Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ ОПТИМІЗАЦІЇ ПРИСТРОЇВ КЕРУВАННЯ З ГЕТЕРОГЕННОЮ СТРУКТУРОЮ

Загрузка...

МЕТОДИ ОПТИМІЗАЦІЇ ПРИСТРОЇВ КЕРУВАННЯ З ГЕТЕРОГЕННОЮ СТРУКТУРОЮ

Назва:
МЕТОДИ ОПТИМІЗАЦІЇ ПРИСТРОЇВ КЕРУВАННЯ З ГЕТЕРОГЕННОЮ СТРУКТУРОЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,20 KB
Завантажень:
456
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД“
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ”
АХМАД ФУАД ХАМАДА БАДЕР
(ЙОРДАНІЯ)
УДК 681.324
МЕТОДИ ОПТИМІЗАЦІЇ ПРИСТРОЇВ КЕРУВАННЯ
З ГЕТЕРОГЕННОЮ СТРУКТУРОЮ
05.13.13 – Обчислювальні машини, системи та мережі
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Донецьк 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Державному вищому навчальному закладі “Донецький національний технічний університет” Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор Баркалов Олександр Олександрович, професор кафедри “Електронні обчислювальні машини” ДВНЗ “Донецький національний технічний університет”, м. Донецьк.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор Нестеренко Сергій Анатолійович, директор інституту комп’ютерних систем, Одеський національний політехнічний університет, м. Одеса;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник,
Опанасенко Володимир Миколайович,
старший науковий співробітник інституту кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України, м. Київ.
Захист відбудеться “04” жовтня 2007 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К11.052.03 ДВНЗ “Донецький національний технічний університет” за адресою:
83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, уч. корпус 8, ауд. 704.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці ДВНЗ “Донецький національний технічний університет” за адресою:
83000, м. Донецьк, вул. Артема, уч. корпус 2
Автореферат розісланий “30” серпня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої
ради К 11.052.03 Г.В. Мокрий


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Розвиток інтегральних схем привів до появи програмувальних логічних пристроїв (ПЛП, ПЛМ, ПЛІС), що відрізняються значною різноманітністю характеристик. Висока вартість елементів цього базису вимагає розробки ефективних методів зменшення числа ВІС у схемах пристроїв цифрових систем, зокрема – у пристроях керування.
Пристрій керування (ПК) є одним із центральних блоків цифрових систем, та багато в чому визначає основні характеристики системи. В теперішній час існують ефективні методи оптимізації апаратурних витрат у схемах ПК, реалізованих у вигляді автомата з “жорсткою” логікою (АЖЛ), розглянуті в працях С.І. Баранова, В.О. Склярова, О.В. Палагіна, О.О. Баркалова. У ряді методів оптимізації використовується принцип кодування наборів логічних змінних. Даний принцип дозволяє знизити витрати апаратури у порівнянні з унітарним кодуванням змінних за рахунок реалізації частини логічної схеми автомата в менш дорогому у порівнянні із ПЛП елементному базисі (ПЗП, ППЗП).
В АЖЛ кодування наборів змінних може бути виконано спеціальними способами, відмінними від максимального або унітарного кодування. При цьому самі способи кодування, а також можливість і доцільність їхнього застосування в керуючих автоматах залишаються недослідженими. Таким чином, актуальною є задача розробки нових методів кодування наборів змінних, адаптованих до АЖЛ з метою мінімізації числа БІС у схемі автомата.
Дисертаційна робота присвячена рішенню актуальної задачі розробки структур і методів синтезу логічних схем керуючих автоматів з “жорсткою” логікою, орієнтованих на зменшення вартості схеми автомата і заснованих на використанні спеціальних методів кодування наборів змінних.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана протягом 2004-2007 р.р. відповідно до наукового напрямку кафедри електронних обчислювальних машин Донецького національного технічного університету.
Мета і завдання дослідження. Мета полягає у мінімізації апаратурних витрат у схемах автоматів з “жорсткою” логікою за рахунок застосування спеціальних методів кодування наборів змінних.
Для досягнення поставленої мети в роботі вирішуються наступні завдання:
1. Аналіз існуючих методів синтезу й оптимізації характеристик АЖЛ, схеми яких реалізуються в гетерогенному елементному базисі.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: МЕТОДИ ОПТИМІЗАЦІЇ ПРИСТРОЇВ КЕРУВАННЯ З ГЕТЕРОГЕННОЮ СТРУКТУРОЮ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок