Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат на тему: Спектроскопія ЯМР молекул з структурно напруженими фрагментами та групами з загальмованим внутрішнім обертанням

Спектроскопія ЯМР молекул з структурно напруженими фрагментами та групами з загальмованим внутрішнім обертанням / сторінка 10

Назва:
Спектроскопія ЯМР молекул з структурно напруженими фрагментами та групами з загальмованим внутрішнім обертанням
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,83 KB
Завантажень:
476
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
А. Горкуненко, А.Н. Вдовиченко,  Л.М. Капкан // Укр. хим. журн. – 2007. – Т.73, № . – С.49-52. (Iнтерпретація спектральних характеристик поліциклічних вуглеводнів, встановлення структури моноадукту ендо-дициклопентадієну та дихлоркарбену).
6. Горкуненко О.О. Спектроскопія ЯМР-1Н і конформації амідогідразидів і дигідразидів янтарної кислоти // IV Регіон. конф. мол. вчених та студентів з актуал. питань хімії, Дніпропетровськ, 27-31 трав. 2002р. – Дніпропетровськ, 2002. – С.24.
7. О спектрах NH протонов амидогидразидов янтарной и глутаровой кислот / О.А. ГоркуненкоА.Ю. Червинский, А.Н. ВдовиченкоЛ.М. КапканГ.Е. Вайман // VI Междунар. семинар по магнит. резонансу (спектроскопия, томография и экология), Ростов-на-Дону, 8-11 окт. 2002г. Ростов-на-Дону, 2002. – С.174-175.
8. Об электронных свойствах заместителей, существующих в различных конформациях / Л.М. Капкан, А.Ю. Червинский,  А.Н. Вдовиченко,  О.А. Горкуненко // III Междунар. конф. по новым технологиям и приложениям современ. физико-хим. методов (магнитный резонанс, хроматография/масс-спектрометрия, ИК-Фурье спектроскопия и их комбинации) для изучения окружающей среды, включая секции мол. ученых научн.-образоват. центров России, Ростов-на-Дону, 21-25 март. 2005г. – Ростов-на-Дону, 2005. – С.131.
9. Применение спектроскопии ЯМР 1Н, 13С и анализа констант экранирования для определения строения продукта реакции эндо-дициклопентадиена и дихлоркарбена / О.А. Горкуненко,  Л.М. Капкан,  А.Н. Вдовиченко,  А.Ю. Червинский // 4-я Всерос. конф. “Молекулярное моделирование”, Москва, 12-15 апр. 2005г. – Москва, 2005. – С.60.
10. Константа E/Z конформационного равновесия как мера изменения электронной плотности на NH протоне в амидном фрагменте /  О.А. Горкуненко,  А.Н. Вдовиченко,  А.Ю. Червинский,  Л.М. Капкан // III Міжнар. конф. “Сучасні проблеми фізичної хімії”, Донецк, 31 серп.-3 верес. 2007р. – Донецьк, 2007. – С.95-96.
Горкуненко О.О. Спектроскопія ЯМР молекул з структурно напруженими фрагментами та групами з загальмованим внутрішнім обертанням. – Рукопис.
Дисертація на здобуття наукового ступеню кандидата хімічних наук за спеціальністю 02.00.04 – фізична хімія. Інститут фізико-органічної хімії і вуглехімії ім. Л.М. Литвиненка НАН України, Донецьк 2008.
Дисертація присвячена розробці фрагментарної моделі інтерпретації схем екранування ЯМР_1Н та 13С у рішенні задач просторової будови, конформаційного та стереоізомерного складу структурно жорстких молекул та конформаційно лабільних структур.
Встановлено механізми ускладнення спектральної картини в ЯМР_1Н та 13С спектрах амідів та гідразидів карбонових кислот. Показано, що основним фактором, що зумовлює ускладнення спектральної картини під впливом конформаційних переходів в декількох амідних фрагментах, є перерозподіл електронної густини в молекулі, що пов’язаний зі взаємним впливом внутрішньої динаміки різних конформероутворюючих груп. Встановлено, що різниця х.з. атомів вуглецю Z та Е конформерів в ЯМР-13С спектрах амідів та гідразидів карбонових кислот характерним чином залежить від віддаленості атома, що розглядається, від фрагмента C(O)-NH по ланцюгу зв’язків. На основі положення про існування залежності між електронною густиною на амідному протоні та порядком C-N зв’язку фрагмента C(O)-NH, а значить і висотою бар’єра внутрішнього обертання в амідному фрагменті, запропоновано схему оцінки зміни електронної густини на NH протоні при зміні конформації амідного фрагмента, яка основана на використанні констант конформаційної рівноваги.
Встановлено структуру моноадукту ендо-дициклопентадієну та дихлоркарбену як продукту приєднання по подвійному зв’язку п’ятичленного циклу з транс- орієнтацією норборненового та циклопропанового фрагментів.
Ключові слова: спектроскопія ЯМР, хімічний зсув, аміди та гідразиди карбонових кислот, поліциклічні вуглеводні
Горкуненко О.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: Спектроскопія ЯМР молекул з структурно напруженими фрагментами та групами з загальмованим внутрішнім обертанням

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок