Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Особливості зміцнення низьковуглецевих сталей, мікролегованих ніобієм і ванадієм

Загрузка...

Особливості зміцнення низьковуглецевих сталей, мікролегованих ніобієм і ванадієм

Назва:
Особливості зміцнення низьковуглецевих сталей, мікролегованих ніобієм і ванадієм
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,34 KB
Завантажень:
149
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Придніпровська державна академія
будівництва та архітектури
Лаухін Дмитро Вячеславович
УДК 669.15'293'292 – 194
Особливості зміцнення низьковуглецевих
сталей, мікролегованих ніобієм і ванадієм
Спеціальність 05.02.01 – матеріалознавство
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури Міністерства освіти та науки України.
Науковий керівник:
Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, БОЛЬШАКОВ Володимир Іванович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, завідуючий кафедрою матеріалознавства і обробки матеріалів, ректор.
Офіційні опоненти:–
доктор технічних наук, професор Парусов Володимир Васильович, Інститут Чорної Металургії НАН України, завідуючий відділом термічної обробки металів для машинобудування;–
кандидат технічних наук, Погрібна Наталія Емільєвна, Національна металургійна академія України, доцент кафедри металознавства.
Провідна установа
Фізико-механічний інститут імені Г.В. Карпенка НАН України, відділ корозійно-водневої деградації та захисту матеріалів, м. Львів.
Захист відбудеться „31” жовтня 2002 р. о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .085.02 при Придніпровській державній академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
Автореферат розісланий "28"вересня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради ____________________ Кваша Е.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
1. Актуальність теми. Металургійна промисловість в Україні є однією з найбільш розвинутих не тільки в СНД, але й у світі за кількістю і якістю виробленої металопродукції. В останні 10...12 років ситуація в металургійній галузі України складається таким чином, що можливості діючих потужностей не узгоджуються з реалізацією металопродукції як в межах країни, так і на експорт, в результаті чого виникла ситуація надвиробництва металопродукції, в тому числі і товстолистового металопрокату з маловуглецевих низьколегованих сталей. В той же час будівельна галузь України, як і інших країн СНД, тривалий час розвивається в напрямку інтенсивного використання залізобетонних конструкцій, які використовуються при будівництві житлових і промислових будинків і споруджень. Аналіз світового досвіду показує, що ця тенденція є далекою від економічної і технологічної досконалості і тому багато розвинутих країн світу в останні 20...30 років йдуть шляхом широкого використання в будівельних зварних металевих конструкціях високоміцного добре зварюваємого металопрокату. На сьогоднішній день є цілий ряд розробок з використання високоміцного товстолистового металопрокату при будівництві багатоповерхових будинків і споруджень, коли з такого металу виготовляється металевий каркас (основа будинку) на базі якого формується вся конструкція. При цьому питомий обсяг використовуваного металу значно скорочується в порівнянні з використанням традиційних залізобетонних конструкцій. Крім того, технологічність будівництва, металоємкість, обсяг будівельно-монтажних робіт, архітектурний вигляд, комфортабельність та інші параметри будівництва житла істотно поліпшуються. На основі аналізу наведеної ситуації в металургійній і будівельній галузях було запропоновано (проф. М.М. Жербіним КІСІ і В.І. Большаковим ПДАБтаА) розширити сферу використання високоміцного металопрокату, виробленого Україною і використанням його при будівництві житлових будинків і споруджень. Ця ідея є дуже вчасною і корисною при вирішенні ще одного питання, яке має державну важливість і стоїть перед багатьма містами України, а також країн СНД. Суть проблеми полягає в реконструкції житлового фонду, збудованого в 60.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: Особливості зміцнення низьковуглецевих сталей, мікролегованих ніобієм і ванадієм

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок