Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Модернізація управління повторними передачами на транспортному рівні базової TCP/IP мережі наступного покоління

Загрузка...

Модернізація управління повторними передачами на транспортному рівні базової TCP/IP мережі наступного покоління

Назва:
Модернізація управління повторними передачами на транспортному рівні базової TCP/IP мережі наступного покоління
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,07 KB
Завантажень:
376
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
Єременко Олександра Сергіївна
УДК 621.391
Модернізація управління повторними передачами на транспортному рівні базової TCP/IP мережі наступного покоління
Спеціальність 05.12.02 – Телекомунікаційні системи та мережі
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Харківському національному університеті радіоелектроніки Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Поповський Володимир Володимирович,
Харківський національний університет радіоелектроніки,
завідувач кафедри «Телекомунікаційні системи».
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, с.н.с.
Бараннік Володимир Вікторович,
Харківський університет повітряних сил
ім. І. Кожедуба, провідний науковий співробітник науково-дослідного відділу наукового центру;
кандидат технічних наук, доцент
Книгавко Микола Володимирович,
Українська державна академія залізничного транспорту, доцент кафедри «Транспортний зв'язок».
Захист відбудеться “21“ травня 2008 р. о 15-й годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.052.03 при Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, просп. Леніна, 14.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, просп. Леніна, 14.
Автореферат розісланий “18” квітня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 64.052.03 В.М. Безрук
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Аналіз концепції побудови мереж зв'язку наступного покоління (МНП, NGN – Next Generation Network) показав, що перспективним напрямком розвитку телекомунікаційних мереж (ТКМ) є розширення спектра послуг, що надаються користувачам, та уніфікація мережних рішень, які являють собою реалізацію універсальної транспортної мережі. Однією з особливостей інфраструктури МНП є використання пакетної комутації як основної технології побудови транспортної мережі. Базовими протоколами такої транспортної структури є протоколи стеку TCP/IP. Ці протоколи зарекомендували себе як надійні та перевірені на практиці, однак вони не в змозі задовольнити весь перелік вимог користувачів МНП. Насамперед це пов’язано з низькою ефективністю протоколів при передачі різнорідного трафіку у перевантажених мережах. Одним з напрямків підвищення ефективності функціонування мережі є модернізація транспортних протоколів.
Відповідно до цього існує необхідність вдосконалення стандартних транспортних протоколів і створення нових, призначених для використання в МНП. Дана дисертаційна робота присвячена дослідженню та вдосконаленню протоколу управління передачею ТСР (Transmission Control Protocol) транспортного рівня мережі TCP/IP. Оскільки протокол ТСР забезпечує надійну передачу даних, то реалізація механізмів повторної передачі (ПП) є необхідною умовою організації гарантованої доставки сегментів даних від відправника одержувачу. Однак використання механізму ПП також призводить до зниження продуктивності з'єднань внаслідок зменшення вікна передачі, збільшення часу кругового обігу, неефективного використання мережного ресурсу.
Одним з методів управління частотою ПП у з'єднанні ТСР є тайм-аут. Отже регулюючи метод визначення тайм-ауту ПП, можна отримати більш гнучке реагування модуля ТСР на зміни стану мережі. Метод управління тайм-аутом ПП дозволяє значно впливати на продуктивність. Також важливо відмітити, що некоректні методи управління тайм-аутом можуть призвести до помилкових ПП, які спричиняють невиправдане зниження продуктивності з'єднання ТСР. Зниження продуктивності в даному випадку проявляється у зменшенні кількості сегментів вікна передачі та підвищенню надлишкових сегментів ТСР у мережі. Тут і далі під продуктивністю з'єднання ТСР розуміється кількість байтів, що передаються за одиницю часу, від модуля ТСР відправника.
У зв’язку з цим, тема дисертаційної роботи спрямована на розв’язання актуальної науково-прикладної задачі, суть якої полягає в модернізації управління тайм-аутом ПП з метою підвищення продуктивності ТСР з`єднання.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: Модернізація управління повторними передачами на транспортному рівні базової TCP/IP мережі наступного покоління

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок