Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати безкоштовно: РУСУРСОЗБЕРІГАЮЧІ ПРИРОДООХОРОННІ ПРИЙОМИ І РЕЖИМИ СТВОРЕННЯ МІКРОКЛІМАТУ ПРИ ВИРОЩУВАННІ ТА УТРИМАННІ КУРЕЙ

РУСУРСОЗБЕРІГАЮЧІ ПРИРОДООХОРОННІ ПРИЙОМИ І РЕЖИМИ СТВОРЕННЯ МІКРОКЛІМАТУ ПРИ ВИРОЩУВАННІ ТА УТРИМАННІ КУРЕЙ / сторінка 7

Назва:
РУСУРСОЗБЕРІГАЮЧІ ПРИРОДООХОРОННІ ПРИЙОМИ І РЕЖИМИ СТВОРЕННЯ МІКРОКЛІМАТУ ПРИ ВИРОЩУВАННІ ТА УТРИМАННІ КУРЕЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,43 KB
Завантажень:
502
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Незважаючи на це, у досліді отримано відносно високі результати як щодо збереженості птиці, так і щодо приросту живої маси та питомих витрат корму (табл.3). Відносно велику питому вагу у собівартості мали витрати на опалення приміщення - 10,2%. Але, завдяки використанню ресурсозберігаючого обладнання (кліткові батареї та газовий обігрівач) і енергозберігаючому режиму при створенні мікроклімату, витрати на опалення в досліді були нижчими від нормативних у 1,85 рази. Слід зазначити, що витрати праці на обслуговування птиці і обладнання склали 196 люд.-год., тобто близько 0,5 люд.-год. на птахомісце за період вирощування, що майже у 4 рази перевищує витрати праці при промисловому виробництві м'яса бройлерів. Незважаючи на це та з врахуванням відносно високої ціни реалізації продукції, рентабельність виробництва м'яса склала 51,6%.
Таблиця 3
Результати вирощування курчат-бройлерів у присадибному
господарстві в холодний період року
Найменування показників | Значення
Вирощуваний гібрид | Кобб-500
Тривалість вирощування, днів | 49
Об'ємна щільність посадки (в кінці періоду), кг/м3  | 20,5
Прийнято курчат на вирощування, гол. | 400
Збереженість птиці, % | 95
Приріст живої маси, г/(гол.х добу) | 46,5
Середня жива маса 1-ї голови, кг | 2,32
Витрати корму на 1 кг приросту живої маси, кг | 2,05
Забійний вихід, % | 62
Витрати електроенергії за весь період, кВт-год. | 600
Витрати на опалення приміщення, грн. | 325
Інші витрати, грн. | 300
Рентабельність, % | 51,6
В двох додаткових серіях дослідів при вирощуванні курчат-бройлерів отримано результати, які не мали суттєвих відмінностей від описаних вище показників.
3. Утримання курей батьківського стада в пташнику
з регенеративними теплообмінювачами і фільтрами
За рахунок використання розробленої системи в холодний період року з'явилася можливість підвищити повітрообмін у пташнику в 1,5 раза, підвищити температуру припливного повітря в середньому на 11 0С, очищати викидне повітря від пилу на 84,6%. При цьому середня об'ємна щільність посадки птиці була відносно низькою і складала 2,9 кг/м3. В пташнику з теплообмінювачами в холодний період року температура повітря була на 1,1-2,4 0С вищою, значно покращилися всі основні параметри мікроклімату. За рахунок цього у холодний період року в дослідному пташнику у порівнянні з контрольним покращилася збереженість курей та півнів відповідно на 1,6 і 4,7%, одержано на початкову несучку на 6,5 яєць більше (різниця статистично вірогідна при P > 0,999), витрати корму у розрахунку на 1000 отриманих яєць зменшилися на 8 кг.
4. Утримання курей промислового стада в пташниках з
регенеративними теплообмінювачами і фільтрами
У залі з теплообмінювачами і фільтрами температура повітря і повітрообмін в холодний період року були вищими, ніж у контрольній залі, а відносна вологість, концентрація шкідливих газів, пилу і мікроорганізмів у повітрі були меншими. При цьому середня об'ємна щільність посадки птиці складала 6,2 кг/м3. Завдяки покращенню мікроклімату в дослідній залі в холодний період року збереженість курей підвищилася на 3,5% (різниця статистично вірогідна при P > 0,999), на початкову несучку отримано на 1,2 яйця більше, витрати кормів на 1000 яєць знижено на 2,15 кг (різниця статистично вірогідна при P > 0,999). У перехідний і теплий періоди року основні показники мікроклімату в контрольній і дослідній залах суттєво не відрізнялися і були в межах нормативних вимог.
5. Утримання курей батьківського стада в
пташнику з додатковим утепленням
Завдяки зменшенню об'єму пташника за рахунок обладнання його підшивною стелею з полімерної плівки об'єми подавання свіжого зовнішнього повітря в досліді були більшими, що зумовило кращий повітрообмін у розрахунку на 1 кг живої маси птиці (0,89 у досліді в порівнянні з 0,76 у контролі). У той же час об'єми витяжного повітря в досліді були меншими, ніж у контролі, що дало змогу створити більш високий тиск повітря у дослідному пташнику і зменшити проникнення зовнішнього холодного повітря у пташник за рахунок інфільтрації.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: РУСУРСОЗБЕРІГАЮЧІ ПРИРОДООХОРОННІ ПРИЙОМИ І РЕЖИМИ СТВОРЕННЯ МІКРОКЛІМАТУ ПРИ ВИРОЩУВАННІ ТА УТРИМАННІ КУРЕЙ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок