Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИТРАТ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ (на прикладі підприємств м’ясоконсервної промисловості)

ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИТРАТ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ (на прикладі підприємств м’ясоконсервної промисловості)

Назва:
ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИТРАТ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ (на прикладі підприємств м’ясоконсервної промисловості)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,15 KB
Завантажень:
410
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧУВАННЯ ТА ТОРГІВЛІ
Тринька Людмила Ярославівна
УДК 657.457:664.9
ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИТРАТ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ
(на прикладі підприємств м’ясоконсервної промисловості)
Спеціальність 08.06.04 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
 
Харків – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі фінансів, обліку і аудиту Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник доктор економічних наук, професор
Гуцайлюк Зіновій Володимирович
Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя,
завідувач кафедри фінансів, обліку і аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Рудницький Василь Степанович
Львівська комерційна академія Укоопспілки,
завідувач кафедри аудиту
кандидат економічних наук, доцент
Редько Олександр Юрійович
Державна академія статистики, обліку і
аудиту, професор Національного центру
обліку і аудиту
Провідна установа Одеський державний економічний університет
Міністерства освіти і науки України, кафедра
бухгалтерського обліку і аудиту, м. Одеса
Захист відбудеться 29.04.2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.088.02 Харківського державного університету харчування та торгівлі за адресою: 61051, м. Харків, вул. Клочківська, 333, аудиторія 45
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного університету харчування та торгівлі за адресою: 61051, м. Харків, вул. Клочківська, 333
Автореферат розісланий 18.03. 2004 р.
В. о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради Л.М. Яцун


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Ринкові відносини в Україні логічно пов’язані з якісно новими підходами до системи управління як на макрорівні, так і на рівні підприємства. Функціонування кожного суб’єкта економіки можливе лише при наявності достовірної та об’єктивної інформації про фактичні результати його діяльності, яку забезпечує бухгалтерський облік.
Введення положень (стандартів) бухгалтерського обліку зумовило в ньому своєрідну “революцію” – від оцінки запасів до визначення фінансового результату. Обов’язковий характер національних положень призвів до того, що практикуючі бухгалтери змушені відмовитися від надбань вітчизняної науки і практики, де, крім низки недоліків, було й чимало цікавих ідей та напрацювань.
Серйозною проблемою сьогодення є переорієнтація обліку і контролю на внутрішні потреби управління підприємством, яка не повинна суперечити чинному законодавству і, по можливості, зберегти в собі кращі традиції вітчизняної бухгалтерської школи. Водночас, таке спрямування обліку та контролю окреслює велике коло необхідних для вирішення проблем методичного, організаційного та управлінського характеру.
Загострення кризових явищ на промислових підприємствах підтверджує неспроможність чинної системи обліку і контролю сприяти підготовці ефективних варіантів управлінських рішень, своєчасно передбачати виникнення несприятливих ситуацій і спрямовувати діяльність фінансово-господарської системи на досягнення позитивних кінцевих результатів. Такий стан облікової системи, на жаль, характерний для харчової промисловості, зокрема, для м'ясопереробних виробництв, де з року в рік зростає собівартість продукції, знижуються обсяги виробництва та рівень рентабельності. Недоліки в чинній методиці обліку витрат та калькулювання собівартості продукції на підприємствах м’ясоконсервної промисловості зумовлені насамперед тим, що при її побудові не враховані особливості сировинної бази, специфіка організації і технологія окремих виробництв. За таких обставин необхідна більш оперативна та гнучка, пристосована до ринкових умов і надійна обліково-контрольна система, яка б стала фундаментом оновленого управління.
Вагомий внесок у дослідження проблем обліку витрат на виробництво зробили такі вітчизняні науковці як І.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИТРАТ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ (на прикладі підприємств м’ясоконсервної промисловості)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок