Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ МЕТОДИ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ ТЕКСТИЛЬНОЇ ГАЛУЗІ

Загрузка...

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ МЕТОДИ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ ТЕКСТИЛЬНОЇ ГАЛУЗІ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ МЕТОДИ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ ТЕКСТИЛЬНОЇ ГАЛУЗІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,55 KB
Завантажень:
270
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДОНЕЦЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ УПРАВЛІННЯ
РОЙТМАН ОЛЕНА ОСКАРІВНА
УДК 351.82:677
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ МЕТОДИ
ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ ТЕКСТИЛЬНОЇ ГАЛУЗІ
Спеціальність 25.00.05 – Галузеве управління
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Донецьк – 2003
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Донецькій державній академії управління Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - | кандидат економічних наук, доцент Ларіна Рена Ринатівна,
Донецька державна академія управління Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри маркетингу.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, доцент Воронкова Алла Еженівна, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України, завідуюча кафедрою менеджменту зовнішньоекономічної діяльності (м. Луганськ);
кандидат економічних наук, доцент Дубницький Володимир Іванович, Донецький економіко-гуманітарний інститут Міністерства освіти і науки України, проректор з наукової роботи (м.Донецьк).
Провідна установа – Економічний науково-дослідний інститут Міністерства економіки України, відділ проблем розвитку ринків промислової продукції та інвестиційної політики (м. Київ).
Захист відбудеться 11 квітня 2003 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.107.01 у Донецькій державній академії управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163 а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецької державної академії управління за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163 а.
Автореферат розісланий 10 березня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Клейнер Я.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Перехід України до ринку супроводжується трансформацією економічної системи. Актуальність теми дослідження зумовлена тим, що процеси, які відбуваються в трансформаційному періоді, потребують послідовної корекції з боку держави. Отже державне регулювання і підтримка дозволяють доповнити ті функції, які не відповідають природі ринкового механізму, або реалізуються ним неповною мірою.
Сьогодні текстильна галузь України знаходиться у кризовому становищі. Відсутність ефективних важелів державного регулювання та підтримки з боку держави загострило ситуацію. Фінансові труднощі, залежність від іноземної сировини, низька інвестиційна активність вплинули на різке зниження обсягів виробництва в галузі. Крім того, лібералізація зовнішньоекономічної діяльності привела до насичення вітчизняного ринку зарубіжними тканинами, що в поєднанні з низькою платоспроможністю населення склало проблему зі збутом на ринку тканин.
Успішне розв’язання соціально-економічних задач зі стабілізації ситуації в текстильної галузі залежить значною мірою від якісного удосконалення системи управління як економікою в цілому, так і безпосередньо галуззю.
Перед управлінням текстильною галуззю постає задача формування ефективного організаційно-економічного механізму підвищення потенціалу текстильної галузі, який ґрунтується на поєднанні державої підтримки галузі і самостійності підприємств.
Проблеми стратегічного управління дістали свого розвитку в роботах вітчизняних та зарубіжних авторів. Але практично відсутні дослідження, присвячені комплексному розгляданню питань, пов’язаних з формуванням ефективного механізму державної підтримки текстильної галузі.
Таким чином, актуальність дисертаційної роботи визначається многоаспектністю проблем, з якими зіткнулась текстильна галузь, внаслідок чого для досягнення стабілізації ситуації та підвищення ефективності роботи підприємств, виникає необхідність розвитку теоретичних основ формування стратегії державної підтримки галузі, а також практичної розробки організаційно-економічного механізму підвищення її потенціалу.
Звязок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано в Донецькій державній академії управління в рамках науково-дослідної роботи за темою “Теоретико-методичні основи розвитку маркетингу в управлінні економікою України” (номер держреєстрації 0100U003067).
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ МЕТОДИ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ ТЕКСТИЛЬНОЇ ГАЛУЗІ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок