Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ АНАЛІЗУ І ПРОГНОЗУВАННЯ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВ СФЕРИ ПОСЛУГ

МЕТОДИ АНАЛІЗУ І ПРОГНОЗУВАННЯ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВ СФЕРИ ПОСЛУГ

Назва:
МЕТОДИ АНАЛІЗУ І ПРОГНОЗУВАННЯ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВ СФЕРИ ПОСЛУГ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,76 KB
Завантажень:
312
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
СИДОРОВА Антоніна Василівна
УДК 658.001.8:338.27:338.46
МЕТОДИ АНАЛІЗУ І ПРОГНОЗУВАННЯ РОЗВИТКУ
ПІДПРИЄМСТВ СФЕРИ ПОСЛУГ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук
Донецьк – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України, на кафедрі статистики (м. Донецьк).
Науковий консультант: доктор економічних наук, професор
Лисенко Юрій Григорович,
Донецький національний університет
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри економічної кібернетики
(м.Донецьк)
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, доцент Кизим Микола Олександрович, доцент кафедри економічної кібернетики Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна Міністерства освіти і науки України (м.Харків);
 
доктор економічних наук, професор Моторин Руслан Миколайович, завідувач кафедри статистики Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України (м.Київ);
доктор економічних наук, професор Омелянович Лідія Олександрівна, завідувач кафедри фінансів, декан обліково-фінансового факультету Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України (м.Донецьк).
Провідна установа:
Одеський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра менеджменту (м. Одеса).
Захист відбудеться 23 квітня 2003 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.01 Донецького національного університету за адресою: 83015, м.Донецьк, вул. Челюскінців,198-а, ауд.101.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету за адресою: 83055, м.Донецьк, вул.Університетська, 24.
Автореферат розіслано 21 березня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої ради Овечко Г.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Реформування, що відбувається в Україні, обумовлює необхідність наукового дослідження механізмів управління підприємствами, окремими підрозділами економіки та економікою в цілому. Особливу актуальність набуває у сучасних умовах дослідження підприємств сфери послуг, яка до тепе-рішнього часу залишається маловивченою. Практика розвинених країн, висока економічна ефективність їх господарюючих систем, соціальна спрямованість еко-номік підтверджують активний вплив сфери послуг на підвищення ефективності суспільного виробництва, рівня життя населення і безпосередню участь у цьому підприємств сфери послуг.
Зрозуміло, що ринкову економіку неможливо висвітлювати, спираючись на систему обліку адміністративно-планової економіки. Необхідні нові інструменти і методи обробки інформації, аналізу та прогнозування її розвитку. Враховуючи, що значення сфери послуг для економіки країни зростає, що її розвиток сприяє розвитку малого та середнього підприємництва, збільшенню робочих місць і зниженню безробіття, впливає на підвищення рівня життя населення й ефективності виробництва, виникла необхідність розробки системи методів аналізу і прогнозування розвитку підприємств цієї сфери.
Ефективність управлінських рішень стосовно розвитку підприємств сфери послуг забезпечується наявністю своєчасної і достовірної статистичної інформації, системи показників, що характеризують різні аспекти діяльності, адекватними методами аналізу і прогнозування їх розвитку.
Проблеми застосування методів аналізу та прогнозування розвитку загальнодержавного та регіональних споживчих ринків послуг знайшли відображення в наукових працях багатьох провідних українських вчених. Вагомий внесок у розробку загальнометодологічних і окремих аспектів проблеми розвитку ринків послуг зробили О.Амоша, О.Гальчинський, М.Долишній, С.Дорогунцов, І.Лукінов, Е.Лібанова, І.Ка-лачова, В.Куценко, В.Маркова, А.Мельник, О.Новікова, В.Нові-ков, Л.Омелянович, М.Пугачова, І.Решетнікова та ін. Методологічні питання використання економіко-статистичних методів в управлінні висвітлено в роботах В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Реферат на тему: МЕТОДИ АНАЛІЗУ І ПРОГНОЗУВАННЯ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВ СФЕРИ ПОСЛУГ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок