Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ПРОФЕСІЙНОГО САМОВДОСКОНАЛЕННЯ МАЙБУТНІХ ОФІЦЕРІВ

ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ПРОФЕСІЙНОГО САМОВДОСКОНАЛЕННЯ МАЙБУТНІХ ОФІЦЕРІВ / сторінка 2

Назва:
ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ПРОФЕСІЙНОГО САМОВДОСКОНАЛЕННЯ МАЙБУТНІХ ОФІЦЕРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,75 KB
Завантажень:
132
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 Г. Ковальова, А. І. Кочетова, Г. Ксьонзової, А. С. Макаренка, Л. І. Рувинського, О. Д. Сафіна, М. І. Сметанського, В. О. Сухомлинського, Л. О. Ярової, які присвячено проблемам активізації самовиховання і професійного самовдосконалення особистості.
Методичні основи підготовки фахівців у вищих військових навчальних закладах у сучасних умовах розроблено В. Л. Васильєвою, В. П. Давидовим, А. Т. Іваницьким, В. Я. Кикотем, О. М. Латишевою, Г. С. Никифоровою, А. Т. Ситниковою, А. М. Столяренком, Ю. А. Шарановою, А. Г. Шестаковою та іншими.
Однак питання організації професійного самовдосконалення майбутніх офіцерів не знайшли належного відображення у наукових публікаціях і потребують додаткового вивчення. Результати досліджень у військах свідчать про недостатню ефективність самовиховання і професійного самовдосконалення офіцерів у первинних військових колективах. Однією з головних причин цього є недоліки в системі організації навчально-виховної роботи у вищих військових навчальних закладах, яка не враховує сучасних умов в Україні. За даними досліджень багато випускників вищих військових навчальних закладів в перші 2-3 роки служби мають серйозні труднощі щодо професійного самовдосконалення.
Наявність суттєвих суперечностей в організації професійного самовдосконалення майбутніх офіцерів, соціальна і педагогічна значущість цієї проблеми та її недостатня розробленість в педагогіці вищої військової школи й зумовили вибір теми дослідження: “Педагогічні умови професійного самовдосконалення майбутніх офіцерів”.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження проводилось в межах перспективного та поточних планів наукових досліджень Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького з метою подальшого вдосконалення підготовки та підвищення кваліфікації майбутніх офіцерських кадрів Державної прикордонної служби України. Дослідження тісно пов’язане з Державною концепцією реформування Прикордонних військ. Матеріали дослідження використано в опрацюванні НДР № 220-0065 К “Фахівець” (“Удосконалення підготовки особового складу в світлі Концепції підготовки Прикордонних військ України до 2005 року”).
Об'єкт дослідження: професійна підготовка майбутніх офіцерів у вищих військових навчальних закладах.
Предмет дослідження: професійне самовдосконалення майбутніх офіцерів у вищих військових навчальних закладах.
Мета дослідження: виявити, обґрунтувати та експериментально перевірити ефективність засобів активізації професійного самовдосконалення майбутніх офіцерів в процесі їх професійної підготовки у вищих військових навчальних закладах.
Гіпотеза дослідження полягає в тому, що професійне самовдосконалення майбутніх офіцерів значно активізується за умов: постійного розвитку в процесі професійної підготовки у вищих військових навчальних закладах мотивації до професійного самовдосконалення та забезпечення відповідності мотивації реальним вимогам майбутньої професійної діяльності офіцера; формування соціально-психологічного середовища, сприятливого для професійного самовдосконалення майбутніх офіцерів; оптимального педагогічного керівництва професійним самовдосконаленням майбутніх офіцерів у процесі їх професійної підготовки у вищих військових навчальних закладах.
Відповідно до мети та гіпотези було визначено основні завдання дослідження:
1.
Проаналізувати стан проблеми дослідження у педагогічній теорії та практиці й уточнити сутність професійного самовдосконалення майбутніх офіцерів.
2.
Визначити критерії, показники та рівні професійного самовдосконалення майбутніх офіцерів.
3.
Виявити, обґрунтувати та експериментально перевірити педагогічні умови професійного самовдосконалення майбутніх офіцерів.
4.
Розробити, обґрунтувати та експериментально перевірити методику активізації професійного самовдосконалення майбутніх офіцерів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ПРОФЕСІЙНОГО САМОВДОСКОНАЛЕННЯ МАЙБУТНІХ ОФІЦЕРІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок