Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Моделі і методи планування науково-технічних проектів на основі аналізу інвестицій

Моделі і методи планування науково-технічних проектів на основі аналізу інвестицій

Назва:
Моделі і методи планування науково-технічних проектів на основі аналізу інвестицій
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,16 KB
Завантажень:
258
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Міністерство освіти і науки України
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського“
Харківський авіаційний інститут”
Котов Андрій Сергійович
УДК 658.51.012
Моделі і методи планування науково-технічних проектів
на основі аналізу інвестицій
05.13.22 – управління проектами і програмами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2006
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на ДП Інститут машин і систем Національної академії наук України і Міністерства промислової політики України.
НАУКОВИЙ КЕРІВНИК – доктор технічних наук, професор
Петров Едуард Георгійович,
Харківський національний університет радіоелектроніки, завідувач кафедри системотехніки.
ОФІЦІЙНІ ОПОНЕНТИ – доктор технічних наук, професор
Малєєва Ольга Володимирівна,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, професор кафедри інформаційних управляючих систем;
– кандидат технічних наук, доцент
Роговий Антон Іванович,
Національний технічний університет “Харківський
політехнічний інститут”, доцент кафедри стратегічного
управління.
ПРОВІДНА УСТАНОВА – Харківський національний автомобільно-дорожній університет, кафедра автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист дисертації відбудеться " 12 " травня 2006 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.062.01 у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “ХАІ” за адресою 61070, Харків, вул. Чкалова, 17, радіотехнічний корпус, ауд. 232
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського “ХАІ” (61070, Харків, вул. Чкалова, 17).
Автореферат розіслано " 07 " квітня 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д64.062.01 М.О. Латкін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Питання фінансування науково-технічних проектів (НТП) є одним з важливих завдань процесу планування й управління проектом. У цей час для реалізації НТП все частіше залучаються інвестиції. Джерела й схеми залучення коштів на реалізацію проектів досить різноманітні, тому оцінити їх ефективність і вибрати найбільш раціональний варіант фінансування є не завжди легко розв'язуваною задачею.
Найбільш значущими для розвитку науки, техніки й технології є науково-технічні проекти, які характеризуються тривалим періодом виконання, високим рівнем новизни, а отже, ризику, складністю процесу реалізації й управління. Перед керівниками підприємств і організацій-виконавців таких проектів стоїть ряд задач, пов'язаних з вибором раціональних як для себе, так і для замовника способів і методів фінансування. Оскільки точне прогнозування ресурсних і фінансових потоків у часі практично неможливо, вирішення зазначених задач потребує застосування ефективних наукових підходів і методів вирішення.
Моделі і методи аналізу й оцінки джерел інвестування проектів, які подані в зарубіжних і вітчизняних наукових публікаціях, здебільшого декларативні, слабко формалізовані, не завжди їх можна застосувати в умовах ринкової економіки України, спрямовані на вирішення окремих задач аналізу й управління. Крім цього, в процесі управління ресурсними й фінансовими потоками виникає ряд задач, пов'язаних з оцінкою й узгодженням показників на різних рівнях ієрархії управління, ефективні рішення яких багато в чому визначає ефективність проектів у цілому.
Тому розробка моделей, методів та інформаційно-аналітичної технології комплексного аналізу, планування й управління ресурсними й фінансовими потоками НТП, а також вибору раціональних джерел і схем інвестування проектів є актуальною науково-прикладною задачею.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дане дослідження виконано в рамках НДР, проведених в 2002 – 2005 рр. на ДП Інститут машин і систем НАН України відповідно до НДР Міністерства палива і енергетики згідно з договором № 407
від 28.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Моделі і методи планування науково-технічних проектів на основі аналізу інвестицій

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок