Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> підвищення ефективності експлуатації синхронних двигунів компресорних станцій локомотивних та вагонних депо

підвищення ефективності експлуатації синхронних двигунів компресорних станцій локомотивних та вагонних депо

Назва:
підвищення ефективності експлуатації синхронних двигунів компресорних станцій локомотивних та вагонних депо
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,92 KB
Завантажень:
196
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВНА академія ЗАЛІЗНИЧНОГО транспортУ
Зубко Арлікін Петрович
УДК 621.331:629.472.7.62-52
підвищення ефективності експлуатації
синхронних двигунів компресорних станцій локомотивних та вагонних депо
05.22.20 – експлуатація та ремонт засобів транспорту
 
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Електротехніка та електричні машини” Української державної академії залізничного транспорту Міністерства транспорту і звязку України.
Науковий керівник
доктор технічних наук, професор
Бабаєв Михайло Михайлович,
Українська державна академія залізничного транспорту, кафедра “Електротехніка та електричні машини”, завідувач кафедри.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Бойнік Анатолій Борисович,
Українська державна академія залізничного транспорту, кафедра „Автоматика та комп’ютерне телекерування рухом поїздів”, завідувач кафедри,
кандидат технічних наук, доцент
Калмиков Віктор Ілліч,
Харківський національний автодорожній університет, кафедра “Автомобільна електроніка”, доцент.
Провідна установа
Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В.А.Лазаряна, кафедра автоматики, Міністерство транспорту і зв’язку України, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться “20” травня 2005 р. об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.820.04 Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків , майдан Фейєрбаха 7.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків , майдан Фейєрбаха 7.
Автореферат розісланий 18 квітня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Фалендиш А.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Залізничний транспорт є одним з найбільших споживачів енергетичних ресурсів в Україні. З усіх видів цих ресурсів найбільш широке застосування знайшла електрична енергія через відносну технічну простоту її генерації, передачі, розподілу та використання. Якість і ефективність технологічних процесів, конкурентоспроможність готової продукції або послуг підприємства в значній мірі визначається їхньою енергетичною ефективністю, досягнення якої можливе тільки за умови виключення нераціональної витрати і ненормативних втрат енергії. Виходячи з цього виникає необхідність впровадження на транспорті нових енергозберігаючих технологій, які дозволяють підвищити ефективність експлуатації транспортних засобів та знизити їх енерговитрати.
Актуальність теми. Обмеженість запасів традиційних паливно-енергетичних ресурсів змусила звернутися до енергозбереження як одного з основних елементів сучасної концепції розвитку світової енергетики. Глобальні енергетичні проблеми вимагають, з однієї сторони, пошуку та розроблення нових ефективних та екологічно чистих джерел енергії, з другої – організації оптимального керування розвитком та експлуатацією існуючих енерговиробних, енергоперетворюючих та енергоспоживаючих систем.
Одними з енергоємних підрозділів залізничного транспорту є комресорні станції локомотивних та вагонних депо, на які припадає до 80% усієї спожитої ними електроенергії. Тому в роботі проведений пошук ефективних шляхів зниження енерговитрат компресорних станцій без збитку для технологічного процесу, пропонуються науково обґрунтовані технічні рішення з їх реалізації. Це дозволяє кваліфікувати тему дисертації як актуальну.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами
Дисертаційна робота виконана на кафедрі електротехніки та електричних машин Української державної академії залізничного транспорту відповідно до планів науково-дослідних робіт академії, що проводяться в рамках галузевих програм у наукових напрямах Міністерства транспорту та зв’язку України за замовленням Державної адміністрації залізничного транспорту України за темою “Дослідження та розробка адаптивної системи контролю та обліку споживання електроенергії компресорною станцією депо ” (ДР № 0103U002529).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: підвищення ефективності експлуатації синхронних двигунів компресорних станцій локомотивних та вагонних депо

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок