Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ ЛІЗИНГОВОЇ ФОРМИ ІНВЕСТУВАННЯ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ ЛІЗИНГОВОЇ ФОРМИ ІНВЕСТУВАННЯ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ ЛІЗИНГОВОЇ ФОРМИ ІНВЕСТУВАННЯ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,67 KB
Завантажень:
161
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ПРОМИСЛОВОСТІ
УДК: 658. 148
Пілецька Саміра Тимофіївна
ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ВИКОРИСТАННЯ ЛІЗИНГОВОЇ ФОРМИ ІНВЕСТУВАННЯ
НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Спеціальність 08.06.01 - Економіка підприємства і організація виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2001


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донбаській державній машинобудівній академії Міністерства освіти і науки України (м.Краматорськ) на кафедрі “Економіка і фінанси”
Науковий керівник - кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник
Збаразська Лариса Олександрівна,
Інститут економіки промисловості
НАН України (м. Донецьк),
завідувачка відділу економічних проблем
розвитку промислового виробництва
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Яковлєв Анатолій Іванович,
Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”
(м.Харків), завідувач кафедри економіки та маркетингу;
кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник
Левіна Олена Вікторівна,
Інститут економіки промисловості НАН України (м.Донецьк), старший науковий співробітник відділу проблем ефективного використання виробничого потенціалу
Провідна установа - Донецький національний університет
Міністерства освіти і науки України
(м.Донецьк), кафедра “Економічний аналіз господарської діяльності”
Захист відбудеться “21” лютого 2001 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.151.01 в Інституті економіки промисловості НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, 77.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту економіки промисловості НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, 77.
Автореферат розісланий 19 січня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.М. Кузьменко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Успішна діяльність підприємств в умовах ринкової трансформації економіки в значній мірі залежить від динаміки та ефективності реалізації інвестиційних процесів, але загальний стан економіки і стан фінансів підприємств не сприяють активному інвестуванню. Обсяги виробництва і реалізації продукції в Україні суттєво зменшились. Значно знизилась рентабельність промислового виробництва, багато підприємств стали збитковими. Надмірні темпи інфляції обумовили швидке зниження ділової інвестиційної активності підприємств, втрати їх оборотних коштів. Недостатній розвиток банківської системи як суб’єкта кредитування, незацікавленість у довгостроковому інвестуванні реального виробництва, недоступність кредитів підприємствам через високі ставки свідчать про неефективність використання кредитних операцій в інвестиційній діяльності. Фіскальна податкова політика не дозволяє накопичувати фінансові ресурси для розширеного відтворювання.
Щоб перейти до практичної реалізації задач інвестування, підприємствам необхідно вишукувати як внутрішні резерви, так і раціонально використовувати нові вигідніші зовнішні джерела і форми інвестування, зокрема лізинг. Упровадження лізингу завжди супроводжувалось великими труднощами. Але без використання лізингових операцій українські підприємства можуть залишитись без значної можливості придбати нову техніку, модернізувати виробництво.
Перехід до широкого використання лізингу на підприємствах передбачає реалізацію ними науково обгрунтованих методичних підходів до вибору цієї форми інвестування, яка базується на глибокому аналізі фінансового стану та урахуванні специфічних ризиків.
Водночас не можна не відзначити, що деякі сторони цієї важливої проблеми потребують більш детальнішого дослідження.
У теперішній час фінансовий стан об'єктів інвестування дуже складний, а методи їх оцінки не завжди адекватні умовам, що склалися на сьогодні в промисловості України. Необхідний розвиток організаційно-методичних основ аналізу фінансового стану підприємства в процесі прийняття інвестиційних рішень. Оскільки процес інвестування пов'язаний з ризиком, актуальним є питання оцінки ступеня його впливу на зміну виробничо-фінансового стану підприємства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ ЛІЗИНГОВОЇ ФОРМИ ІНВЕСТУВАННЯ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок