Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НЕСПЕЦИФІЧНА РЕАКТИВНIСТЬ БРОНХІВ НА ФОНІ МЕДИКАМЕНТОЗНОГО ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ З БРОНХІАЛЬНОЮ АСТМОЮ

НЕСПЕЦИФІЧНА РЕАКТИВНIСТЬ БРОНХІВ НА ФОНІ МЕДИКАМЕНТОЗНОГО ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ З БРОНХІАЛЬНОЮ АСТМОЮ

Назва:
НЕСПЕЦИФІЧНА РЕАКТИВНIСТЬ БРОНХІВ НА ФОНІ МЕДИКАМЕНТОЗНОГО ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ З БРОНХІАЛЬНОЮ АСТМОЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,50 KB
Завантажень:
487
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ?Я УКРАЇНИ
ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
АЖІМІ МУХАМЕД СОФ?ЄН БЕН АЛІ
УДК 616.248-053.2-08:616.233
НЕСПЕЦИФІЧНА РЕАКТИВНIСТЬ БРОНХІВ НА ФОНІ МЕДИКАМЕНТОЗНОГО ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ З БРОНХІАЛЬНОЮ АСТМОЮ
14.01.10- педіатрія
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Одеса - 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Буковинському державному медичному університеті МОЗ України.
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор Безруков Леонід Олексійович, Буковинський державний медичний університет МОЗ України, завідувач кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор Беш Леся Василівна, Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького МОЗ України, професор кафедри факультетської та шпитальної педіатрії;
доктор медичних наук, професор Кравченко Лілія Григорівна, Одеський державний медичний університет МОЗ України , професор кафедри факультетської педіатрії.
Провідна установа :
Харківський державний медичний університет МОЗ України, кафедра факультетської педіатрії, м.Харків.
Захист дисертації відбудеться „_24_”__січня_2007 року о _13_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.600.02 в Одеському державному медичному університеті за адресою: 65082 м.Одеса, Валіховський пров., 2.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеського державного медичного університету за адресою: 65082 м.Одеса, Валіховський пров., 3.
Автореферат розісланий „__22__”__грудня_2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к. мед. н., доцент Стоєва Т.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Бронхіальна астма відноситься до найбільш розповсюджених хронічних захворювань дитячого віку, яке попри значний прогрес у розумінні механізмів її розвитку, продовжує викликати численні медико-соціальні проблеми. Розповсюдженість цієї патології в дитячій популяції різних країн складає від 4% до 35% та не має тенденції до зниження (Ласиця О.І.,2005, Балаболкин И.И.,2006, GINA 2002). Це захворювання не тільки знижує якість життя хворих та їх соціальну адаптацію, але повсякчас служить причиною інвалідизації, а у ряді випадків – смерті (Kips J.C.,2001). Сучасні методи лікування дозволили суттєво покращити основні компоненти якості життя та скоротити частоту госпіталізації хворих, але не змогли досягти вірогідного зниження рівня смертності та підвищення ефективності медичного обслуговування дітей з тяжкою формою захворювання (Ревякина В.А.,2005). Слід також визнати, що профілактика бронхіальної астми, побудована з урахуванням досягнень наукової алергології, скоріше вражає своєю низькою ефективністю, ніж окремими досягненнями. Відмічені слабкі сторони сучасних лікувально-профілактичних комплексів, що представлені у вигляді узгоджувальних протоколів та рекомендацій, мабуть, багато в чому залежать від різних варіантів бронхіальної астми та різноманітних фенотипів хворих (Martinez F.O.et al,1998, Огородова Л.М.,2003). Це вимагає індивідуального підходу до лікування хворих на бронхіальну астму, більш делікатному, ніж це визначається доволі ригідною клініко-інструментальною класифікацією цього захворювання (Robertson C.F.,2002). З цієї позиції, комплексне урахування показників гіперсприйнятливості дихальних шляхів, атопії та характеру запалення, котрі багато в чому визначають поліморфізм бронхіальної астми, може вважатися перспективним щодо вдосконалення індивідуальних лікувально-профілактичних заходів, які представляють актуальну задачу наукової та практичної педіатрії.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дисертаційна робота є фрагментом науково-дослідної роботи (НДР) кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Буковинського державного медичного університету (БДМУ) на тему: „Особливості бронхіальної астми у дітей раннього віку” (реєстраційний номер 0102U004229). Роль автора полягає у вивченні гіперсприйнятливості дихальних шляхів у хворих на бронхіальну астму шляхом використання спірографічних проб із серійним розведенням гістаміну (РС20Н) і оцінки реакції бронхів на фізичне навантаження та інгаляцію в2-агоністів (показник лабільності бронхів – ПЛБ).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: НЕСПЕЦИФІЧНА РЕАКТИВНIСТЬ БРОНХІВ НА ФОНІ МЕДИКАМЕНТОЗНОГО ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ З БРОНХІАЛЬНОЮ АСТМОЮ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок