Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАНУВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ НА ОСНОВІ РЕАЛІЗАЦІЇ МАРКЕТИНГОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

УДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАНУВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ НА ОСНОВІ РЕАЛІЗАЦІЇ МАРКЕТИНГОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАНУВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ НА ОСНОВІ РЕАЛІЗАЦІЇ МАРКЕТИНГОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,93 KB
Завантажень:
224
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
ТЕРЕХОВА ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 658.5.011
УДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАНУВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ
ПІДПРИЄМСТВ НА ОСНОВІ РЕАЛІЗАЦІЇ
МАРКЕТИНГОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління
підприємствами
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Дніпродзержинському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України (м. Дніпродзержинськ).
Науковий керівник кандидат економічних наук, професор
Ревенко Надія Григорівна,
Дніпродзержинський державний технічний університет Міністерства освіти і науки України, завідуюча кафедрою економіки, менеджменту та маркетингу.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Семенов Григорій Антонович, Запорізька державна інженерна академія Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри економіки і організації виробництва (м. Запоріжжя);
кандидат економічних наук, доцент Ляшенко Олександра Миколаївна, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри менеджменту (м. Луганськ).
Провідна установа – Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, відділ проблем розвитку ринків промислової продукції та інвестиційної політики (м. Київ).
Захист відбудеться 1 липня 2004 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розіслано 28 травня 2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.В. Козаченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Процес формування в Україні нового типу економічних відносин відбувається неоднозначно. Розвиток ринку промислової продукції гальмується нерозв’язаністю низки проблем на мікроекономічному рівні – рівні промислових підприємств. Серед цих проблем – створення адекватних механізмів планування діяльності підприємств на науково обґрунтованих маркетингових принципах і концепціях. Досвід планування діяльності, що мають підприємства, та отримана ними економічна самостійність без урахування ринкових аспектів не забезпечують їх ефективного функціонування. Ринок з його законами та особливостями вимагає застосування відповідних підходів до планування діяльності підприємств та їх наукового обґрунтування.
Проблема створення адекватного ринковим вимогам механізму планування діяльності промислових підприємств повинна вирішуватися шляхом удосконалення складу та змісту планів, що враховують економічно доцільний рівень використання маркетингових можливостей і створюють науково-практичні передумови їх реалізації в системі внутрішнього управління. Класичні елементи комплексу маркетингу здебільшого реалізуються на ринку – за межами підприємства, у той час їхній рівень обумовлюють і внутрішні маркетингові можливості, що мають виробничо-ресурсний характер. Але ні науковці, ні практики поки що не розглядають їх як фактор підвищення ефективності діяльності підприємств в умовах ринку. Причиною такого стану є недостатня вивченість маркетингового середовища та маркетингових можливостей підприємств, їх складових, методів аналізу й оцінки, забезпечення в планах діяльності та створення організаційних механізмів їх реалізації.
Виокремлення у маркетингових можливостях підприємств їх внутрішньої складової, її визначення та оцінка дозволяють доповнити комплекс маркетингу виробничим змістом, що формується в межах підприємств і створює наукову базу для їх реалізації через систему планів діяльності.
Необхідність теоретичного обґрунтування й розробки практичних рекомендацій щодо вдосконалення планування діяльності підприємств на основі широкої реалізації маркетингових можливостей і розробки шляхів їх подальшого розвитку зумовили актуальність і вибір теми дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАНУВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ НА ОСНОВІ РЕАЛІЗАЦІЇ МАРКЕТИНГОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок