Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ГОТОВНОСТІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ВНУТРІШНІХ ВІЙСЬК МВС УКРАЇНИ ДО ДІЯЛЬНОСТІ ПО ОХОРОНІ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ

Загрузка...

ФОРМУВАННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ГОТОВНОСТІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ВНУТРІШНІХ ВІЙСЬК МВС УКРАЇНИ ДО ДІЯЛЬНОСТІ ПО ОХОРОНІ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ГОТОВНОСТІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ВНУТРІШНІХ ВІЙСЬК МВС УКРАЇНИ ДО ДІЯЛЬНОСТІ ПО ОХОРОНІ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,13 KB
Завантажень:
461
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Національна академія Державної прикордонної служби України
імені Богдана Хмельницького
МОЛОТАЙ ВАЛЕРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
УДК159.9: 355.2
ФОРМУВАННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ГОТОВНОСТІ
ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ВНУТРІШНІХ ВІЙСЬК МВС УКРАЇНИ
ДО ДІЯЛЬНОСТІ ПО ОХОРОНІ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ
Спеціальність 19.00.09
“Психологія діяльності в особливих умовах”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата психологічних наук
Хмельницький – 2006


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Державна прикордонна служба України
Науковий керівник – кандидат психологічних наук
Журавльов Вадим Валентинович,
Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, кафедра педагогіки та психології, заступник начальника кафедри.
Офіційні опоненти:
доктор психологічних наук, доцент Барко Вадим Іванович, Академія управління Міністерства внутрішніх справ України, проректор;
кандидат психологічних наук Гундерук Людмила Миколаївна, Хмельницький інститут Міжнародної академії управління персоналом, кафедра психології, завідувач кафедри.
Провідна установа – Інститут психології ім. Г.С. Костюка АПН України, лабораторія психології особистості ім. П. Р. Чамати, м. Київ.
Захист відбудеться “ 13 ” жовтня 2006 року о 10 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 70.705.02 Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького за адресою: 29003, Хмельницький-3, вул. Шевченка, 46.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького (29003, Хмельницький-3, вул. Шевченка, 46).
Автореферат розіслано “ 8 ” вересня 2006 року
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат психологічних наук,
доцент О. Ф. Волобуєва
 


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним з основних завдань, покладених на Внутрішні війська МВС України, є охорона громадського порядку та боротьба із злочинністю. Охорона громадського порядку – це здійснення державними органами різних заходів щодо охорони життя і здоров’я, честі та гідності громадян, захисту їх прав, свобод і законних інтересів, а також захисту законних інтересів підприємств і організацій та забезпечення нормальної діяльності державних органів.
Виконання завдань по охороні громадського порядку має специфічні особливості, зокрема, це екстремальність службово-бойових ситуацій; можливість збройного опору; робота з людьми, що перебувають у неврівноваженому психічному стані; постійна реальна загроза для життя військовослужбовців. Це змушує по-новому подивитися на низку проблем службово-бойової діяльності, в тому числі й на проблему формування психологічної готовності військовослужбовців Внутрішніх військ до діяльності по охороні громадського порядку.
У зв’язку з тим, що при виконанні поставлених завдань Внутрішні війська діють в складних і небезпечних умовах, дослідження особливостей прояву і динаміки їх психологічної готовності дає змогу вирішити актуальні питання бойової і психологічної підготовки військовослужбовців Внутрішніх військ та розкрити істотні проблеми у службово-бойовій діяльності військ, пов’язані з психічними станами військовослужбовців, а також з прогнозуванням їх професійної надійності.
У різні роки військово-прикладні дослідження зазначеної проблеми здійснювали В.І. Барко, І.В. Ващенко, Л.М. Гундерук, Л.А. Кандибович, В.О. Лефтєрев, О.Р. Малхазов, В.С. Медвєдєв, І.В. Платонов, Д.Д. Попов, Є.М. Потапчук, О.Д. Сафін, О.М. Столяренко, В.В. Сисоєв, О.В. Тимченко, В.Т. Якимчук, С.І. Яковенко, Ю.В. Ярошок, Г.О. Юхновець та інші вчені. Однак питання, що безпосередньо стосуються специфіки службово-бойової діяльності Внутрішніх військ як особливого типу правоохоронної діяльності, достатнім чином не було досліджено.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ГОТОВНОСТІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ВНУТРІШНІХ ВІЙСЬК МВС УКРАЇНИ ДО ДІЯЛЬНОСТІ ПО ОХОРОНІ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок