Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОЛЕГШЕНІ БАГАТОШАРОВІ ПЕРЕКРИТТЯ ДЛЯ АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНИХ СИСТЕМ З ШИРОКИМ КРОКОМ НЕСУЧИХ КОНСТРУКЦІЙ

ПОЛЕГШЕНІ БАГАТОШАРОВІ ПЕРЕКРИТТЯ ДЛЯ АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНИХ СИСТЕМ З ШИРОКИМ КРОКОМ НЕСУЧИХ КОНСТРУКЦІЙ

Назва:
ПОЛЕГШЕНІ БАГАТОШАРОВІ ПЕРЕКРИТТЯ ДЛЯ АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНИХ СИСТЕМ З ШИРОКИМ КРОКОМ НЕСУЧИХ КОНСТРУКЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,97 KB
Завантажень:
389
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Предлагаемая конструкция перекрытия весьма близка к конструкции дв
ойного дна судна


ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ
БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ, м. Київ
(НДІБК)
Євстаф'єв Вадим Іванович
УДК 624.012.2
ПОЛЕГШЕНІ БАГАТОШАРОВІ ПЕРЕКРИТТЯ
ДЛЯ АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНИХ СИСТЕМ
З ШИРОКИМ КРОКОМ НЕСУЧИХ КОНСТРУКЦІЙ
Спеціальність 05.23.01 – "Будівельні конструкції,
будівлі та споруди"
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук
Київ – 2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Українському зональному науково-дослідному інституті по цивільному будівництву (КиївЗНДІЕП) Державного комітету з будівництва та архітектури України (Держбуду України)
Науковий керівник: кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Волга Володимир Семенович, КиївЗНДІЕП, завідувач відділом досліджень і проектування нових конструктивних систем
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Клованіч Сергій Федорович, Одеський національний морський університет, завідувач кафедри інженерних конструкцій і водних досліджень
кандидат технічних наук Шапоренко Юрій Іванович, ЗАТ "Познякижилбуд", головний конструктор проектів.
Провідна установа: Київський національний університет будівництва та архітектури, кафедра залізобетонних та кам`яних конструкцій, Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться 22 лютого 2005 р. о 14 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.833.01 у Державному науково-дослідному інституті будівельних конструкцій (НДІБК) Держбуду України, м. Київ, вул. Івана Клименка, 5/2.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці НДІБК, м. Київ, вул. Івана Клименка, 5/2.
Автореферат розісланий 21 січня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ю.С. Слюсаренко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Основним напрямком розвитку житлового будівництва було і залишається підвищення якості нового житла при супутньому зниженні його вартості і наступних витрат на експлуатацію. Під підвищенням якості житла тут насамперед розуміється збільшення площі квартир, а також поліпшення їхньої тепло- і звукоізоляції. Досягти цих взаємовиключних цілей можна тільки йдучи по шляху зниження вартості одиниці загальної площі житла і підвищення його техніко-експлуатаційних якостей. В даний час у вітчизняній будіндустрії ці задачі вирішуються в основному шляхом упровадження будинків з монолітним залізобетонним каркасом і огороджувальними начіпними конструкціями з підвищеним опором теплопередачі. Намітилася тенденція до збільшення ширини корпусу з 11–12 до 17–20 м – переходу до будинків з "широким корпусом", що дає зниження вартості 1 м2 загальної площі і економію енергоресурсів.
Важливою вимогою до житлових будинків стає забезпечення можливості вільного перепланування квартир за бажанням замовника, що має на увазі в першу чергу відсутність несучих стін усередині квартири. Згадувані каркасно-монолітні будинки задовольняють цій вимозі умовно, оскільки усередині квартир залишаються несучі залізобетонні колони, пілони і діафрагми, що утруднює можливість перепланування, а найчастіше і псує інтер'єр квартир.
Явно, що рішення проблеми полягає в повному видаленні вертикальних несучих конструкцій із простору квартири і розміщення їх усередині зовнішніх стін і міжквартирних перегородок. Таке рішення має на увазі улаштування перекриттів "розміром на квартиру", обпертих по контуру на несучі стіни чи колони каркасу. Проліт подібних перекриттів може досягти 10 – 12 м. При цьому дане перекриття повинно мати по можливості низьку матеріалоємність, малу власну вагу, а також задовольняти експлуатаційним вимогам, у першу чергу звуко- і теплоізоляційної здатності.
Перераховане визначає необхідність і важливість створення нових конструктивних систем перекриттів, що задовольняють вищевикладеним вимогам, чому присвячена дана робота.
Зв`язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тематика роботи визначена дослідженнями, пов’язаними з розробкою монолітних перекриттів збільшеного прольоту (тема РК № 0103U008986 "Розробка рекомендацій і технічних умов з розрахунку, конструювання і технології виготовлення великопрогонових тришарових монолітних перекриттів для житлових і громадських будинків") для "Архитектурной быстросборной системы /АБС/" (шифр теми 12/2001), які проводились в Українському зональному науково-дослідному і проектному інституті по цивільному будівництву.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: ПОЛЕГШЕНІ БАГАТОШАРОВІ ПЕРЕКРИТТЯ ДЛЯ АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНИХ СИСТЕМ З ШИРОКИМ КРОКОМ НЕСУЧИХ КОНСТРУКЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок