Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Автоматизація технологічного процесу реєстрації номерів при керуванні транспортними потоками

Автоматизація технологічного процесу реєстрації номерів при керуванні транспортними потоками

Назва:
Автоматизація технологічного процесу реєстрації номерів при керуванні транспортними потоками
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,60 KB
Завантажень:
67
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ДАВИДОВ Валентин Олегович
УДК 658.512.011.56
Автоматизація технологічного процесу реєстрації номерів при керуванні транспортними потоками
Спеціальність 05.13.07 – Автоматизація технологічних процесів”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському національному політехнічному університеті Міністерства освіти і науки України на кафедрі автоматизації теплоенергетичних процесів.
Науковий керівник | доктор технічних наук, професор,
Максимов Максим Віталійович,
Одеський національний політехнічний
університет, професор кафедри “Автоматизації
теплоенергетичних процесів” |
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор,
Обжерін Юрій Євгенійович,
Севастопольській національний технічний
університет, професор кафедри “Вищої
математики”;
кандидат технічних наук, доцент,
Бражник Олександр Михайлович,
Херсонський державний технічний університет,
завідуючий кафедрою “Автоматизації виробничих процесів”. |
Провідна установа | науково-виробничий комплекс “Київський інститут автоматики” |
Захист відбудеться “ 26 ” лютого 2004 р. о 1330 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.052.01 в Одеському національному політехнічному університеті за адресою: 65044, м. Одеса, пр. Шевченка, 1, ауд. 400-А.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеського національного політехнічного університету за адресою: 65044, м. Одеса, пр. Шевченка, 1.
Автореферат розісланий “ 22 ” сiчня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Ямпольський Ю.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Необхідність зниження рівня злочинності, пов'язаного з викраданням автотранспортних засобів, і підвищення безпеки як на дорогах, так і на автостоянках і підприємствах з режимним доступом вимагають вирішення завдання автоматизації технологічного процесу реєстрації номерів автотранспортних засобів у реальному режимі часу. У різних технологічних завданнях регулювання і контролю дорожнього руху обсяг інформаційного потоку істотно перевищує критичний обсяг, що здатний обробити оператор. Тому прикладні дослідження в галузі автоматизації технологічного процесу реєстрації номерів автотранспортних засобів необхідні і своєчасні.
Вирішення завдання автоматичної ідентифікації номерних знаків держреєстрації автотранспортних засобів приведе до вирішення безлічі дрібних, але важливих завдань. Установка слідкуючих камер в межах міста дозволить вести автоматичний пошук автомобілів, що знаходяться у розшуку, просліджувати їх рух по місту і виявляти район зупинки. При установці камер на контрольно-пропускних пунктах (КПП) різних режимних підприємств з'являється можливість автоматичного контролю транспорту, що в'їжджає і виїжджає. Якщо установити камери біля в'їзду і виїзду стоянки, з'являється можливість автоматичного виявлення фактів підміни стояночних талонів і автомобільних номерів. Установка камер на КПП, розташованих на межі міста дозволить автоматизувати технологічний процес реєстрації номерів прохідного автотранспорту. Також загальновідома проблема пробок на платних дорогах, особливо в літню пору, яка пов'язана з необхідністю внесення плати за проїзд перед в'їздом на дорогу. Установка камер біля в'їзду на такі дороги дозволить автоматично реєструвати номери проїжджаючих автотранспортних засобів і відсилати їхнім власникам рахунки за користування дорогою.
В даний час технологічний процес реєстрації номерів проїжджаючих автотранспортних засобів на різних КПП не автоматизований і виконується інспекторами дорожньо-патрульної служби.
Таким чином, питання автоматизації технологічного процесу реєстрації номерів автотранспортних засобів набуває на сьогодні особливої актуальності. Вирішення цього завдання дозволяє, з одного боку, автоматизувати технологічний процес, який виконується інспектором дорожньо-патрульної служби, ліквідувати вплив людського фактору при здійсненні контролю і управління автотранспортними засобами і потоками, що приведе до зниження рівня несанкціонованого доступу до управління автотранспортними засобами і підвищення якості фізичного захисту, в тому числі на режимних об'єктах, а, з іншого боку — відмовитися від постачань таких технологій з-за кордону.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Автоматизація технологічного процесу реєстрації номерів при керуванні транспортними потоками

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок