Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: РУСУРСОЗБЕРІГАЮЧІ ПРИРОДООХОРОННІ ПРИЙОМИ І РЕЖИМИ СТВОРЕННЯ МІКРОКЛІМАТУ ПРИ ВИРОЩУВАННІ ТА УТРИМАННІ КУРЕЙ

Загрузка...

РУСУРСОЗБЕРІГАЮЧІ ПРИРОДООХОРОННІ ПРИЙОМИ І РЕЖИМИ СТВОРЕННЯ МІКРОКЛІМАТУ ПРИ ВИРОЩУВАННІ ТА УТРИМАННІ КУРЕЙ / сторінка 2

Назва:
РУСУРСОЗБЕРІГАЮЧІ ПРИРОДООХОРОННІ ПРИЙОМИ І РЕЖИМИ СТВОРЕННЯ МІКРОКЛІМАТУ ПРИ ВИРОЩУВАННІ ТА УТРИМАННІ КУРЕЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,43 KB
Завантажень:
502
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 

Для досягнення поставленої мети передбачалося вирішити такі завдання:
1.Аналіз режимів роботи існуючих паливозберігаючих опалювально-вентиляційних систем при вирощуванні і утриманні курей.
2.Обгрунтування шляхів вдосконалення систем створення мікроклімату.
3.Розробка та дослідження ресурсозберігаючої природоохоронної системи створення мікроклімату при вирощуванні молодняка в промислових пташниках та в умовах підсобних і фермерських господарств.
4.Розробка та дослідження ресурсозберігаючих систем створення мікроклімату в пташниках при утриманні батьківського стада курей та в пташниках для утримання курей-несучок промислового стада.
5.Виробничі перевірки та розробка пропозицій виробництву.
Об'єктом досліджень були технологічні процеси створення і підтримання нормативних параметрів мікроклімату в птахівницьких приміщеннях.
Предмет. Вивчалися ресурсо- та енергозберігаючі прийоми і режими створення мікроклімату в пташниках для вирощування та утримання курей.
Метод. Дослідження проводили в три етапи: обґрунтування шляхів вдосконалення систем створення мікроклімату у пташниках з застосовунням графо-аналітичних методів; розробка, монтаж, наладка та дослідження розроблених систем; експериментальне вивчення дії на птицю комплексу розроблених технологічних прийомів та режимів. При обробці результатів застосовували широковживані статистичні та економічні методи досліджень.
Наукова новизна отриманих результатів. Вперше дано теоретичні обґрунтування шляхів вдосконалення систем створення мікроклімату у пташниках з введенням поняття об'ємна щільність посадки птиці та так звана рівноважна температура зовнішнього повітря; запропоновано і досліджено у виробничих умовах локальні системи вентиляції з фільтрами та регулюванням напрямків руху повітря; розроблено і досліджено системи вентиляції і опалення пташників для вирощування молодняка курей; досліджено і впроваджено у виробництво локальні системи створення мікроклімату з регенеративними теплообмінювачами, фільтрами та пристроями керування режимами їх роботи в пташниках для утримання курей батьківського стада в кліткових батареях та в широкогабаритних зблокованих пташниках для утримання курей-несучок; розроблено і досліджено енергозберігаючу систему створення мікроклімату в пташниках для вирощування птиці в підсобних господарствах; розроблено проект міні-ферми для підсобних та фермерських господарств з запропонованим енергозберігаючим обладнанням. До Укрпатенту подано заявку на нову енергозберігаючу природоохоронну систему створення мікроклімату у тваринницьких приміщеннях (реєстр. N 2001118025).
Практичне значення одержаних результатів. Використання розроблених ресурсозберігаючих прийомів і режимів створення мікроклімату у пташниках для вирощування і утримання курей дає змогу: при вирощуванні молодняка - підвищити збереженість птиці на 1,2-2,1% та вихід кондиційних курочок - на 1,1-3,7%, знизити забруднення навколишнього середовища мікроорганізмами на 55,5-61,6%, пилом на 85,7-90,6%; при утриманні курей промислового та батьківського стада - підвищити збереженість курей на 0,9-3,0%, збільшити інтенсивність несучості в холодний період року на 1,9-8,9%, знизити питомі витрати кормів на 3,9-5,1%. Проект вихідних вимог до комплекту обладнання для вирощування птиці передано заводу “Ніжинсільмаш”, а технічну документацію на універсальну кліткову батарею - Харківському заводу “Еталон”.
Особистий внесок дисертанта.  Здобувач особисто обґрунтував актуальність теми, за участі наукового керівника склав програму і методики досліджень і виробничих перевірок, особисто готував об'єкти для проведення експериментальних досліджень, приймав безпосередню участь у їх проведенні, аналізував отримані результати, робив висновки і пропозиції виробництву (частка особистої участі 85%). Разом з співавторами розробок приймав участь у впровадженні їх у виробництво (частка участі 70%).
Апробація результатів дисертації. Матеріали дисертації представлено і схвалено на щорічних засіданнях вченої ради ІП УААН (Борки, 1996-2000), Міжнародній науково-технічній конференції “Технічний прогрес у с.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: РУСУРСОЗБЕРІГАЮЧІ ПРИРОДООХОРОННІ ПРИЙОМИ І РЕЖИМИ СТВОРЕННЯ МІКРОКЛІМАТУ ПРИ ВИРОЩУВАННІ ТА УТРИМАННІ КУРЕЙ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок