Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Педагогічні умови формування ділової культури студентів бізнес-коледжу в системі соціалізації особистості

Педагогічні умови формування ділової культури студентів бізнес-коледжу в системі соціалізації особистості

Назва:
Педагогічні умови формування ділової культури студентів бізнес-коледжу в системі соціалізації особистості
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,34 KB
Завантажень:
257
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна
УДК-378
Вишневська Олена Олегівна
Педагогічні умови формування ділової
культури студентів бізнес-коледжу
в системі соціалізації особистості
13.00.05 – соціальна педагогіка
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Харків
2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор
Нечепоренко Лідія Сергіївна,
Харківський національний університет
ім. В.Н. Каразіна, завідувач кафедри педагогіки.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор,
Член-кореспондент АПН України
Бойко Алла Микитівна,
Полтавський державний педагогічний університет
ім. В.Г. Короленка,
завідувач кафедри педагогіки;
кандидат педагогічних наук, доцент
Гавриш Ірина Володимирівна,
Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди, кафедра педагогіки початкового навчання та дошкільного виховання.
Провідна установа: Інститут проблем виховання АПН України, відділ педагогічної соціології, м. Київ.
Захист відбудеться 03.10.2002 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.051.19 Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна за адресою: 61077, м. Харків, пл. Свободи, 4, ауд. 6-82.
З дисертацією можна ознайомитись у Центральній науковій бібліотеці Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна за адресою: 61077, м. Харків, пл. Свободи, 4.
Автореферат розісланий 02.09.2002 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Е. В. Гапон


Загальна характеристика роботи
Актуальність і ступінь дослідженості проблеми. Утворення і визнання України світовою спільнотою як незалежної і суверенної держави вимагає від усіх громадян дотримання відповідних вимог і правил поведінки як у своїй професійній діяльності, так і в процесах, які стосуються інших учасників виробництва й розподілу матеріальних цінностей та послуг, узгодження правил взаємодії, визнаних прийнятими актами ділових паперів між діловими партнерами, окремими установами, державами. Становлення та розвиток ринкових відносин, що вимагають кардинальних змін в організації економіки в Україні та в системі господарювання, потребують відповідного рівня професіоналізму й загальної та ділової культури спеціалістів різних галузей народного господарства, що ставить нові вимоги й до всіх галузей освіти, особливо професійної. Підприємництво та його організаторська діяльність розвиваються як особливий вид сучасної виробничо–торговельної сфери, надання різних послуг, зокрема й посередницьких дій, маючи повну свободу вибору способу й напрямку роботи, що постійно вимагає інноваційних підходів до її здійснення. Світовий досвід показує, що такі послуги великою мірою сприяють процесу економічного розвитку з чіткою орієнтацією на досягнення неодмінного комерційного успіху та збільшення прибутків.
Входження у сферу обслуговування технікумів, різного роду училищ, коледжів, які виникли останнім часом у відповідь на нові вимоги організації виробництва й послуг, вимагає теоретико-методологічного осмислення й практичного та методичного обґрунтування педагогічних умов підготовки спеціалістів.
У свою чергу, підвищення ефективності економічного розвитку неодмінно потребуватиме відповідної підготовки таких фахівців, які б володіли сучасною технологією й технікою його здійснення. Одну з головних ролей у цьому процесі виконують менеджери, які обслуговують як державну, так і приватну та муніципальну форми власності. Підготовку їх здійснюють, в основному, бізнес-коледжі. Цей тип навчальних закладів є новим явищем у нашій державі. Підготовка спеціалістів для сфери організації виробництва та збуту вироблених товарів є в Україні взагалі досі невідомим видом професійної діяльності. Державне планування, розподіл, чіткий розпис прав і обов’язків установ та керівників їх і співробітників ще й досі переважають і в приватному підприємництві, що не може в повному обсязі задовольнити ні керівників, ні учасників нових процесів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 



Реферат на тему: Педагогічні умови формування ділової культури студентів бізнес-коледжу в системі соціалізації особистості

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок