Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ДОВГОВІЧНОСТІ І ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ РІЖУЧИХ ЕЛЕМЕНТІВ ГРУНТООБРОБНИХ МАШИН ШЛЯХОМ УПРАВЛІННЯ СПРАЦЮВАННЯМ ПРИ ДИСКРЕТНОМУ ЗМІЦНЕННІ

Загрузка...

ПІДВИЩЕННЯ ДОВГОВІЧНОСТІ І ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ РІЖУЧИХ ЕЛЕМЕНТІВ ГРУНТООБРОБНИХ МАШИН ШЛЯХОМ УПРАВЛІННЯ СПРАЦЮВАННЯМ ПРИ ДИСКРЕТНОМУ ЗМІЦНЕННІ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ДОВГОВІЧНОСТІ І ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ РІЖУЧИХ ЕЛЕМЕНТІВ ГРУНТООБРОБНИХ МАШИН ШЛЯХОМ УПРАВЛІННЯ СПРАЦЮВАННЯМ ПРИ ДИСКРЕТНОМУ ЗМІЦНЕННІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,88 KB
Завантажень:
92
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БАЛАБУХА ОЛЕКСАНДР ВАЛЕРІЙОВИЧ
УДК 631. 312: 62-192
ПІДВИЩЕННЯ ДОВГОВІЧНОСТІ І ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ РІЖУЧИХ ЕЛЕМЕНТІВ ГРУНТООБРОБНИХ МАШИН ШЛЯХОМ УПРАВЛІННЯ СПРАЦЮВАННЯМ ПРИ ДИСКРЕТНОМУ ЗМІЦНЕННІ
Спеціальність 05.05.11 – Машини і засоби механізації
сільськогосподарського виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття
наукового ступеня кандидата технічних наук
Кіровоград-2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі експлуатації та ремонту машин Кіровоградського державного технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Бойко Анатолій Іванович, Національний аграрний університет, м. Київ, завідувач кафедри надійності і ремонту машин.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук
Дубровін Валерій Олександрович, Національний аграрний університет, м. Київ, декан факультету сільгоспмашинобудування;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Медяник Віктор Григорович, ВАТ “Гідросила”, м. Кіровоград, зам. головного металурга.
Провідна установа: Харківський державний технічний університет сільського господарства Мінагропрому України, кафедра ремонту машин.
Захист відбудеться 23.11.2001 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К23.073.01 у Кіровоградському державному технічному університеті за адресою: 25006, м. Кіровоград, пр. Університетський, 8.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Кіровоградського державного технічного університету за адресою: 25006, м. Кіровоград, пр. Університетський, 8.
Автореферат розісланий 20.10.2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М. Каліч
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Збільшення продуктивності машин, зростання швидкостей виконання ними технологічних операцій обробітку ґрунту, та зусиль діючих на окремі деталі і вузли, а також ускладнення умов експлуатації підвищують вимоги до надійності техніки. Особливо відчутні ці зміни для робочих органів як найбільш відповідальних деталей, які знаходяться в безпосередньому контакті з обробляємим грунтом.
Згідно даних експлуатації, строк роботи серійних лемешів до першого ремонту, в залежності від умов експлуатації, не перебільшує 3,5...8 га, а після кожного з них зменшується на 20…40%. В зв'язку з цим виникають великі втрати металу обумовлені спрацюванням і необхідністю випуску лемешів в запасні частини. Крім того, внаслідок затуплення лез знижується якість оранки, збільшується її енергоємність і зростають витрати паливомастильних матеріалів.
Незважаючи на великі зусилля, прикладені для рішення цієї проблеми як в науковому, так і в практичному напрямку, вона не втратила своєї актуальності і до сьогоднішнього часу.
Відповідно до обраного напрямку роботи сформовані мета і задачі дослідження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота є складовою частиною напрямку досліджень кафедри експлуатації та ремонту машин Кіровоградського державного технічного університету. Робота виконувалась у відповідності з координаційним планом по № 17 "Нові конструкційні матеріали та високоефективні технології виробництва" міжвузівських наукових і науково-технічних програм (наказ Міністерства освіти України № 37 від 12. 02. 96, п. 1) по приоритетному напрямку розвитку науки та техніки "Екологічно чиста енергетика і ресурсозберігаючі технології" і планом науково-дослідницьких робіт КДТУ по тематиці “Розробка та впровадження нових технологій у виробництві та ремонті сільськогосподарської техніки”
Мета роботи і задачі дослідження. Мета роботи полягає в підвищенні довговічності ріжучих робочих органів ґрунтообробних машин шляхом управління спрацюванням при локальному зміцненні лез.
Для досягнення мети в роботі поставлені і розв'язані слідуючи задачі дослідження:
1. Проаналізувати і виявити причини відказів ріжучих робочих органів ґрунтообробних машин і встановити перспективні напрямки підвищення їх довговічності.
2. Дослідити вплив зміцнюючої дії матеріалів і технологій на спрацювання ріжучих елементів і визначити умови стабілізації роботоздатних профілів лез при досягненні ефекту самозагострення.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ДОВГОВІЧНОСТІ І ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ РІЖУЧИХ ЕЛЕМЕНТІВ ГРУНТООБРОБНИХ МАШИН ШЛЯХОМ УПРАВЛІННЯ СПРАЦЮВАННЯМ ПРИ ДИСКРЕТНОМУ ЗМІЦНЕННІ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок