Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ЕФЕКТИВНОГО МЕХАНІЗМУ РОЗРОБКИ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ РЕЗУЛЬТАТИВНОЇ СТРАТЕГІЇ

ФОРМУВАННЯ ЕФЕКТИВНОГО МЕХАНІЗМУ РОЗРОБКИ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ РЕЗУЛЬТАТИВНОЇ СТРАТЕГІЇ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ЕФЕКТИВНОГО МЕХАНІЗМУ РОЗРОБКИ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ РЕЗУЛЬТАТИВНОЇ СТРАТЕГІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,79 KB
Завантажень:
487
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ПРОМИСЛОВОСТІ
Зайцева Олена Іванівна
УДК: 338.24: 658.29
ФОРМУВАННЯ ЕФЕКТИВНОГО МЕХАНІЗМУ РОЗРОБКИ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ РЕЗУЛЬТАТИВНОЇ СТРАТЕГІЇ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація
і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк - 2006
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Херсонському національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України (м. Херсон) на кафедрі менеджменту та маркетингу.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Миколайчук Наталія Сергіївна,
Херсонський національний технічний університет Міністерства освіти і науки України (м. Херсон), декан факультету підготовки і перекваліфікації кадрів.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Козаченко Ганна Володимирівна,
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ), завідуюча кафедрою менеджменту;
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник
Микитенко Вікторія Володимирівна,
Рада по вивченню продуктивних сил України НАН України (м. Київ), провідний науковий співробітник відділу стратегічного потенціалу та макроекономічного аналізу.
Провідна установа – Хмельницький національний університет Міністерства освіти і науки України (м. Хмельницький), кафедра економіки підприємства і підприємництва.
Захист відбудеться 20 жовтня 2006 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д. 11. 151.01 в Інституті економіки промисловості НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, 77.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту економіки промисловості НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, 77.
Автореферат розісланий “ 13 ” вересня 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.М. Кузьменко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Незважаючи на позитивний вплив розпочатих реформ на стан національної економіки України, можливості щодо її ефективного зростання ще повністю не реалізовані. Обраний Україною шлях на інтеграцію з Європейською Співдружністю обумовлює формування “проривних” стратегій, які базуються на концепції “випереджати, а не наздоганяти”, носять селективний характер і орієнтовані на найкращі світові результати. Перехід до випереджального розвитку може забезпечити лише активна позиція керівництва підприємств і організацій, підтримка робітників розробленої стратегії, прагнення досягати видатних результатів. Саме організаційний розвиток займає особливе місце з позиції створення ефективних компаній, які характеризуються високим рівнем виконання, орієнтовані на результати, що мають не тільки економічну, а й соціальну значущість, що, з одного боку, сприятиме підвищенню їх рейтингу, а з іншого – реалізації регіональних стратегічних програм і планів.
Такий підхід дозволить розробити стратегію досягнення бажаних результатів розвитку підприємств, галузей, окремих територій і країни в цілому.
У практиці сучасного господарювання переважає пасивний підхід до розробки стратегічних планів та низька ймовірність їх реалізації, відсутній дієвий зв'язок і збалансованість між стратегічними цілями на різних рівнях управління виробничо-економічними системами. У нинішній час лише 10% підприємств повністю реалізують власну стратегію, 5% виконавців розуміють стратегію і пов’язують її з власною діяльністю, 15% підприємств витрачають на обговорення стратегії більше години на місяць, 25% менеджерів мають стимули, пов’язані зі стратегією, і в 40% підприємств існує зв'язок між бюджетом і стратегією. І хоча проблемам стратегічного управління присвячено праці багатьох дослідників, механізму розробки та реалізації результативної стратегії і висвітленню цих питань в економічній літературі приділялось недостатньо уваги, що ускладнює вибір практиками реальних інструментів дієвого стратегічного управління. У зв’язку з цим виникає необхідність наукової розробки системи управління за результатами (СУР) і впровадження її на підприємствах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ЕФЕКТИВНОГО МЕХАНІЗМУ РОЗРОБКИ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ РЕЗУЛЬТАТИВНОЇ СТРАТЕГІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок