Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ СТАНОМ В ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ МЕРЕЖАХ ПРИ НЕСТАЦІОНАРНОМУ ТРАФІКУ

МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ СТАНОМ В ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ МЕРЕЖАХ ПРИ НЕСТАЦІОНАРНОМУ ТРАФІКУ

Назва:
МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ СТАНОМ В ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ МЕРЕЖАХ ПРИ НЕСТАЦІОНАРНОМУ ТРАФІКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,57 KB
Завантажень:
258
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Міністерство освіти і науки України
Харківський національний університет радіоелектроніки
Зв’ягольська Галина Вікторівна
УДК 621.372
МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ СТАНОМ В ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ МЕРЕЖАХ ПРИ НЕСТАЦІОНАРНОМУ ТРАФІКУ
Спеціальність 05.12.02 – Телекомунікаційні системи та мережі
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Харківському національному університеті радіоелектроніки
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник | доктор технічних наук, професор
Поповський Володимир Володимирович,
Харківський національний університет радіоелектроніки,
завідувач кафедри “Телекомунікаційні системи” |
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Кривуля Геннадій Федорович,
Харківський національний університет радіоелектроніки, завідувач кафедри “Автоматизації проектування обчислювальної техніки” |
кандидат технічних наук, доцент
Приходько Сергій Іванович,
Українська державна академія залізничного транспорту, завідувач кафедри “Транспортного зв'язку” |
Захист відбудеться “27“ лютого 2008 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.052.03 при Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м.Харків, пр.Леніна 14.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166 м.Харків, пр.Леніна. 14.
Автореферат розісланий “25” січня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М.Безрук
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасні телекомунікаційні системи (ТКС) – це складні організаційно-технічні структури, які знаходяться в динамічному нестаціонарному стані, забезпечують рішення завдання обробки трафіку і надають послуги із заданою якістю.
Для стійкого функціонування телекомунікаційних систем, оперативного і якісного надання послуг, забезпечення надійності елементів мереж і відповідних функцій, телекомунікаційні системи виконуються як управляємі системи, що функціонують по різних критеріях оптимальності, число яких може бути досить велике. Для реалізації процесів управління в сучасних системах зв’язку існує розподілена система моніторингу, що забезпечує збір інформації про стан мережних елементів, стан трафіку, рівень надання послуг і стан мережних ресурсів. Ця інформація надходить в центр управління або безпосередньо на пристрої управління для вирішення наступних завдань: перерозподілу ресурсів, реструктуризації мережі, зміни режимів мережних елементів. Для цього існують наступні технології управління, що реалізовуються в протоколах SNMP, TCP, ICMP, а також в концепціях TMN, TINA і ін. Технології управління в ТКС спочатку будувалися як ситуативні і детерміністські, які орієнтовані на стаціонарну обстановку. На сьогодні все більш очевидним стає необхідність переходу від ситуативних методів до оптимальних і від детерміністських до стохастичних, нестаціонарних. Відмічається постійна тенденція до залучення оптимальних методів для вирішення тих або інших завдань управління, прикладом чого є прийнята концепція АММО. Важливими компонентами концепції АММО є оцінка, моніторинг, управління і оптимізація. У цьому зв’язку завдання пошуку нових методів оптимального управління, здатних ефективно функціонувати в нестаціонарних стохастичних ситуаціях, впровадження їх в практику телекомунікаційних технологій є актуальною науковою задачею.
Тому тема дисертаційної роботи присвяченої розробці науково-обґрунтованих пропозицій щодо вдосконалення системи управління мережами і мережними елементами в нестаціонарних умовах на основі стохастичного підходу є актуальною.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами і темами. Дисертаційна робота проводилася відповідно до вимог “Концепції розвитку зв’язку України до 2010 року”, “Концепції конвергенції телефонних мереж і мереж з пакетною комутацією в Україні” і є продовженням та подальшим розвитком наступних науково-дослідних робіт (НДР), в яких здобувач була виконавцем:
НДР №129-1 “Розробка технології побудови активних телекомунікаційних мереж, методології їх аналізу і синтезу для забезпечення розподілених інформаційно-обчислювальних систем” (ДР № 0101U005126), яка виконувалася в Харківському національному університеті радіоелектроніки (ХНУРЕ);
НДР “Концепція обробки, аналізу і передачі даних в ІАС НАКУ” (шифр “МОНІТОРІНГ-С”), яка виконувалася в Харківському державному регіональному науково-технічному центрі з питань технічного захисту інформації.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ СТАНОМ В ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ МЕРЕЖАХ ПРИ НЕСТАЦІОНАРНОМУ ТРАФІКУ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок