Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ ВИРОБНИЦТВА НА ПІДПРИЄМСТВАХ МАШИНОБУДУВАННЯ УКРАЇНИ

ОРГАНІЗАЦІЯ ВИРОБНИЦТВА НА ПІДПРИЄМСТВАХ МАШИНОБУДУВАННЯ УКРАЇНИ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ ВИРОБНИЦТВА НА ПІДПРИЄМСТВАХ МАШИНОБУДУВАННЯ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,10 KB
Завантажень:
343
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ПРОМИСЛОВОСТІ
На правах рукопису
УДК:658.5:621.002(477)
Круглов Ігор Валерійович
ОРГАНІЗАЦІЯ ВИРОБНИЦТВА НА ПІДПРИЄМСТВАХ
МАШИНОБУДУВАННЯ УКРАЇНИ
Спеціальність 08.06.01 - Економіка підприємства і організація виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2000
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Кіровоградському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України (м. Кіровоград) на кафедрі економіки праці та менеджменту.
Науковий керівник - кандидат економiчних наук
Миценко Іван Михайлович,
Кіровоградський державний технічний
університет Міністерства освіти і науки
України, доцент економічного факультету
(м. Кіровоград).
Офіційні опоненти: доктор економічних наук
Кутиркін Андрій Миколайович,
Інститут економіки промисловості
НАН України провідний науковий
співробітник відділу економічних
проблем ефективного використання
виробничого потенціалу (м. Донецьк),
кандидат економічних наук,старший
науковий співробітник
Орлова Неля Олексіївна,
Інститут економіко-правових досліджень
НАН України завідуюча сектором відділу
економіко-правових проблем (м. Донецьк)
Провідна установа - Тернопільська академія народного господарства Міністерства освіти і науки України (м. Тернопіль), кафедра економіки підприємств і корпорацій
Захист відбудеться "30" червня 2000 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11. 151.01 в Інституті економіки промисловості НАН України за адресою: 83048, м.Донецьк, вул.Університетська, 77.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту економіки промисловості НАН України за адресою: 83048, м.Донецьк, вул.Університетська, 77.
Автореферат розісланий "22" травня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Поклонський Ф.Ю.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Економічна криза, яка торкнулася всіх галузей економіки, супроводжувалася падінням загального обсягу виробленої продукції в машинобудуванні, де у 1998 р. порівняно з 1994 р. цей показник скоротився на 47,6%. Призупинити це падіння можливо тільки за рахунок суттєвих змін в організації виробництва на підприємствах, які були б адекватними умовам формування та розвитку ринкових відносин в економіці України. В свою чергу, своєчасне вирішення цих проблем в галузі неможливе без структурної перебудови підприємств, тому що вона пов'язана з виходом на новий рівень високотехнологічних виробництв, підвищенням якості та конкурентоспроможності робочої сили і виробленої продукції, пошуком внутрішніх резервів виробництва, у тому числі за рахунок удосконалення організації виробництва і праці на основі проектування та впровадження раціональних форм і оптимальних меж поділу та кооперації.
Для виходу економіки України з кризового стану необхідно не тільки глибоко вивчити причини, що призвели до скорочення обсягів виробництва в машинобудуванні, але й визначити принципово нові підходи до вирішення проблеми підвищення ефективності виробництва, що безумовно потребує різносторонніх досліджень організації виробництва та праці на підприємствах, вибору критеріїв і меж оптимальності форм поділу та кооперації, які слід розглядати з економічних, психофізіологічних, соціальних сторін.
Проблемі організації виробництва і праці приділено певну увагу представниками різних наукових шкіл менеджменту. Серед них Ф. Гілберт, Г. Емерсон, Ф. Тейлор, Г. Форд. Збагатили теорію організації виробництва і праці наукові дослідження О. Гастєва, П. Керженцева, Г. Пруденського, П. Петроченка, Г. Слезінгера, С. Струміліна.
Теоретичні пошуки українських економістів, таких як О. Амоша, Б. Андрушків, Д. Богиня, О. Бобров, І. Бондар, А. Гудсков, В. Данюк, М. Долішній, Б. Ігумнов, М. Кім, А. Кутиркін, С. Мочерний, В. Плаксов, С. Покропивний, М. Прокопенко, З. Сотченко, П. Харів, М. Хопчан, М. Чумаченко та інших, зробили вагомий внесок у розробку проблем організації виробництва і праці, її нормування, поділу та кооперації.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ ВИРОБНИЦТВА НА ПІДПРИЄМСТВАХ МАШИНОБУДУВАННЯ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок