Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Економічні та організаційні засади транспортного забезпечення зовнішньоторговельних зв’язків України

Економічні та організаційні засади транспортного забезпечення зовнішньоторговельних зв’язків України

Назва:
Економічні та організаційні засади транспортного забезпечення зовнішньоторговельних зв’язків України
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,72 KB
Завантажень:
71
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ РИНКУ ТА ЕКОНОМІКО-ЕКОЛОГІЧНИХ
ДОСЛІДЖЕНЬ
Єдін Олександр Йосипович
УДК 339.5:656.025.4
Економічні та організаційні засади
транспортного забезпечення
зовнішньоторговельних зв’язків України
Спеціальність 08.07.04 – Економіка транспорту і зв’язку
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Одеса – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в ВАТ “Інститут (Центр) комплексних транспортних проблем” – (ВАТ “ІКТП-Центр”)
Науковий керівник доктор економічних наук, старший науковий співробітник
Цвєтов Юрій Михайлович,
ВАТ “ІКТП – Центр”, генеральний директор
Офіційні опоненти: доктор економічних наук
Зайончик Леонід Григорович,
Українське ДП “Укрінтеравтосервіс”, провідний спеціаліст;
кандидат економічних наук
Кухарчик Валентина Григорівна,
Інститут проблем ринку та економіко-екологічних
досліджень НАН України, старший науковий співробітник.
Провідна установа Науково-дослідний економічний інститут Міністерства
економіки та з питань європейської інтеграції України
(м. Київ).
Захист відбудеться “31” жовтня 2002 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К41.177.01 в Інституті проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України за адресою: 65044, м. Одеса, Французький бульвар, 29.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України за адресою: 65044, м. Одеса, Французький бульвар, 29.
Автореферат розісланий “20” вересня 2002р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Тараканов М.Л.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. З прийняттям Декларації про державний суверенітет України та Закону про її економічну самостійність виник цілий комплекс наукових проблем та практичних завдань, пов'язаних з транспортним забезпеченням зовнішньоторговельних зв'язків (ТЗЗТЗ) і організацією взаємодії транспорту України з транспортом країн-членів СНД (близьке зарубіжжя) та з транспортом інших держав (далеке зарубіжжя). Виникла потреба вирішення великого класу нових завдань транспорту, таких, як: формування організаційних структур управління, економічне, правове та технічне забезпечення всіх видів транспорту, що беруть участь у ТЗЗТЗ; формування інвестиційної, науково-технічної та кадрової політики; розвиток інформатики і державної статистики в галузі транспорту, що забезпечує всі види зовнішньоторговельних зв'язків та бере участь у реалізації ринку транспортних послуг. Ці та інші питання ТЗЗТЗ є ще малодослідженою сферою економічної науки, що недостатньо склалися в галузі транспорту, і потребують розробки складних механізмів їх взаємодії на основі використання системного підходу та поширеного аналізу щодо їх вирішення.
Окремі питання ТЗЗТЗ в умовах суверенітету України та формування ринкових відносин знайшли відображення в наукових працях вчених України Бєдняка М.Н., Бойко В.І., Буркинського Б.В., Воркута А.І., Гурнака В.М., Зайончика Л.Г., Котлубая М.І., Кулаєва Ю.Ф., Лігума Ю.С., Макаренка М.В., Пили В.І., Примачьова М.Т., Сича Є.М., Шинкаренка В.Г., Цвєтова Ю.М. та інших
Зв'язок із науковими програмами, планами, темами. Дослідження виконувались в рамках планової науково-дослідної роботи ВАТ "ІКТП-Центр" у складі Програми створення та функціонування національної мережі міжнародних транспортних коридорів в Україні, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.1998 р. № 346 за темами:
· "Провести дослідження та підготувати пропозиції щодо формування вільних економічних зон на базі прикордонних та морських опорних транспортно-складських комплексів" (номер держреєстрації 0198U004884);
· "Удосконалення системи транспортного забезпечення зовнішньоекономічної діяльності України" (номер держреєстрації 0199U002525).
· "Розробка проекту Концепції реформування транспортного сектора України" (номер держреєстрації 0199U002499);
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є розробка основ державної транспортної політики щодо економічно-організаційних засад транспортного забезпечення зовнішньоторговельних зв'язків України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Економічні та організаційні засади транспортного забезпечення зовнішньоторговельних зв’язків України

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок