Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Наукові основи забезпечення надійності і безпечної експлуатації будівель та споруд

Наукові основи забезпечення надійності і безпечної експлуатації будівель та споруд

Назва:
Наукові основи забезпечення надійності і безпечної експлуатації будівель та споруд
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
34,20 KB
Завантажень:
324
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
Придніпровська державна академія
будівництва та архітектури
Єсипенко Алла Дмитрівна
УДК 69.059:69:001.89
Наукові основи забезпечення надійності і безпечної експлуатації будівель та споруд
спеціальність 05.23.08 – Технологія та організація
промислового та цивільного будівництва
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Дніпропетровськ — 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Науково-дослідному інституті будівельного виробництва Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Пшінько Олександр Миколайович, ректор, завідувач кафедри будівель і будівельних матеріалів Дніпропетровського державного технічного університету залізничного транспорту ім. академіка В.Лазаряна Міністерства транспорту України;
- доктор технічних наук, професор Торкатюк Володимир Іванович, завідувач кафедри економіки будівництва Харківської національної академії міського господарства Міністерства освіти і науки України;
- доктор технічних наук, професор Друкований Михайло Федорович, професор кафедри промислового та цивільного будівництва Вінницького національного технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Провідна установа:
Київський національний університет будівництва і архітектури, кафедра організації і управління будівництва (м. Київ)
Захист відбудеться " 24 " травня 2007 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.01 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а, ПДАБтаА, ауд.202
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а)
Автореферат розісланий „ 23 ” квітня 2007р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Баташева К.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Надійність та безпечна експлуатація будівель, споруд та інженерних комунікацій, запобігання аваріям на них — це проблема, яка зараз, у перехідний період розвитку економіки у нашій країні вкрай загострена.
Постанова Кабінету Міністрів України від 05.05.97 №409 "Про забезпечення надійності й безпечної експлуатації будівель, споруд та інженерних мереж" передбачає широкий комплекс заходів для вирішення цієї актуальної проблеми.
Серед них — інвентаризація фактичного стану шляхом проведення обстежень технічного стану і паспортизації всіх існуючих об’єктів виробничого, житлово-цивільного та іншого призначення, інженерно-технічних споруд та інженерних мереж незалежно від їх підпорядкування і форми власності. Цей захід повинен забезпечити виявлення кількості та підпорядкування об’єктів, що перебувають у незадовільному технічному або аварійному стані, і складання реєстру цих об’єктів, що є необхідною передумовою розроблення і вжиття заходів для виправлення стану.
Сучасними вимогами до будівельного виробництва є: системність; безпека; гнучкість; ресурсозбереження; якість; ефективність.
Одночасно зростання обсягів будівництва і, як наслідок, збільшення будівельного фонду все наполегливіше ставить завдання необхідності підтримувати і підвищувати якість будівель та споруд шляхом проведення поточних, капітальних ремонтів, модернізації і реконструкції.
При цьому виникають нові проблеми. У системі “проектування — виробництво — експлуатація” утворилася методична роз'єднаність, що ускладнює вибір техніко-економічних і інженерно-технологічних рішень. Практика прийняття рішень без локальної інженерної інформа-ції ускладнює виробничу систему і є гальмом у досягненні ефективного кінцевого результату — забезпечення надійності й безпечної експлуатації будівель та споруд.
Згідно з Міжнародними нормами (EN 1990:2001/ Eurocode — Basis of structural design) надійність будівельних конструкцій розглядається як поєднання безпеки, придатності до нормальної експлуатації і довговічності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 Реферат на тему: Наукові основи забезпечення надійності і безпечної експлуатації будівель та споруд

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок