Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безкоштовно реферат скачати: ПРОФІЛАКТИКА І ОПТИМІЗАЦІЯ ЛІКУВАННЯ ГНІЙНО-СЕПТИЧНИХ УСКЛАДНЕНЬ ПУЕРПЕРІЮ

ПРОФІЛАКТИКА І ОПТИМІЗАЦІЯ ЛІКУВАННЯ ГНІЙНО-СЕПТИЧНИХ УСКЛАДНЕНЬ ПУЕРПЕРІЮ / сторінка 9

Назва:
ПРОФІЛАКТИКА І ОПТИМІЗАЦІЯ ЛІКУВАННЯ ГНІЙНО-СЕПТИЧНИХ УСКЛАДНЕНЬ ПУЕРПЕРІЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,91 KB
Завантажень:
53
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Між профілями захворюваності на генералізовані форми ГСУ післяпологового періоду і венеричні хвороби, поширеність яких є індикатором мікробної забрудненості шляхів репродукції людини, простежується чіткий паралелізм.
2. Профілактичне використання декаметоксину у вагітних і породіль груп ризику ГСУ вдвічі зменшує частоту пуерперальної інфекції у порівнянні з традиційними методами профілактики, сприяє прискоренню інволюційно-регенераторних процесів у матці, на 15% скорочує терміни перебування породіль у стаціонарі.
3. Профілактичне призначення декаметоксину вагітним, роділлям та породіллям сприяє очищенню шляхів репродукції в післяпологовому періоді, запобігає колонiзацiї та розвитку гнiйної мікрофлори, селекцiї мікроорганізмів зі зміненими біологічними властивостями. Виділені з пологових шляхів умовно-патогенні та патогенні бактерії характеризуютьтся високою чутливістю до декаметоксину, що об’єктивізується показниками МІК та ІАА.
4. Внутрішньоматкове застосування декаметоксину в комплексі лікувальних заходів при ендометритах перешкоджає подальшому розвитку інфекційного процесу та вдвічі знижує ризик його генералізації у порівнянні з традиційними методами лікування. Позитивний вплив місцевого призначення декаметоксину проявляється в прискоренні інволюційно-регенераторних процесів в матці, нормалізації основних гематологічних показників.
5. В основі клінічної ефективності декаметоксину при післяпологових ендометритах є прискорене очищення порожнини матки від патогенних мікроорганізмів, елімінація з вогнища інфекції бактерій зі зміненими хімічними властивостями.


ПРАКТИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
З метою профiлактики гнiйно-септичних ускладнень пiсля природних пологiв рекомендується обробка пологових шляхiв 0,02% розчином декаметоксину.
Рекомендується санувати вагіну вагiтним iз III-IV ступенем її чистоти шляхом дворазових зрошень 0,02% розчином декаметоксину на протязi 5-6 дiб.
З метою прискорення загоєння перинео- та епiзотомних ран рекомен-дується стерильнi серветки, змоченi 0,02% розчином декаметоксину, приклада-ти до рани тричi на добу на протязi 4-х днiв.
До комплексу лiкувальних заходiв при пiсляпологових ендометритах доцiльно включати внутрiшньоматковий лаваж охолодженим до 50С 0,02% розчином декаметоксину один раз на добу (4-5 процедур).
Вищенаведенi данi, а також доступнiсть для закладiв родопомочi й вiдносна дешевiсть вiтчизняного антисептика декаметоксину зумовлюють значний економiчний ефект його застосування в акушерствi.
СПИСОК ОПУБЛІКОВАНИХ ПРАЦЬ
1. Внутрішньоматковий лаваж декаметоксином в комплексному лікуванні післяпологових ендометритів. // Вісник проблем біології і медицини. - 1998. - № 9. - С. 130-138.
2. Клініко-епідеміологічний ретроспективний аналіз динаміки і структури післяпологової септичної захворюваності по Чернівецькій області на протязі 1992-1996 рр. // Вісник проблем біології і медицини. - 1998. - №9. - С. 120-129.
3. Профілактика післяпологових септичних ускладнень декаметоксином. // Вісник проблем біології і медицини. - 1998. - № 15. - С. 176-180.
4. Микробиоценозы родовых путей и перспектива использования соединений четвертичного аммония для лечения гнойно-воспалительных заболеваний в акушерстве и гинекологии / В соавт. Богдашкин Н.Г.,
Стахмич Н.Н., Клыса Т.Л., Волянский А.Ю. // Тезисы международной научной конференции “Идеи И.И. Мечникова и развитие современного естествознания”. – Харьков, 1995. - С. 29-30.
5. Бактериологические исследования лекарственной формы, содержащей эфирные масла /В соавт. Калиниченко Н.Ф., Дьяченко В.Ф., Старобинец З.Г., Марющенко А.М., Давыдова С.Н., Мироненко Л.Г., Ждамарова Л.А., Манина Ж.Н. // Тезисы международной научной конференции“Идеи И.И. Мечнікова и развитие современного естествознания”. - Харьков, 1995. - С. 136-137.
Нікіфор Л.В. Профілактика і оптимізація лікування гнійно-септичних ускладнень пуерперію. - Рукопис.
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.01.01 - Акушерство і гінекологія. - Харківський державний медичний університет, Харків, 1999.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ПРОФІЛАКТИКА І ОПТИМІЗАЦІЯ ЛІКУВАННЯ ГНІЙНО-СЕПТИЧНИХ УСКЛАДНЕНЬ ПУЕРПЕРІЮ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок