Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> CИСТЕМА УПРАВЛІНСЬКОГО ОБЛІКУ НА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

CИСТЕМА УПРАВЛІНСЬКОГО ОБЛІКУ НА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

Назва:
CИСТЕМА УПРАВЛІНСЬКОГО ОБЛІКУ НА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,78 KB
Завантажень:
81
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ СТАТИСТИКИ, ОБЛІКУ ТА АУДИТУ
ДЕРЖКОМСТАТУ УКРАЇНИ
ЛЮДВЕНКО ДМИТРО ВІТАЛІЙОВИЧ
УДК 65.012.32:631.11
CИСТЕМА УПРАВЛІНСЬКОГО ОБЛІКУ НА
СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Спеціальність 08.06.04 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Білоцерківському державному аграрному університеті
Міністерства аграрної політики України
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Сук Леонід Кіндратович,
Національний аграрний університет
Кабінету міністрів України, професор кафедри
бухгалтерського обліку та аудиту
Офіційні опоненти – доктор економічних наук, професор,
член-кореспондент Української академії
аграрних наук,
Кропивко Михайло Федорович,
Національний науковий центр
“Інститут аграрної економіки”
Української академії аграрних наук,
завідувач відділом організації управління
у сільському господарстві
кандидат економічних наук, доцент
Олійник Оксана Вікторівна,
Житомирський державний технологічний університет,
декан обліково-фінансового факультету
Провідна установа – Київський національний економічний університет
Міністерства освіти і науки України,
кафедра обліку, аналізу та аудиту в АПК,
м. Київ
Захист відбудеться “29” листопада 2005 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.870.01 у Державній академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України за адресою: 04107, м. Київ, вул. Підгірна, 1, аудиторія 23.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Державної академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України за адресою: 04107, м. Київ, вул. Підгірна, 1, аудиторія 36.
Автореферат розісланий “20” жовтня 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук Свистун-Золотаренко Л.О.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У сільському господарстві створені нові організаційно-правові форми господарювання, докорінно змінюються економічні відносини на селі, зокрема, з формування витрат, доходів, оренди землі та майна. Для прийняття рішень з метою забезпечення ефективної діяльності суб’єктів господарювання необхідно використовувати економічну інформацію, одержання якої забезпечує управлінський облік.
У розробку питань формування і функціонування управлінського обліку внесок зробили вітчизняні вчені: М.Т. Білуха, O.C. Бородкін, Ф.Ф. Бутинець, Б.І. Валуєв, А.М. Герасимович, С.Ф. Голов, М.Я. Дем’яненко, Г.Г. Кірейцев, М.Ф. Кропивко, В.Г. Лінник, Ю.Я. Литвин, Л.В. Нападовська, О.В. Олійник, М.С. Пушкар, П.Т. Саблук, В.В. Сопко, Л.К. Сук, М.Г. Чумаченко, В.О. Шевчук, В.П. Ярмоленко та інші; зарубіжні дослідники: К. Друрі, Р. Ентоні, Дж. Ріс, Т. Скоун, Я.В. Соколов, Ч.Т. Хорнгрен, А. Яругова.
У реформованій системі бухгалтерського обліку ряд питань залишаються невирішеними. Зарубіжні рекомендації щодо організації управлінського обліку містять, в основному, загальнотеоретичні підходи, не адаптовані до особливостей сільського господарства та не мають практичних методик, придатних для ефективного використання в конкретних умовах виробництва.
Положення (стандарти) бухгалтерського обліку в Україні, розроблені відповідно до міжнародних стандартів, визначають методологічні підходи до ведення обліку, які мають бути адаптовані до нових умов господарювання. У вітчизняній теорії та практиці недостатньо робіт з управлінського обліку, які повністю враховують галузеві особливості виробництва в сучасних умовах, зокрема: документування господарських операцій, використання ефективних методів обліку витрат, облік і розподіл накладних витрат, калькулювання собівартості продукції рослинництва і тваринництва відразу після її виходу з виробництва один раз на рік, підготовка економічної інформації для обґрунтованого прийняття управлінських рішень в оперативному порядку.
Об’єктивна необхідність розробки теоретичних і практичних аспектів створення та функціонування системи управлінського обліку в сільськогосподарських формуваннях з урахуванням напрацювань вітчизняної та світової науки і практики обліку обумовили актуальність та основні напрями дисертаційного дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: CИСТЕМА УПРАВЛІНСЬКОГО ОБЛІКУ НА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок