Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АКТИВНІ RC-ФІЛЬТРИ ВИСОКОГО ПОРЯДКУ ЗІ ЗВОРОТНИМИ ЗВ'ЯЗКАМИ ДЛЯ СИСТЕМ КЕРУВАННЯ ТА КОНТРОЛЮ

АКТИВНІ RC-ФІЛЬТРИ ВИСОКОГО ПОРЯДКУ ЗІ ЗВОРОТНИМИ ЗВ'ЯЗКАМИ ДЛЯ СИСТЕМ КЕРУВАННЯ ТА КОНТРОЛЮ

Назва:
АКТИВНІ RC-ФІЛЬТРИ ВИСОКОГО ПОРЯДКУ ЗІ ЗВОРОТНИМИ ЗВ'ЯЗКАМИ ДЛЯ СИСТЕМ КЕРУВАННЯ ТА КОНТРОЛЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,72 KB
Завантажень:
70
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Стрельцов Олег Васильович
УДК 621.372.54.037.372
АКТИВНІ RC-ФІЛЬТРИ ВИСОКОГО ПОРЯДКУ
ЗІ ЗВОРОТНИМИ ЗВ'ЯЗКАМИ ДЛЯ СИСТЕМ КЕРУВАННЯ ТА
КОНТРОЛЮ
Спеціальність 05.13.05 - Елементи та пристрої обчислювальної техніки та систем керування
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса - 2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі "Комп'ютерні системи" Одеського державного політехнічного університету, Міністерства освіти та науки України .
Науковий керівник Заслужений діяч науки і техніки України, чл.кор. АПН України доктор технічних наук, професор Малахов Валерій Павлович Одеський державний політехнічний університетет, ректор, зав. кафедрою "Комп'ютерні системи"
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Ніколаєнко Василь Максимович Одеський державний політехнічний університет, кафедра "Конструювання та виробництва радіоапаратури"
кандидат технічних наук, професор Живиця Володимир Іванович Одеська державна академія холоду, Кафедра "Електротехніки та електронних пристроїв"
Провідна установа Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", Міністерства освіти і науки України, кафедра "Автоматизації і керування в технічних системах", м. Харків.
Захист відбудеться 30.05.2001 р. о 13 год.30 хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д41.052.01 в Одеському державному політехнічному університеті за адресою: 65044, м. Одеса, пр. Шевченка,1ауд.400-А
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Одеського державного політехнічного університету за адресою: м. Одеса, пр. Шевченка, 1.
Автореферат розісланий 30.04.2001 року.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Ямпольський Ю.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У процесі функціонування будь-якої системи керування необхідно робити оцінку параметрів, що контролюються, шляхом обробки в реальному масштабі часу зашумлених сигналів датчиків. Можливі два шляхи рішення цієї проблеми - централізована обробка на ПЕОМ даних, що надходять із датчиків по каналах зв'язку, і децентралізована (рівнобіжна) обробка сигналів по місцю їхнього одержання від датчиків за допомогою умонтованих мікропроцесорів.
Кожне технічне рішення має свої галузі застосування, але, у будь-якому випадку, застосування ПЕОМ і мікропроцесорів дозволяє підвищити ефективність функціонування системи керування.
При цьому необхідно відзначити, що всі інші ланки, що входять до складу будь-якої системи керування ѕѕ засоби збору і перетворення інформації (датчики і первинні перетворювачі), засоби передачі інформації (канали зв'язку), засоби підвищення перешкодостійкості системи, виконавчі механізми й ін. ѕѕ значно поступаються ПЕОМ по таких параметрах, як надійність, швидкодія, точність і т.д. Тому подальше удосконалювання і розвиток систем керування повинні грунтуватися на поліпшенні параметрів і якості реалізації всіх ланок таких систем.
Будь-яка система керування є динамічною і, отже, для її нормального функціонування необхідно застосування частотно-виборчих пристроїв, що дозволяють коректувати її амплітудно-частотну і фазочастотну характеристики. Крім цього, частотно-виборчі ланки дозволяють виділити корисний сигнал на фоні адитивних шумів і перешкод, що впливають на корисний сигнал при його передачі від датчиків, у результаті чого поліпшується перешкодостійкість усієї системи в цілому, підвищується надійність її функціонування.
Тому що частотно-виборчі пристрої є невід'ємною частиною систем і комплексів керування і контролю, то важливою задачею є удосконалювання електронних частотно-виборчих пристроїв цих систем шляхом поліпшення їх метрологічних і енергетичних характеристик, а також розширенням їхнього функціонального набору.
Останнім часом усе більш широке поширення одержують активні фільтри в інтегральному
виконанні. Порядок цих схем неухильно зростає. Таким чином, топологія і найкращий вибір зовнішніх елементів стають важливими етапами проектування оптимальних по характеристиках інтегральних схем (ІС).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: АКТИВНІ RC-ФІЛЬТРИ ВИСОКОГО ПОРЯДКУ ЗІ ЗВОРОТНИМИ ЗВ'ЯЗКАМИ ДЛЯ СИСТЕМ КЕРУВАННЯ ТА КОНТРОЛЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок