Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИКА НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ПРОФЕСІЙНО СПРЯМОВАНОГО АУДІЮВАННЯ

МЕТОДИКА НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ПРОФЕСІЙНО СПРЯМОВАНОГО АУДІЮВАННЯ

Назва:
МЕТОДИКА НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ПРОФЕСІЙНО СПРЯМОВАНОГО АУДІЮВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,25 KB
Завантажень:
301
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІНГВІСТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БОЧКАРЬОВА Олена Юріївна
УДК 371.13: 811.111
МЕТОДИКА НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ПРОФЕСІЙНО СПРЯМОВАНОГО АУДІЮВАННЯ
Спеціальність 13.00.02 – теорія та методика навчання: германські мови
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі методики викладання іноземних мов Київського національного лінгвістичного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник кандидат педагогічних наук, доцент
ЧЕРНИШ Валентина Василівна,
Київський національний
лінгвістичний університет,
доцент кафедри методики викладання іноземних мов
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
ЧЕРНОВАТИЙ Леонід Миколайович,
Харківський національний
університет ім. В.Н.Каразіна,
завідувач кафедри перекладу та англійської мови
кандидат педагогічних наук
ПЕТРАНГОВСЬКА Наталія Романівна,
Житомирський державний
університет імені Івана Франка,
доцент кафедри методики викладання
іноземних мов та прикладної лінгвістики
Захист відбудеться “20” грудня 2007 р. о 10єє годині на засіданні спеціалізованої ради Д 26.054.01 у Київському національному лінгвістичному університеті (03680, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 73).
З дисертацією можна ознайомитися у науковій бібліотеці Київського національного лінгвістичного університету (03680, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 73).
Автореферат розісланий “19” листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.Б.Бігич
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Сучасний етап розвитку України позначився значним розширенням міжнародних контактів країни майже в усіх суспільних сферах, у тому числі й в освіті. Через це соціальне замовлення полягає у підготовці висококваліфікованих конкурентно спроможних учителів іноземної мови (ІМ), здатних до реалізації професійно спрямованого іншомовного спілкування.
Завдяки процесам інтеграції України в міжнародний освітній простір учителі та викладачі ІМ мають змогу відвідувати лекції, конференції та семінари, що проводять закордонні методисти, отримувати навчання та проходити стажування за кордоном. Це, в свою чергу, вимагає від них уміння розуміти фахову аудитивну інформацію. Проведене опитування викладачів і майбутніх учителів англійської мови (АМ) у Вінницькому державному педагогічному університеті, Київському національному лінгвістичному університеті, Маріупольському державному гуманітарному університеті показало, що ті та інші зустрічаються з певними труднощами аудіювання, зокрема методичної аудитивної інформації. Цей факт свідчить про важливість удосконалення вмінь професійно спрямованого аудіювання (ПСА), тобто сприйняття на слух та розуміння аудитивних англомовних повідомлень, пов’язаних з майбутньою спеціальністю.
Згідно з вимогами Програми з англійської мови для університетів/інститутів (п’ятирічний курс навчання) (2001), Європейського мовного портфеля для філологів (2003) у випускника мовного вищого навчального закладу (МВНЗ) повинні бути сформованими вміння ПСА. Згідно з переліком професійно орієнтованих умінь з аудіювання вчителя ІМ, зазначених у Європейському мовному портфелі для філологів, майбутні вчителі “повинні розуміти лекції, семінари та повідомлення, що стосуються професійної сфери, якщо вони вимовляються чітко і тема є знайомою, виділяти із мовлення специфічну інформацію, що стосується професійної діяльності за умови, що вона звучить у повільному темпі та з нормативною вимовою” (рівень В1, В2); “повинні повністю розуміти лекції, обговорення та дискусії на професійні теми” (рівень С1) Европейский языковый портфель для филологов (преподавателей языка, письменных/ устных переводчиков) / Составитель: канд. филолог. н., проф. К.М.Ирисханова. / Под ред. А.Н.Набережнова, Р. Шерера. – М.: МГЛУ, 2003. У Програмі (2001) зазначені такі типи текстів для сприймання на слух та розуміння: “лекції, академічні та професійні презентації, дискусії, дебати” Програма з англійської мови для інститутів/університетів (п’ятирічний курс навчання): Проект / Колектив авт.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: МЕТОДИКА НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ПРОФЕСІЙНО СПРЯМОВАНОГО АУДІЮВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок