Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> пІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ОБМОЛОТУ І РОЗРОБКА КОНСТРУКЦІЇ МОЛОТАРКИ КАЧАНІВ КУКУРУДЗИ

пІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ОБМОЛОТУ І РОЗРОБКА КОНСТРУКЦІЇ МОЛОТАРКИ КАЧАНІВ КУКУРУДЗИ

Назва:
пІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ОБМОЛОТУ І РОЗРОБКА КОНСТРУКЦІЇ МОЛОТАРКИ КАЧАНІВ КУКУРУДЗИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,25 KB
Завантажень:
130
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ЛУГАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БАХАРЄВ ДМИТРО МИКОЛАЙОВИЧ
УДК 631.361.022.003.13:
62-115.001.63:633.15(043)
пІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ
ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ОБМОЛОТУ І
РОЗРОБКА КОНСТРУКЦІЇ МОЛОТАРКИ КАЧАНІВ КУКУРУДЗИ
05.05.11 - машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Луганськ 2007
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Луганському національному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
ВОЛЬВАК Сергій Федорович,
Луганський національний аграрний університет,
доцент кафедри механізації виробничих процесів
у тваринництві.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Тіщенко Леонід Миколайович,
Харківський національний технічний університет
сільського господарства ім. Петра Василенка, перший проректор, завідувач кафедри деталей машин і
підйомно-транспортних машин;
кандидат технічних наук, доцент
Колесніков Володимир Олексійович,
Луганський національний аграрний університет,
доцент кафедри експлуатації
машинно-тракторного парку.
Захист відбудеться “06” грудня 2007 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.841.01 у Луганському національному аграрному університеті за адресою: 91008, м. Луганськ, Луганський національний аграрний університет, корпус факультету механізації сільського господарства, аудиторія
1М-214.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Луганського національного аграрного університету за адресою: 91008, м. Луганськ, Луганський національний аграрний університет.
Автореферат розіслано “05” листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент В.Є. Кириченко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одне з провідних місць серед зернових та кормових культур займає кукурудза. Ця культура має ряд цінних якостей, які широко використовуються в агропромисловому комплексі.
У наш час із кукурудзи виробляють близько 3500 видів продукції. Ця культура має велике значення як високоенергетичний корм для всіх видів тварин та птахів. Для того, щоб збалансувати корм за науково обґрунтованими раціонами, необхідно мати у складі комбікормів не менше 30-40% високоенергетичного зерна кукурудзи. Тому збільшення обсягів виробництва зерна кукурудзи є одним із перспективних завдань сільського господарства. Для вирішення цього завдання необхідно підвищувати ефективність виконання технологічних процесів виробництва і обробки зерна кукурудзи шляхом удосконалення існуючої та створення нової, більш ефективної техніки.
У процесі виробництва зерна кукурудзи найбільш трудомістким є збирання врожаю – 60…80% від загальних трудозатрат. Останнім етапом збирання кукурудзи є обмолот качанів, якість якого характеризується двома основними показниками – травмування зерна та недомолот качанів.
Натепер розроблена велика кількість молотильних пристроїв різних за принципами та технологічними схемами обмолоту. Однак тільки незначна кількість існуючих молотильних пристроїв здатна обмолочувати качани кукурудзи всіх цільових призначень (посівний матеріал, продовольче та фуражне зерно) відповідно до агровимог. Як правило, ці машини енергоємні та матеріаломісткі.
В основному в сільському господарстві України використовуються одноцільові молотарки качанів кукурудзи, здатні обмолочувати качани тільки одного цільового призначення. Широке використання одноцільових молотарок зумовлено тим, що недостатньо вивчені причини виникнення пошкоджень зерна під час обмолоту та шляхи зниження їх кількості.
Тому розробка нових, більш досконалих молотарок кукурудзи, здатних обмолочувати качани всіх цільових призначень, є дуже актуальним завданням. Для реалізації цього завдання необхідно більш глибоке вивчення технологічного процесу обмолоту та причин пошкодження зерна кукурудзи в цьому процесі.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота “Підвищення ефективності технологічного процесу обмолоту і розробка конструкції молотарки качанів кукурудзи” виконувалась у відповідності з планом науково-дослідницької роботи Луганського національного аграрного університету „Комплексна механізація виробничих процесів в АПК”
(№ державної реєстрації 0104U005400) на кафедрі механізації виробничих процесів у тваринництві в період з 2004 по 2007 роки.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: пІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ОБМОЛОТУ І РОЗРОБКА КОНСТРУКЦІЇ МОЛОТАРКИ КАЧАНІВ КУКУРУДЗИ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок