Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат: РУСУРСОЗБЕРІГАЮЧІ ПРИРОДООХОРОННІ ПРИЙОМИ І РЕЖИМИ СТВОРЕННЯ МІКРОКЛІМАТУ ПРИ ВИРОЩУВАННІ ТА УТРИМАННІ КУРЕЙ

Загрузка...

РУСУРСОЗБЕРІГАЮЧІ ПРИРОДООХОРОННІ ПРИЙОМИ І РЕЖИМИ СТВОРЕННЯ МІКРОКЛІМАТУ ПРИ ВИРОЩУВАННІ ТА УТРИМАННІ КУРЕЙ / сторінка 4

Назва:
РУСУРСОЗБЕРІГАЮЧІ ПРИРОДООХОРОННІ ПРИЙОМИ І РЕЖИМИ СТВОРЕННЯ МІКРОКЛІМАТУ ПРИ ВИРОЩУВАННІ ТА УТРИМАННІ КУРЕЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,43 KB
Завантажень:
502
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 

Щоб порівнювати різні способи утримання птиці (на підлозі, в одноярусних і багатоярусних кліткових батареях) та при різних рівнях повітрообміну (0,5; 0,7; 1,0 м3/год. на 1 кг живої маси птиці) розрахунки вели на 1,0 м3 приміщення. На підставі цих розрахунків побудували графіки тепло-надходжень та тепловтрат в залежності від температури зовнішнього повітря. Аналітичні розрахунки показали, що збільшення концентрації птиці в пташнику при її клітковому утриманні забезпечує розширення меж температур зовнішнього повітря, при яких підтримується нормативний мікроклімат в пташниках навіть без опалення.
Для узагальнення отриманих результатів теоретичних досліджень нами введено поняття так званої рівноважної температури, під яким будемо розуміти мінімальну температуру зовнішнього повітря, при котрій ще можливо підтримувати нормативні параметри мікроклімату у пташнику без використання нагрівальних приладів, тобто без опалення, при встановленому рівні повітрообміну.
На приведеному рисунку зображено залежність рівноважної температури зовнішнього середовища від об'ємної щільності посадки дорослої птиці при різних варіантах: 1- в типових пташниках; 2- в типових пташниках при умові додаткового утеплення огороджувальних конструкцій (підвищення їх термоопору в 1,4 рази); 3- в типових пташниках з використанням теплообмінювачів; 4- в типових пташниках з використанням додаткового утеплення конструкцій та теплообмінювачів.
Як свідчать наведені дані, при відносно низьких об'ємних щільностях посадки птиці (до 2-3 кг/м3) важливе значення має використання такого прийому, як збільшення термічного опору огороджувальних конструкцій, а при більшій щільності посадки - використання теплообмінювачів. В цілому ж збільшення об'ємної щільності посадки птиці і використання теплообмінювачів забезпечує значне зниження рівноважної температури (до мінус 15 0С і нижче).
Перший експеримент (пошуковий) щодо вибору матеріалу фільтрів для нових систем створення мікроклімату було проведено в дослідному господарстві “Борки” у пташнику Ш-8, в якому у кліткових батареях КБР-2 утримували 8,3 тис. курей з півнями батьківського стада кросу “Борки-117”. На розроблених децентралізованих теплообмінювачах встановили сітчасті фільтри різної конструкції та з різних матеріалів (з марлі та з полімерної сітки). Розміри фільтрів з марлі (D 1,5х1,0 мм) та з полімерної сітки (D 2,0х1,5 мм) були однакові і мали площу 0,54 м2 (0,9х0,6 м). За однакових умов вивчали пилоємність та ефективність очищення повітря фільтрами в різні періоди року.
У першій серії експериментальних досліджень по вирощуванню молодняка курей проведено чотири досліди.
Перший дослід проведено на птахофабриці “Зоря” в пташнику Б-1. Всі припливні вентиляційні установки мають рециркуляційні повітропроводи. У зблоковані зали було посаджено по 33-35 тис. голів добового молодняка кросу “Білорусь-9”. У дослідних залах 2 і 3 з припливними осьовими вентиляторами ВО-7,1 перед калориферами у камері змішування зовнішнього та рециркуляційного повітря встановили два сітчастих фільтри конструкції ІП УААН розміром 1,0х1,0х0,5 (м) з площею поверхні 16м2. Контролем була зала 1 з аналогічною птицею, але з системою вентиляції без фільтрів.
Другий дослід проведено паралельно з першим також у пташнику Б-1 з аналогічною птицею у залах 4 i 5 з припливними відцентровими вентиляторами Ц 4-70 N8. У залі 4 два сітчастих фільтри розміром 1,0х1,0х0,5 (м) з площею поверхні 16м2 встановили у камері змішування, а у залі 5 сітчастий фільтр розміром 1,2х0,8х0,6 (м) з площею поверхні полімерної сітки 20 м2 встановили на рециркуляційному повітропроводі перед камерою змішування. В дослідах вивчали ефективність роботи фільтрів, повітрообмін, показники мікроклімату, збереженість і продуктивність птиці.
Третій дослід з вирощування молодняка курей проведено в дослідному господарстві “Борки” у пташнику N5, де в окремому приміщенні було встановлено експериментальну кліткову батарею, розроблену і змонтовану за участі автора роботи.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: РУСУРСОЗБЕРІГАЮЧІ ПРИРОДООХОРОННІ ПРИЙОМИ І РЕЖИМИ СТВОРЕННЯ МІКРОКЛІМАТУ ПРИ ВИРОЩУВАННІ ТА УТРИМАННІ КУРЕЙ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок