Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕФЕКТИВНІСТЬ ЛОГІСТИЧНОЇ КОНЦЕПЦІЇ ПОСТАЧАННЯ СИРОВИНИ НА МОЛОКОПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

ЕФЕКТИВНІСТЬ ЛОГІСТИЧНОЇ КОНЦЕПЦІЇ ПОСТАЧАННЯ СИРОВИНИ НА МОЛОКОПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

Назва:
ЕФЕКТИВНІСТЬ ЛОГІСТИЧНОЇ КОНЦЕПЦІЇ ПОСТАЧАННЯ СИРОВИНИ НА МОЛОКОПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,37 KB
Завантажень:
85
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД“
ДЕРЖАВНИЙ АГРОЕКОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ”
Безсмертна Оксана Владиславівна
УДК 664:65.012.34
ЕФЕКТИВНІСТЬ ЛОГІСТИЧНОЇ КОНЦЕПЦІЇ ПОСТАЧАННЯ СИРОВИНИ НА МОЛОКОПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Спеціальність 08.00.04 економіка та управління підприємствами (економіка сільського господарства і АПК)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Житомир – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Вінницькому національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Мороз Олег Васильович,
Вінницький національний технічний університет, завідувач кафедри менеджменту та моделювання в економіці
Офіційні опоненти – доктор економічних наук, професор
Крикавський Євген Васильович,
Національний університет “Львівська політехніка”, завідувач кафедри маркетингу і логістики
кандидат економічних наук
Чугаєвська Світлана Володимирівна,
Державний агроекологічний університет, старший викладач кафедри аналізу і статистики ім. І.В. Поповича
Захист відбудеться 26 грудня 2007 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 14.083.02 у Державному вищому навчальному закладі “Державний агроекологічний університет” за адресою: 10008, м. Житомир, вул. Старий бульвар, 7, ауд. 55.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державного вищого навчального закладу “Державний агроекологічний університет” за адресою: 10008, м. Житомир, вул. Старий бульвар, 7.
Автореферат розісланий 20 листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.П. Якобчук


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Серед галузей виробництва продуктів харчування особливе місце займає молокопродуктовий підкомплекс, який забезпечує населення цінними продуктами, необхідними для нормальної життєдіяльності та збереження здоров’я. Високі вимоги до якості молочної продукції визначають необхідність постачання на молокопереробні підприємства якісної сировини, а, отже, потребу у тісних технологічних і функціональних взаємозв’язках між виробника-ми молочної сировини та базою переробки, в органічному поєднанні їх економі-чних інтересів. Налагодження взаємовигідних інтеграційних відносин між різними сфе-рами молокопродуктового підкомплексу з врахуванням адекватно структурованої схеми є основою стабілізації його розвитку в умовах загострення конкуренції.
Як показує практика вітчизняних та закордонних підприємств, забезпечення зв’язку стратегії окремого підприємства щодо управління постачанням та його загальної ринкової стратегії досягається за рахунок активізації ролі логістики у підвищенні спроможності підприємства швидко реагувати на ринкові сигнали. В молокопродуктовому підкомплексі саме ефективне застосування логістичної концепції сприяє організації вчасної поставки сировини необхідної кількості та якості з мінімальними витратами. Водночас, недоврахування важливості цієї концепції часто є однією з причин комерційних невдач. Все це зумовило вибір теми дисертаційної роботи.
Проблеми управління поставками знайшли своє відображення у працях М. Гордона, Є. Когана, О. Новікової та ін. Особливості агропромислової інтеграції відображені в роботах таких авторів, як В. Зіновчук, П. Саблук, М. Ільчук, І. Венгерук та ін. Результати досліджень логістичної концепції представлені в роботах Є. Крикавського, А. Гаджинського, А. Кальченко, Б. Анікіна, М. Окландера, Ю. Пономарьової та ін. В працях таких закордонних вчених, як Дж. Рігс, Дж. Сток, О. Уайт, Дж. Джонсон, Дж. Шапіро та ін. визначені методологічні підходи до управління поставками і логістичні закономірності постачання сировини. Проте, як показав аналіз, проблема логістики постачання в теорії менеджменту розроблена явно недостатньо. В зв’язку з цим особливої актуальності набуває створення методологічного інструментарію, що дозволив би кількісно оцінювати, аналізувати та прогнозувати стратегії управління поставками за логістичною концепцією.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ЕФЕКТИВНІСТЬ ЛОГІСТИЧНОЇ КОНЦЕПЦІЇ ПОСТАЧАННЯ СИРОВИНИ НА МОЛОКОПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок