Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВИМИ РЕСУРСАМИ ПІДПРИЄМСТВ У ПЕРЕХІДНІЙ ЕКОНОМІЦІ УКРАЇНИ (на прикладі відкритих акціонерних товариств)

ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВИМИ РЕСУРСАМИ ПІДПРИЄМСТВ У ПЕРЕХІДНІЙ ЕКОНОМІЦІ УКРАЇНИ (на прикладі відкритих акціонерних товариств)

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВИМИ РЕСУРСАМИ ПІДПРИЄМСТВ У ПЕРЕХІДНІЙ ЕКОНОМІЦІ УКРАЇНИ (на прикладі відкритих акціонерних товариств)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,45 KB
Завантажень:
181
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА
ВАНЬКОВИЧ Данило Володимирович
УДК 336.717.18+334.722.8+330.342.22(477)
ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВИМИ РЕСУРСАМИ ПІДПРИЄМСТВ У ПЕРЕХІДНІЙ ЕКОНОМІЦІ УКРАЇНИ
(на прикладі відкритих акціонерних товариств)
Спеціальність 08.02.03 –
організація управління, планування і регулювання економікою
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі фінансів і кредиту Львівського національного університету
імені Івана Франка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат економічних наук, професор
КРУПКА МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ
Львівський національний університет імені Івана Франка,
завідувач кафедри фінансів і кредиту
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
ДАНИЛЮК МИКОЛА ОЛЕКСІЙОВИЧ
Івано-Франківський національний технічний
університет нафти і газу,
завідувач кафедри економіки підприємства
кандидат економічних наук, доцент
ТУРКО ФЕДІР МИХАЙЛОВИЧ
Львівський банківський інститут,
доцент кафедри банківських дисциплін
Провідна установа: | Національний університет “Львівська політехніка”
Міністерства освіти і науки України,
кафедра економіки підприємства та менеджменту
Захист дисертації відбудеться “3” січня 2003 р. о 13.30 год на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.051.01 Львівського національного університету імені Івана Франка за адресою 79008, м. Львів, проспект Свободи, 18, аудиторія 115.
З дисертацією можна ознайомитися у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка (м. Львів, вул. Драгоманова, 5)
Автореферат розіслано “29” листопада 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради проф. Панчишин С.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА
ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Успішний соціально-економічний розвиток України на шляху ринкових перетворень можливий за умови ефективного функціонування підприємств. Підвищення результативності їх діяльності забезпечує зростання економічного потенціалу держави, і навпаки, виникнення кризових явищ на окремих підприємствах негативно відбивається на економічній системі в цілому. За цих умов саме підприємства повинні стати у центрі подальших економічних реформ з метою створення функціонально ефективної, стратегічно зорієнтованої та демократичної економіки.
Динамічний розвиток підприємницької діяльності в Україні супроводжується значними економічними суперечностями, що зумовлені особливістю ринкової трансформації. Однією із найважливіших проблем з якою стикаються вітчизняні підприємства є недостатня ефективність організації забезпечення та управління їх фінансовими ресурсами в умовах переходу до ринку. З врахуванням того, що фінансові ресурси – найважливіший чинник економічного зростання, організацію управління фінансовими ресурсами підприємств необхідно трактувати як центральну ланку усього комплексу заходів спрямованих на його забезпечення. У зв’язку з цим перехід України до ринкових відносин потребує від науковців та практиків здійснення систематизації та доповнення теоретичних уявлень про організацію управління фінансовими ресурсами підприємств у перехідній економіці України, виявлення причин її недоліків, розроблення окремих рекомендацій щодо їх усунення на рівні підприємства та економіки в цілому.
Вагомий внесок у розвиток теорії та практики організації управління фінансовими ресурсами підприємств зробили такі вчені, як: А.М. Александров, Д.А. Аллахвердян, Г.В. Базарова, І.Т. Балабанов, О.І. Барановський, С.Б. Барнгольц, А.М. Бірман, І.А. Бланк, Б.Г. Болдирєв, О.І. Бородіна, О.Д. Василик, В.І. Верба, Е.О. Вознесенський, Ю.М. Воробйов, А.П. Грицай, І.В. Дем’яненко, В.П. Дьяченко, П.Н. Жевтяк, Л.О. Збаразька, І.В. Зятковський, М.Я. Карасик, А.М. Ковальова, В.В. Ковальов, М.Я. Коробов, О.Б. Крутік, І.О. Луніна, В.С. Павлов, Л.П. Павлова, В.Г. Пансков, В.Л. Перламутров, М.А. Пессель, Г.Б. Поляк, Ю.А. Пупятін, В.К. Сенчагов, М.Т.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВИМИ РЕСУРСАМИ ПІДПРИЄМСТВ У ПЕРЕХІДНІЙ ЕКОНОМІЦІ УКРАЇНИ (на прикладі відкритих акціонерних товариств)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок