Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РУСУРСОЗБЕРІГАЮЧІ ПРИРОДООХОРОННІ ПРИЙОМИ І РЕЖИМИ СТВОРЕННЯ МІКРОКЛІМАТУ ПРИ ВИРОЩУВАННІ ТА УТРИМАННІ КУРЕЙ

РУСУРСОЗБЕРІГАЮЧІ ПРИРОДООХОРОННІ ПРИЙОМИ І РЕЖИМИ СТВОРЕННЯ МІКРОКЛІМАТУ ПРИ ВИРОЩУВАННІ ТА УТРИМАННІ КУРЕЙ

Назва:
РУСУРСОЗБЕРІГАЮЧІ ПРИРОДООХОРОННІ ПРИЙОМИ І РЕЖИМИ СТВОРЕННЯ МІКРОКЛІМАТУ ПРИ ВИРОЩУВАННІ ТА УТРИМАННІ КУРЕЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,43 KB
Завантажень:
502
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК
ІНСТИТУТ ТВАРИННИЦТВА
Чаплигін Євген Миколайович
УДК 636.52/58.083.628.8
РУСУРСОЗБЕРІГАЮЧІ ПРИРОДООХОРОННІ ПРИЙОМИ І РЕЖИМИ СТВОРЕННЯ МІКРОКЛІМАТУ ПРИ ВИРОЩУВАННІ ТА УТРИМАННІ КУРЕЙ
06.02.04 - технологія виробництва продуктів тваринництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата сільськогосподарських наук
Харків 2002


Дисертацією є рукопис
Роботу виконано в Інституті птахівництва Української академії аграрних наук
Науковий керівник: доктор сільськогосподарських наук Івко Іван
Іванович, Інститут птахівництва УААН,
заступник директора з наукової роботи
Офіційні опоненти : доктор сільськогосподарських наук Ліннік
Василь Семенович, Інститут тваринництва УААН,
завідувач відділу годівлі сільськогосподарських
тварин;
доктор сільськогосподарських наук, професор
Петруша Євген Захарович, Харківська державна
зооветеринарна академія, завідувач кафедри
механізації та проектування тваринницьких
приміщень
Провідна установа: Сумський національний аграрний університет
Міністерства аграрної політики України, кафедра
спеціальної зоотехнії
Захист відбудеться 10.10.2002 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої ради Д 65.356.01 Інституту тваринництва Української академії аграрних наук за адресою: 62404, м.Харків, п/в Кулиничі, вул. 7-ї Гвардійської Армії, 3.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Інституту тваринництва УААН (62404, м. Харків, п/в Кулиничі)
Автореферат розіслано 09.09.2002 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради, Помітун І.А.
кандидат сільськогосподарських наук


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним з найважливіших факторів виробництва конкурентоспроможної продукції птахівництва є оптимальні умови при вирощуванні та утриманні птиці. Але для створення і підтримання нормативних параметрів мікроклімату в холодний період року необхідно витрачати велику кількість дефіцитних та високовартісних енергоносіїв та створювати матеріаломісткі системи та комплекси обладнання, відшукувати способи очищення повітря, яке видаляється з пташників.
Проведені раніше наукові дослідження дали можливість розробити і впровадити вентиляційні системи створення потрібного мікроклімату при одночасній економії теплової енергії і очищенні повітря від мікроорганізмів і пилу (Івко І.І., Резніковський В.К., 1978-1996; Бронфман Л.І., 1987; Д'яконов М.П., Тімофєєв В.М. з співавт., 1991). Але для широкого впровадження розробок вдаються до побудови безпосередньо біля пташника додаткових малогабаритних приміщень, в яких розміщають централізовані регенеративні або рекуперативні теплообмінювачі, а для рівномірного розподілу повітря застосовують повітропроводи. Не розроблено ресурсозберігаючих систем створення мікроклімату в малогабаритних пташниках підсобних та фермерських господарств.
У зв'язку з цим, обґрунтування можливих шляхів оптимізації ресурсозберігаючих систем створення мікроклімату в пташниках, дослідження вдосконалених прийомів і режимів їх експлуатації та розробка локальних (децентралізованих) систем, які б одночасно з використанням вторинних енергетичних ресурсів і очищенням повітря можна було використовувати і в перехідний та теплий періоди року, залишаються актуальними завданнями науковців та фахівців виробництва.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами і темами. Робота є складовою частиною досліджень, передбачених тематичним планом Інституту птахівництва УААН “Розробити основи високоефективних ресурсозберігаючих технологій виробництва конкурентоспроможної продукції птахівництва в спеціалізованих, підсобних та фермерських господарствах” (1996-2000 рр.,NN держреєстрації 03.04-МВ/04-96 та 0101V001688).
Мета і завдання досліджень. Метою дисертаційної роботи є підвищення ефективності виробництва птахівницької продукції за рахунок створення оптимальних умов вирощування і утримання курей шляхом розробки, вдосконалення і використання ресурсозберігаючих систем вентиляції і обігрівання пташників, в тому числі і з обладнанням для утилізації тепла повітря, що видаляється, та оптимізації режимів їх роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РУСУРСОЗБЕРІГАЮЧІ ПРИРОДООХОРОННІ ПРИЙОМИ І РЕЖИМИ СТВОРЕННЯ МІКРОКЛІМАТУ ПРИ ВИРОЩУВАННІ ТА УТРИМАННІ КУРЕЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок