Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ ЗАСОБИ СИСТЕМИ ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЦТВОМ

МОДЕЛІ ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ ЗАСОБИ СИСТЕМИ ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЦТВОМ

Назва:
МОДЕЛІ ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ ЗАСОБИ СИСТЕМИ ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЦТВОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,37 KB
Завантажень:
10
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
Кротюк Ірина Григорівна
УДК 658.52.011
МОДЕЛІ ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ ЗАСОБИ
СИСТЕМИ ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВИРОБНИЦТВОМ
Спеціальність 05.13.06 – автоматизовані системи управління
та прогресивні інформаційні технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі інформаційних технологій проектування у Кременчуцькому інституті економіки та нових технологій.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор
Левикін Віктор Макарович,
Харківський національний університет
радіоелектроніки, завідувач кафедри
інформаційно-управляючих систем.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Самойленко Микола Іванович,
Харківська національна академія міського
господарства, завідувач кафедри прикладної
математики та обчислювальної техніки;
кандидат технічних наук, доцент
Губка Сергій Олексійович,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Е. Жуковського “ХАІ”, доцент
кафедри інформаційних управляючих систем.
Провідна установа Херсонський національний технічний
університет Міністерства освіти і науки України,
кафедра інформаційних технологій.
Захист відбудеться 30.03.2005 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.052.01 у Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: пр. Леніна, 14, м. Харків, 61166.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: пр. Леніна, 14, м. Харків, 61166.
Автореферат розіслано 27.02.2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Чалий С.Ф.
1
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасні тенденції розвитку суспільства спираються на принципово нові моделі та засоби проектування, організації й сумісного оперативного управління виробничими й бізнесовими процесами на базі створення і постійного удосконалення інформаційних комп’ютерних технологій. Перспективним напрямком розвитку інформаційних технологій вважається використання математичного моделювання й багатокритеріальної оптимізації організаційно-технологічних і виробничих процесів.
Важлива роль у підвищенні ефективності функціонування сучасного виробництва відводиться інформаційним аналітичним системам, до складу яких входить і система оперативного управління виробництвом, яка зорієнтована на вирішення задач планування, обліку й контролю, прогнозування й аналізу відхилень від запланованого перебігу виробництва, вироблення й прийняття управ-лінських рішень.
Вагомий внесок в створення наукових основ моделювання і багатокритеріальної оптимізації вироблення і прийняття управлінських рішень внесли вітчизняні і зарубіжні вчені Івахненко А.Г., Месарович М., Подчасова Т.П., Форрестер Дж., Цвіркун А.Д. і багато інших вчених.
Однак ускладнення виробництва, супроводжуване ростом складності розв'язуваних задач і підвищенням втрат від неточного і несвоєчасного прийняття управлінських рішень, висуває необхідність удосконалювання методів оперативного управління виробництвом. Бажання підвищити якість рішень, що приймаються, наштовхується на граничні можливості існуючих методів, алгоритмів і програмних засобів.
Однією з причин, що гальмує підвищення ефективності систем оперативного управління виробництвом, є універсальний характер наявного математичного забезпечення управління, орієнтованого на широке коло задач без урахування специфічних особливостей виробництва і прояву зовнішнього середовища. Такий підхід призводить до некоректної постановки задач, побудови неадекватних математичних моделей і одержанню неефективних планових і управлінських рішень.
Формування нових планових показників в процесі удосконалювання господарського механізму приводить до необхідності корегування існуючих і розробки нових математичних моделей, створення нових методів і алгоритмів оптимізації. Тому розробка і дослідження математичних моделей та інструментальних засобів моделювання й оптимізації бізнес-процесів оперативного управління виробництвом є досить актуальною задачею.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МОДЕЛІ ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ ЗАСОБИ СИСТЕМИ ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЦТВОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок