Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ГЕОМЕТРИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ЕЛЕМЕНТІВ ПРОТОЧНИХ ЧАСТИН ДІАГОНАЛЬНИХ ТУРБОМАШИН

Загрузка...

ГЕОМЕТРИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ЕЛЕМЕНТІВ ПРОТОЧНИХ ЧАСТИН ДІАГОНАЛЬНИХ ТУРБОМАШИН

Назва:
ГЕОМЕТРИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ЕЛЕМЕНТІВ ПРОТОЧНИХ ЧАСТИН ДІАГОНАЛЬНИХ ТУРБОМАШИН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,35 KB
Завантажень:
23
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
КУКЛІНА Ольга Юріївна
УДК 515.2
ГЕОМЕТРИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ЕЛЕМЕНТІВ ПРОТОЧНИХ
ЧАСТИН ДІАГОНАЛЬНИХ ТУРБОМАШИН
Спеціальність 05.01.01 –
Прикладна геометрія, інженерна графіка
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2003
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Українському державному морському технічному університеті імені адмірала Макарова Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Борисенко Валерій Дмитрович,
завідувач кафедри інженерної графіки
Українського державного морського технічного
університету (м. Миколаїв)
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Корчинський Володимир Михайлович,
завідувач кафедри автоматизації проектування
Дніпропетровського національного університету;
кандидат технічних наук, доцент
Ніколаєнко Тетяна Петрівна,
доцент кафедри нарисної геометрії, інженерної та машинної графіки Київського національного університету будівництва і архітектури.
Провідна установа: Таврійська державна агротехнічна академія,
кафедра прикладної математики і обчислювальної техніки Міністерства аграрної політики України (м. Мелітополь)
Захист відбудеться “ 29 ” жовтня 2003р. о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.056.06 у Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою:
03037, Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою:
03037, Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий “ 27 ” вересня 2003р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д26.056.06 ______________Плоский В.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Розвиток енергетики нашої країни ставить особливі вимоги до підвищення техніко–економічних показників турбомашин (ТМ) різного цільового призначення та конструктивного оформлення, зниження їх масогабаритних характеристик і металоємності, поліпшення екологічних показників, зменшення витрат на виготовлення. Тому на практиці часто виникає необхідність у застосуванні сучасних підходів до подання обводів і поверхонь, які формують течію робочої речовини, а отже впливають на розподіл параметрів потоку.
Дисертаційна робота присвячена розробці методів, алгоритмів і програм геометричного моделювання робочих коліс (РК), підвідних пристроїв та соплових апаратів (СА), які входять до складу турбін діагонального конструктивного оформлення, формуванню геометричної моделі (ГМ) аеродинамічних обводів лопаток, профілів меридіональних перерізів РК, поверхонь, що обмежують течію робочої речовини вздовж тракту турбіни.
Актуальність теми. Підвищення ефективності діагональних турбін (ДТ) у значній мірі визначається ступенем досконалості геометрії обводів і поверхонь їх лопатних апаратів (ЛА). У зв’язку з цим постановка і розв’язання задач геометричного моделювання рухомих і нерухомих елементів проточних частин ДТ є важливою науково-технічною проблемою.
Останніми роками аналітична, прикладна та обчислювальна геометрія, комп’ютерна графіка досягли значних успіхів у плані аналітичного подання обводів і поверхонь складних деталей різних галузей техніки, а також їх візуалізації на екрані монітора ПЕОМ. Застосування досягнень прикладної геометрії та комп’ютерної графіки до геометричного моделювання елементів проточних частин ДТ надає можливість розкрити додаткові резерви підвищення їх ефективності.
Таким чином, розв’язання поставленої в дисертаційній роботі задачі вдосконалення методів геометричного моделювання рухомих і нерухомих елементів проточних частин ДТ є актуальним, воно має не тільки теоретичне, але й практичне значення.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана відповідно до планів науково-дослідних робіт кафедри інженерної графіки Українського державного морського технічного університету. Базовими роботами для підготовки та подання дисертаційної роботи є науково-дослідні роботи за держбюджетною темою №1346 та за договорами творчої співпраці №1412, №1413 з НВП "Машпроект", №1415 з ВАТ "Тайфун", №1456 з АТВТ "Завод "Екватор", №1459 з АТВТ "Первомайськдизельмаш", №1463 з ВО "Зоря".
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ГЕОМЕТРИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ЕЛЕМЕНТІВ ПРОТОЧНИХ ЧАСТИН ДІАГОНАЛЬНИХ ТУРБОМАШИН

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок