Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат українською: РУСУРСОЗБЕРІГАЮЧІ ПРИРОДООХОРОННІ ПРИЙОМИ І РЕЖИМИ СТВОРЕННЯ МІКРОКЛІМАТУ ПРИ ВИРОЩУВАННІ ТА УТРИМАННІ КУРЕЙ

Загрузка...

РУСУРСОЗБЕРІГАЮЧІ ПРИРОДООХОРОННІ ПРИЙОМИ І РЕЖИМИ СТВОРЕННЯ МІКРОКЛІМАТУ ПРИ ВИРОЩУВАННІ ТА УТРИМАННІ КУРЕЙ / сторінка 5

Назва:
РУСУРСОЗБЕРІГАЮЧІ ПРИРОДООХОРОННІ ПРИЙОМИ І РЕЖИМИ СТВОРЕННЯ МІКРОКЛІМАТУ ПРИ ВИРОЩУВАННІ ТА УТРИМАННІ КУРЕЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,43 KB
Завантажень:
502
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Для обігрівання курчат у клітковій батареї на підніжній решітці в початковий період вирощування було встановлено обігріваючі панелі.
Четвертий дослід провели при вирощуванні курчат-бройлерів у холодний період року в присадибному господарстві. Розміри приміщення: ширина - 3,3 м, довжина - 5,5 м, висота - 2,0 м. У триярусні кліткові батареї було посаджено 400 курчат-бройлерів добового віку. Для вентиляції приміщення було змонтовано два витяжних вентилятори продуктивністю 120 м3 на годину кожний. Для обігрівання приміщення було використано газовий інфрачервоний обігрівач. Для порівняння мікроклімату та продуктивності курчат-бройлерів за контроль взяли нормативні показники. Вивчалися основні параметри мікроклімату, продуктивність птиці, витрати кормів, електроенергії та скрапленого газу. Птицю вирощували у розробленій клітковій батареї. Дослід проведено у трьох повтореннях.
У другій серії досліджень при утриманні дорослої птиці проведено чотири досліди.
Перший дослід проведено в дослідному господарстві “Борки” в пташнику N 18 для утримання дорослих курей. Після відповідної переналадки у блок-секції цього пташника було змонтовано універсальну експериментальну кліткову батарею для утримання дорослої птиці, в яку було посаджено ремонтний молодняк у розрахунку 6 курочок в одну клітку. Було сформовано дві групи курей-несучок. Для порівняння мікроклімату та продуктивності курей-несучок для контролю у іншу блок-секцію було посаджено курей-несучок того ж кросу віком 17 тижнів у фрагмент промислової кліткової батареї БКН-3.
Другий дослід проведено в дослідному господарстві “Борки” в пташнику Ш-8 для утримання батьківського стада яєчних курей. Пташник обладнали комплектом розроблених теплообмінювачів з щебеню, сітчастими фільтрами та станцією керування роботою вентиляторів. Вивчали ефективність роботи системи, параметри мікроклімату і продуктивність птиці. Контролем був пташник Ш-3 з аналогічною птицею з типовою системою вентиляції.
Третій дослід проведено в птахорадгоспі “Зоря” Харківської області в залі N3 пташника А-30 для утримання промислового стада курей-несучок, яку було обладнано теплообмінювачами з щебеню на викидних та припливних вентиляційних отворах, сітчастими фільтрами, системою перемикаючих клапанів та станцією керування роботою вентиляторів. Вивчали ефективність роботи запропонованої системи, параметри мікроклімату приміщення і продуктивність птиці. Контролем була аналогічна зала N1 з аналогічною птицею, але з системою вентиляції без теплообмінювачів і фільтрів.
Четвертий дослід проведено у ВАТ “Введенський” Харківської області у пташнику N1 для утримання курей-несучок батьківського стада, який було обладнано підшивною стелею з полімерної плівки. В дослідному і контрольному пташниках вивчали повітрообмін, показники мікроклімату, збереженість і продуктивність птиці. Пташник N9 було прийнято за контроль (в ньому використовували типову систему вентиляції та не вносили змін у огороджуювальні конструкції).
Виробничі перевірки енергозберігаючої та природоохоронної системи створення мікроклімату проведено в птахорадгоспі “Зоря” (зали 1 та 3 пташника А-30), у ВАТ “Введенський” Харківської області (пташники NN 7, 8) та СГП ім. Мічуріна Запорізької обл. За базовий варіант приймали типову систему створення мікроклімату, за новий - розроблену ресурсозберігаючу та природоохоронну систему. І у базовому, і у новому варіантах опалення пташників не було задіяне.
Вирощування і утримання курей здійснювали з дотриманням основних вимог норм ВНТП-СГіП-46-4.94. Для дослідження способів створення мікроклімату (запропонованих і типових режимів вентиляції) застосовували загальноприйняті методики, викладені у Методичних рекомендаціях “Проведение исследований по технологии производства яиц и мяса птицы” (РАСХН, ВНИТИП, Сергиев Посад,1994) і ін. Облік продуктивності птиці та витрат кормів у дослідних залах проводився у порівнянні з такими ж показниками у контрольних приміщеннях.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: РУСУРСОЗБЕРІГАЮЧІ ПРИРОДООХОРОННІ ПРИЙОМИ І РЕЖИМИ СТВОРЕННЯ МІКРОКЛІМАТУ ПРИ ВИРОЩУВАННІ ТА УТРИМАННІ КУРЕЙ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок