Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК РОЗПОДІЛУ ДОХОДІВ В УМОВАХ СОЦІАЛЬНО ОРІЄНТОВАНОЇ ЕКОНОМІКИ: ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕТОДИКА

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК РОЗПОДІЛУ ДОХОДІВ В УМОВАХ СОЦІАЛЬНО ОРІЄНТОВАНОЇ ЕКОНОМІКИ: ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕТОДИКА

Назва:
БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК РОЗПОДІЛУ ДОХОДІВ В УМОВАХ СОЦІАЛЬНО ОРІЄНТОВАНОЇ ЕКОНОМІКИ: ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕТОДИКА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,38 KB
Завантажень:
63
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ СТАТИСТИКИ, ОБЛІКУ ТА АУДИТУ ДЕРЖКОМСТАТУ УКРАЇНИ
Лаговська Олена Адамівна
УДК 657.44
БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК РОЗПОДІЛУ ДОХОДІВ В УМОВАХ СОЦІАЛЬНО ОРІЄНТОВАНОЇ ЕКОНОМІКИ: ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕТОДИКА
Спеціальність 08.00.09 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит
(за видами економічної діяльності)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі бухгалтерського обліку і контролю в Житомирському державному технологічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник кандидат економічних наук, доцент
Олійник Оксана Вікторівна,
Житомирський державний технологічний університет,
докторант кафедри бухгалтерського обліку і контролю
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Кіндрацька Любомира Максимівна,
Державний вищий начальний заклад
“Київський національний економічний
університет імені Вадима Гетьмана”,
завідувач кафедри обліку в кредитних
і бюджетних установах та економічного аналізу
кандидат економічних наук, доцент
Задорожний Зеновій Васильович,
Тернопільський національний
економічний університет,
завідувач кафедри обліку і аудиту
в інвестиційній сфері
Захист відбудеться “18” грудня  р. о 16-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.870.01 у Державній академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України за адресою: 04107, м. Київ, вул. Підгірна, 1, ауд. .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державної академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України за адресою: 04107, м. Київ, вул. Підгірна, 1, ауд. .
Автореферат розісланий “12” листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради С.В. Шульга
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Починаючи з 1991 р., економіка пострадянських країн характеризується суттєвими змінами, що вплинули і на характер розподілу прибутку як основного індикатора ефективності господарювання. Дана ситуація обумовлена трансформацією правового поля та впливом відносин власності на процес формування та розподілу прибутку, що посилюється пануванням позитивістського підходу. Наслідками останнього є неповноцінне відтворення робочої сили, низький рівень мотиваційного заохочення, незацікавленість власників у будівництві об’єктів соціальної інфраструктури. Це в цілому призводить до зниження рівня конкурентоспроможності національної економіки. Так, у 2002 р. серед 80 країн світу Україна посіла 77 місце за показником конкурентоспроможності.
Враховуючи нинішнє становище та інтеграційні процеси, що відбуваються в Україні, необхідність перегляду системи управління державою з позиції побудови дієвої та ефективної системи соціального захисту населення потребує зміни процес привласнення доданої вартості власниками капіталів з метою врегулювання конфлікту інтересів між соціальними партнерами.
Вагомий внесок у формування теоретичних та організаційно-методичних засад бухгалтерського відображення формування, використання й контролю доходів і фінансового результату здійснили вітчизняні вчені: І.О. Бланк Ф.Ф. Бутинець, А.М. Герасимович, З.В. Задорожний, Л.М. Кіндрацька, Г.Г. Кірейцев, М.Р. Лучко, Н.М. Малюга, Л.В. Нападовська, П.П. Німчинов, М.Я. Остап’юк, М.С. Пушкар, В.К. Савчук, В.В. Сопко, В.О. Шевчук; сучасні вчені Росії: М.А. Вахрушина, В.Б. Івашкевич, М.І. Кутер, О.Є. Ніколаєва, Я.В. Соколов, Т.В. Шишкова; вчені інших зарубіжних країн: А. Аткінсон (А.Д. Добія (D.а), К. Друрі (C.), М. Епстейн (М.Р.С. Каплан (RobertЛ.С. Мейзл (L.S.Д.П. Нортон (D.P.М. Шаудагаран (М.
Питання обліку доходів розглядали у дисертаційних роботах українські дослідники: Я.В. Лебедзевич (2002 р.), Й.В. Канак (2003 р.), Т.А. Гоголь р.). В даних роботах приділено увагу питанням формування доходів від різних видів діяльності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Реферат на тему: БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК РОЗПОДІЛУ ДОХОДІВ В УМОВАХ СОЦІАЛЬНО ОРІЄНТОВАНОЇ ЕКОНОМІКИ: ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕТОДИКА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок