Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати: ОРГАНІЗАЦІЙНА МОДЕЛЬ ТА МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ ПРОЕКТНО-ОРІЄНТОВАНОГО ПІДПРИЄМСТВА

ОРГАНІЗАЦІЙНА МОДЕЛЬ ТА МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ ПРОЕКТНО-ОРІЄНТОВАНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Скачати:* Captcha
* - щоб завантажити роботу, введіть в поле код з картинки і натисніть кнопку "Завантажити"Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНА МОДЕЛЬ ТА МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ ПРОЕКТНО-ОРІЄНТОВАНОГО ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,75 KB
Завантажень:
8
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство освіти і науки України
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського
“Харківський авіаційний інститут”
АГЕЄВ Олександр Євгенійович
УДК 658.012.23
ОРГАНІЗАЦІЙНА МОДЕЛЬ ТА МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ
ПРОЕКТНО-ОРІЄНТОВАНОГО ПІДПРИЄМСТВА
05.13.22 – управління проектами та програмами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент ЛАТКІН Матвій Олексійович, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, доцент кафедри виробництва радіоелектронних систем літальних апаратів.
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор БОЖКО Валерій Павлович, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, завідуючий кафедрою фінансів;
- кандидат технічних наук, ЄВЛАНОВ Максим Вікторович, Харківський національний університет радіоелектроніки, доцент кафедри інформаційних управляючих систем.
Провідна установа: Харківський національний автомобільно-дорожній університет, кафедра автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій, Міністерство освіти і науки України.
Захист відбудеться “8” червня 2007 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.062.01 у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17, радіотехнічний корпус, ауд. 232.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” (61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17).
Автореферат розісланий “4” травня 2007 р.
Заступник голови спеціалізованої
вченої ради Д 64.062.01 І.В. Чумаченко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Реалізація складних проектів потребує зусиль багатьох підприємств, пов'язана із залученням великого обсягу фінансових ресурсів і з високим рівнем інвестиційних ризиків. Під ризиком зазвичай розуміють несприятливі події, які призводять до матеріальних, часових, фінансових та інших втрат. Інвестори та замовник, що беруть участь у таких проектах, можуть зажадати від проектних менеджерів зниження рівня можливих ризиків до необхідних меж. Це сприяє застосуванню підприємствами, що беруть участь у виконанні проектів, сучасних технологій управління проектами, проведенню превентивних заходів щодо зниження впливу проектних ризиків. Основні процеси управління проектними ризиками, їхній взаємозв'язок з іншими предметними областями та процесами проекту описано в загальноприйнятих стандартах IPMA і UPMA.
Досвід реалізації проектів показує, що застосування сучасних технологій проектного менеджменту дозволяє заощадити до 20% коштів, які виділяються на виконання проекту. При цьому власне витрати на управління не перевищують декількох відсотків від загальної вартості проекту. Щоб одержати з методології проектного менеджменту максимальну користь для всього підприємства, необхідно створити структуру, що підтримує єдину систему планування та контролю виконання проектів, а саме офіс управління проектом (РМО). На думку директора консалтингової компанії “Технології Управління Спайдер Україна” Ганни Старінської, неформалізованість процесів і недисциплінованість становлять близько 75% всіх ризиків, причому 80% ризиків, що виникають в одному проекті, присутні потім у всіх інших проектах, що виконуються підприємством.
При реалізації одночасно декількох великих проектів, що перебувають на різних стадіях своїх життєвих циклів, керівництво проектно-орієнтованого підприємства стикається з організаційними проблемами, які пов’язані з визначенням задач і структури РМО, розподілом обов'язків між командами учасників проектів, дублюванням функцій і відповідальності проектних менеджерів, вибором заходів реагування на можливі ризики проектів.

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНА МОДЕЛЬ ТА МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ ПРОЕКТНО-ОРІЄНТОВАНОГО ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок