Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ МАРКЕТИНГОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ КОН'ЮНКТУРИ РИНКУ

ОРГАНІЗАЦІЯ МАРКЕТИНГОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ КОН'ЮНКТУРИ РИНКУ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ МАРКЕТИНГОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ КОН'ЮНКТУРИ РИНКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,79 KB
Завантажень:
476
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
 
Фартушняк Ольга Вікторівна
УДК 339.138
ОРГАНІЗАЦІЯ МАРКЕТИНГОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
КОН'ЮНКТУРИ РИНКУ
Спеціальність 08.06.02. – підприємництво, менеджмент і маркетинг
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків-2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному економічному університеті, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник — кандидат економічних наук, доцент
Коршунов Володимир Ілліч,
доцент кафедри бухгалтерського обліку
Харківський державний економічний університет
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
Бузько Ірина Романівна,
Східноукраїнський національний університет (м. Луганськ),
завідуюча кафедрою міжнародної економіки
кандидат економічних наук, професор
Мельникова Клавдія Іванівна,
професор кафедри маркетингу та менеджменту
Харківський державний економічний університет
Провідна установа — Сумський державний університет, кафедра управління,
Міністерство освіти і науки України, м. Суми
Захист відбудеться “26” квітня 2001 р. о 13-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр Д 64.055.01, у Харківському державному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
Автореферат розісланий “26” березня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Дороніна М.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Економічна ситуація, що склалася на початку 90-х рр. в Україні та інших колишніх союзних республіках, дуже гостро поставила першорядне завдання — соціально-економічне виживання держави в умовах ринку. Глибока економічна криза, повний розлад цінової та грошово-кредитної систем, зростання зовнішньоекономічного боргу є свідченням того, що колишній механізм економічного розвитку вичерпав себе та зумовив перехід до нової системи управління — ринкової.
У період розвитку і становлення ринкової економіки в Україні ефективність функціонування вітчизняних підприємств обумовлюється передусім розвитком ринкових структур, мікро- та макросередовищем, специфічним для кожної галузі й кожного ринку. Зокрема, важливого значення набуває своєчасне передбачення менеджерами підприємств можливої ринкової ситуації, впливу зовнішніх факторів на діяльність підприємства. Тому виникає необхідність розвитку і практичного застосування маркетингових досліджень кон'юнктури ринку, а також методичного забезпечення організації їх проведення.
Актуальність теми. Діяльність підприємств на ринку постійно знаходиться під впливом фактора невизначеності. В поточний момент суб'єкти господарської діяльності змушені вирішувати питання зміни обсягів виробництва і реалізації продукції внаслідок частих зрушень у характері і структурі ринкового попиту, значного загострення конкуренції. Тому підприємства повинні планувати свою діяльність на ринку з урахуванням напрямків і тенденцій його розвитку.
В умовах незбалансованості попиту та пропозиції, нестабільності ринкової ситуації перед підприємствами постає питання постійного пошуку і моделювання політики своєї поведінки на ринку. Вирішення цієї проблеми неможливе без урахування результатів вивчення й аналізу кон'юнктури ринку.
Маркетингові дослідження кон'юнктури ринку дозволяють фахівцям сформувати заздалегідь формувати конкурентні переваги, знижувати фінансовий ризик, стежити за зовнішнім середовищем, розробляти тактику і стратегію ринкової поведінки підприємств.
Багато які з аспектів проблем маркетингових досліджень та вивчення економічної кон'юнктури знайшли своє відображення в дослідженнях закордонних і вітчизняних вчених-економістів: Котлера Ф., Еванса Р. Дж., Бермана Б., Маршалла А., Соловйова Б.А., Абрамішвілі Г.П., Зав'ялова П.С., Ноздрьової Р.Б., Цигічко Л.І., Туган-Барановського М.І.,. Кондрат'єва Н.Д., Нікітіна С.П., Лєвшина Ф.М., Піскоппеля Ф.Г., Голубкова Є.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ МАРКЕТИНГОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ КОН'ЮНКТУРИ РИНКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок