Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВИСОКОЕФЕКТИВНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ЯКОСТЕЙ РОБОЧИХ РІДИН АВІАЦІЙНИХ ГІДРООЛИВНИХ СИСТЕМ У КВАЗІПОСТІЙНОМУ ЕЛЕКТРИЧНОМУ ПОЛІ.

ВИСОКОЕФЕКТИВНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ЯКОСТЕЙ РОБОЧИХ РІДИН АВІАЦІЙНИХ ГІДРООЛИВНИХ СИСТЕМ У КВАЗІПОСТІЙНОМУ ЕЛЕКТРИЧНОМУ ПОЛІ.

Назва:
ВИСОКОЕФЕКТИВНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ЯКОСТЕЙ РОБОЧИХ РІДИН АВІАЦІЙНИХ ГІДРООЛИВНИХ СИСТЕМ У КВАЗІПОСТІЙНОМУ ЕЛЕКТРИЧНОМУ ПОЛІ.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,76 KB
Завантажень:
209
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Національний авіаційний університет
Халіль Сергій Ахмедович
УДК 621.892:628.543.15 /088.8/
ВИСОКОЕФЕКТИВНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ЯКОСТЕЙ РОБОЧИХ РІДИН АВІАЦІЙНИХ ГІДРООЛИВНИХ СИСТЕМ
У КВАЗІПОСТІЙНОМУ ЕЛЕКТРИЧНОМУ ПОЛІ.
05.22.20 – експлуатація і ремонт транспортних засобів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ 2001
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано у Національному авіаційному університеті.
Науковий керівник: Гаража Валентин Васильович
кандидат технічних наук, доцент кафедри конст-рукції літальних апаратів НАУ,
Офіційні опоненти: член кореспондент НАНУ,
доктор технічних наук, професор
Аксьонов Олександр Федотович,
радник ректорату
кандидат технічних наук,
Вернигора Володимир Олександрович
провідний науковий співробітник НДІ“
Будмаш”
Провідна організація - АНТК ім. О. К. Антонова Міністерства промислової політики
Захист відбудеться 18.10.2001 року о _15_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради ___Д 26.062.03 в Національному авіаційному університеті.Адреса: 03058, м. Київ, проспект Космонавта Комарова,1.
З дисертацією можно ознайомитись у бібліотеці Національного авіаційного університету (03058, м. Київ, проспект Космонавта Комарова,1).
Автореферат розіслано 16.09.2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор технічних наук,
професор НАУ Запорожець О. І.
Загальна характеристика роботи.
Актуальність теми.
Ефективність використання транспортних комплексів, складовою частиною яких є повітряний транспорт, у першу чергу залежить від надійності й ресурсу енергетичних та рідинних (паливних, оливних та інших) систем, впровадження в експлуатацію енергозаощаджувальних технологій, методів очистки й регенерації робочих рідин, які є одним із головних конструктивних елементів таких систем.
Як свідчить досвід експлуатації, виробництва та ремонту авіаційної техніки, підвищення надійності й безпеки польотів, збільшення ресурсу повітряних суден (ПС) багато в чому залежить від забезпечення нормованого рівня чистоти авіаційних рідин функціональних систем. Прагнення досягти максимальної вагової ефективності й точності регулювання таких систем викликало реалізацію зростання робочого тиску в гідросистемах з одного боку й мініатюризацію сервомеханізмів з другого, що привело до зменшення зазорів в агрегатах функціональних систем між поршнем і циліндром, гільзою і плунжером, сідлом клапана і клапаном. В золотникових розподільних пристроях зазори в робочих елементах скоротилися від десятків до декількох мікрон. Однак, ці конструктивні ускладнення поряд з розширенням функцій, які виконуються гідросистемами, привели до підвищення вимог щодо забезпечення їхньої високої експлуатаційної надійності й довговічності. Як показує аналіз льотної та наземної експлуатації ПС, реалізація більш жорстких вимог щодо надійності та довговічності не в повній мірі забезпечує безвідмовність роботи авіаційної техніки. У першу чергу, це пов'язано з наявністю в робочих рідинах функціональних систем вільної води й механічних забруднень, вміст яких нормується ГОСТ 17216-71.
До 200 льотних пригод в межах одного року більш ніж у 30 % випадків пов'язано з відмовами й ненадійною роботою паливнорегулювальної апаратури авіадвигунів, 50 – 60 % всіх відмов ПС пов'язано з порушеннями роботи гідравлічних і паливних систем разом узятих. Із кожних 100 авіаційних ситуацій в гідросистемах 15 % відбувається в наслідок забруднення робочих рідин. З цієї причини в 10 – 12 разів знижується ресурс гідронасосів, а тривалість нормального функціонування плунжерних пар паливнорегулювальної апаратури – у три рази.
Так як до 50 відмов рідинних систем ПС виявляється у польоті, а не під час наземного технічного обслуговування, визначальним напрямком у рішенні забезпечення безпеки польотів за рахунок надійної й довговічної роботи гідравлічних пристроїв і паливно регулювальної апаратури набувають дослідження, спрямовані на розробку нових нетрадиційних методів і засобів тонкої очистки гідравлічних, моторних олив і спецрідин від емульсійної води та механічних забруднень.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ВИСОКОЕФЕКТИВНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ЯКОСТЕЙ РОБОЧИХ РІДИН АВІАЦІЙНИХ ГІДРООЛИВНИХ СИСТЕМ У КВАЗІПОСТІЙНОМУ ЕЛЕКТРИЧНОМУ ПОЛІ.

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок