Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА

Загрузка...

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА / сторінка 2

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,10 KB
Завантажень:
318
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Г., Градова О.П., Заруби В.Я., Круглова М.І., Лисенка Ю.Г., Петренка В.Л., Скударя Г.М., Фатхутдінова Р.А., Чумаченка М.Г. та ін. Вони зробили значний внесок у розробку основоположних проблем прийняття оптимального управлінського рішення.
Але до теперішнього часу питанням і особливостям управління конкурентоспроможністю приділено недостатньо уваги як у теоретичному, так і в практичному аспектах. Тому своєчасною стає необхідність подальшого вдосконалення принципів, форм і методів розробки нових наукових підходів, моделей та практичних рекомендацій щодо управління конкурентоспроможністю підприємства з метою її підвищення і зміцнення в кінцевому результаті його ринкових позицій. Це обумовлює актуальність теми дисертаційної роботи та її практичне значення для подальшого розвитку управління підприємством.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано відповідно до тематики науково-дослідних робіт Інституту економіки промисловості НАН України: "Розробка економіко-математичних методів і моделей розвитку промислових підприємств" - 1918000 (номер державної реєстрації 0101U002580).
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є теоретичне обґрунтування і розробка організаційно-економічних методів управління конкурентоспроможністю, спрямованих на підвищення стійкості промислового підприємства в сучасних умовах ринкової конкуренції. Відповідно до визначеної мети було сформульовано та вирішено такі задачі:
досліджено сутність і особливості управління підприємством в умовах трансформаційної ринкової економіки;
розроблено концепцію підвищення конкурентоспроможності підприємства з метою забезпечення стійкості в умовах ринкової конкуренції;
виділено особливості застосування моделей, методів і підходів до кількісної оцінки, аналізу і прогнозування конкурентоспроможності промислового підприємства та проведено їх аналіз;
запропоновано застосування експертних методів до оцінки рівня конкурентоспроможності промислового підприємства;
запропоновано і обґрунтовано основні чинники конкурентоспроможності підприємства, а також показники для їх вимірювання;
розроблено на основі експертного підходу модель кількісної оцінки рівня конкурентоспроможності підприємства;
розроблено модель оптимального розподілу фінансових ресурсів підприємства, що виділяються на підвищення його конкурентоспроможності;
розроблено на основі експертного підходу метод прогнозування потенційних можливостей підприємства як чинника конкурентоспроможності підприємства в умовах впливу зовнішнього ринкового середовища;
запропоновано методи прогнозування чинників конкурентоспроможності підприємства на основі адаптаційних моделей;
розроблено методи підготовки і прийняття управлінських рішень на основі розроблених моделей та методів оцінки, аналізу і прогнозування рівня конкурентоспроможності промислового підприємства.
Предмет і об'єкт дослідження. Предметом дослідження в дисертаційній роботі є організаційно-економічні методи управління конкурентоспроможністю промислового підприємства, а об'єктом дослідження - процеси управління конкурентоспроможністю промислового підприємства.
Теоретичну і методологічну основу дослідження склали роботи українських і зарубіжних вчених із питань вдосконалення господарського механізму та методів управління виробництвом і підприємством. У роботі було використано результати авторських досліджень у ВАТ “Донецькгірмаш” і ВАТ “Новогорлівський машинобудівний завод”. При виконанні роботи були також використані методи техніко-економічного аналізу, методи системного аналізу, теорії прийняття рішень, теорії управління ризиком, економіко-математичні методи, методи маркетингу та ін.
Наукова новизна. Основний науковий результат дисертації полягає у вирішенні актуальної науково-практичної задачі – розробки організаційно-економічних методів управління конкурентоспроможністю підприємства, спрямованих на її підвищення, а також у розробці методів підготовки і прийняття управлінських рішень, що визначають стратегію управління і розвитку підприємства на основі кількісної оцінки, аналізу і прогнозування конкурентоспроможності.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок