Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ І МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ НА РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ (в умовах інтеграції економіки України у єдиний європейський простір)

МОДЕЛІ І МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ НА РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ (в умовах інтеграції економіки України у єдиний європейський простір)

Назва:
МОДЕЛІ І МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ НА РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ (в умовах інтеграції економіки України у єдиний європейський простір)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,15 KB
Завантажень:
439
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство освіти і науки України
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського
"Харківський авіаційний інститут"
ДРОНОВА Ірина Валеріївна
УДК 658.512
МОДЕЛІ І МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ НА РИНКУ
ОСВІТНІХ ПОСЛУГ
(в умовах інтеграції економіки України у єдиний європейський простір)
05.13.22 – управління проектами та розвиток виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут", Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Вартанян Василь Михайлович,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського
"Харківський авіаційний інститут",
професор кафедри менеджменту.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Кононенко Ігор Володимирович, Національний політехнічний університет "Харківський політехнічний інститут", завідувач кафедри стратегічного управління;
- кандидат технічних наук, доцент Безкоровайний Володимир Валентинович, Харківський національний університет радіоелектроніки, професор кафедри системотехніки.
Провідна установа
Харківський національний автомобільно-дорожній університет, кафедра автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться "25" червня 2004 р. о 12-00 годин на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .062.01 у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, , радіотехнічний корпус, ауд. .
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, .
Автореферат розісланий "19" травня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Чумаченко І.В.
 


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Управління проектами на ринку освітніх послуг в умовах інтеграції економіки України в єдиний європейський простір є актуальним і важливим завданням, що виникло останнім часом в освіті. Вища школа формує інтелектуальний потенціал держави, забезпечує високо- кваліфікованими фахівцями галузі народного господарства, науки і культури.
Вища освіта України знаходиться на етапі глибокого системного реформування з метою збереження її потенціалу й обсягу підготовки фахівців, посилення державної підтримки пріоритетних напрямків освіти і науки, приведення у відповідність з новітніми світовими досягненнями. Напрямки реформування повинні адекватно враховувати процеси реформування ринкових відносин. В даний час на базі національних вищих навчальних закладів (ВНЗ) створюються науково-методичні центри і комісії з розробки методології науково-технічних досліджень, змісту освіти й освітніх технологій, моделей, програм реформи і розвитку сфери вищої освіти.
Серед найбільш важливих проблем: вивчення потреб держави у фахівцях відповідної кваліфікації й аналіз потенціалу ВНЗ, розробка науково обґрунтованих методик визначення потреб у фахівцях з урахуванням реальної ринкової ситуації. Величезний вплив на складність проблеми справляють: поява контрактної форми освіти, швидке зростання нових технологій в галузі навчання, управління й організації навчального процесу та попит на спеціальності, що постійно змінюється.
Попередження кризового стану кафедр ВНЗ, підвладного коливанням ринку, проведення робіт з гармонізації з вимогами міжнародних систем акредитації, а також міжнародними вимогами до професійних умінь випускників, можливо при забезпеченні адаптації до вимог існуючих спеціальностей, що змінюються, або моделюванні нових.
Таким чином, важливою науково-прикладною задачею є розробка моделей та методів управління інноваційними проектами на ринку освітніх послуг в умовах реформи системи освіти і приведення її до європейських стандартів при антикризовому керуванні випускаючою кафедрою (ВК) ВНЗ при інтеграції економіки України до європейського простору.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МОДЕЛІ І МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ НА РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ (в умовах інтеграції економіки України у єдиний європейський простір)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок