Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ КОМП'ЮТЕРНОГО ПРОЕКТУВАННЯ КАЛІБРОВОК І РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧИХ ТЕХНОЛОГІЙ ШТАМПОВКИ І ПРОКАТКИ КОЛІС

УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ КОМП'ЮТЕРНОГО ПРОЕКТУВАННЯ КАЛІБРОВОК І РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧИХ ТЕХНОЛОГІЙ ШТАМПОВКИ І ПРОКАТКИ КОЛІС

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ КОМП'ЮТЕРНОГО ПРОЕКТУВАННЯ КАЛІБРОВОК І РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧИХ ТЕХНОЛОГІЙ ШТАМПОВКИ І ПРОКАТКИ КОЛІС
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,28 KB
Завантажень:
136
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
СНІТКО СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 621.771.294
УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ КОМП'ЮТЕРНОГО
ПРОЕКТУВАННЯ КАЛІБРОВОК І РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧИХ
ТЕХНОЛОГІЙ ШТАМПОВКИ І ПРОКАТКИ КОЛІС
Спеціальність 05.03.05 “Процеси та машини обробки тиском”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук
Донецьк – 2006


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Донецькому національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник доктор технічних наук, професор
ЯКОВЧЕНКО Олександр Васильович,
Донецький національний технічний університет
(м. Донецьк), професор кафедри
“Обробка металів тиском”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
ЖУЧКОВ Сергій Михайлович, Інститут чорної
металургії ім. З.І. Некрасова НАН України
(м. Дніпропетровськ), заступник директора
із наукової роботи;
кандидат технічних наук,
ШУМ Валентин Борисович,
ВАТ “Донецький металургійний завод” (м. Донецьк),
головний калібрувальник заводу.
Провідна установа Приазовський державний
технічний університет Міністерства освіти
і науки України, кафедра “Обробка металів тиском”,
м. Маріуполь.
Захист відбудеться 22 червня 2006 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.052.01 Донецького національного технічного університету за адресою: 83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, І навч. корпус, малий актовий зал.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донецького національного технічного університету за адресою: 83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, ІІ навч. корпус.
Автореферат розісланий “ 19 ” травня 2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
Д 11.052.01, д.т.н., проф. В.В. Кравцов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Тенденції, що склалися для України і Росії на ринку залізничних коліс, призвели до відсутності повного завантаження наявних виробничих потужностей за рахунок внутрішніх замовлень і з країн СНД і, відповідно, до збільшення частки експортної продукції в країни далекого зарубіжжя. Розробку й освоєння технологій штамповки і прокатки коліс в умовах конкуренції необхідно здійснювати в гранично стислий термін, забезпечуючи високу якість продукції, її відповідність вимогам світових стандартів і зниження витрат металу.
Використовувані на практиці некомп'ютерні методи розробки калібровок вимагають, по-перше, значних витрат часу і, по-друге, вони не забезпечують глибоке пророблення технології штамповки і прокатки коліс, що призводить до проведення дослідних і дослідно-промислових прокаток. Тому необхідні комп'ютерні методи розробки калібровок і, відповідно, спеціалізовані для умов колесопрокатного виробництва комплекси програм. Існуючі комп'ютерні методи не охоплюють всі етапи проектування калібровок інструмента деформації. Крім того, вони вимагають удосконалень, що необхідні для розширення їхніх можливостей. У зв'язку з цим існує актуальна науково-технічна задача удосконалення математичних моделей, методів комп'ютерного проектування калібровок і на їхній основі ресурсозберігаючих технологій штамповки і прокатки коліс, розв’язанню якої і присвячена дисертаційна робота.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження проведені відповідно до Програми підвищення якості й освоєння нових видів суцільнокатаних коліс для “Укрзалізниці”, затвердженої в 2002 р. Міністром транспорту України. Тема дисертації безпосередньо пов'язана з планами науково-дослідницьких робіт Донецького національного технічного університету. Базовими для підготовки дисертації виявилися роботи з цих планів, виконані на кафедрі “Обробка металів тиском” за темою “Узагальнення і подальший розвиток теоретичних основ ресурсозберігаючих технологій виробництва листового, сортового прокату і залізничних коліс” (номера державної реєстрації: 0103U008069, 0103U002203) при особистій участі здобувача як виконавця.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є удосконалення математичних моделей, методів комп'ютерного проектування калібровок і на їхній основі ресурсозберігаючих технологій штамповки і прокатки коліс за рахунок зменшення асиметрії колісних заготовок по всіх агрегатах пресопрокатної лінії, а також переходу на точні за масою заготовки.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ КОМП'ЮТЕРНОГО ПРОЕКТУВАННЯ КАЛІБРОВОК І РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧИХ ТЕХНОЛОГІЙ ШТАМПОВКИ І ПРОКАТКИ КОЛІС

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок