Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА

Загрузка...

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА / сторінка 3

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,10 KB
Завантажень:
318
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
При цьому одержано такі нові наукові результати:
концепція управління рівнем конкурентоспроможності промислового підприємства, в основу якої покладено методи і моделі оцінки, аналізу, прогнозування й регулювання конкурентоспроможності підприємства, що дозволяє підвищити рівень його економічної безпеки;
методи кількісної оцінки рівня конкурентоспроможності, засновані на комплексному модельному підході, реалізація яких дозволяє поліпшити інформаційну підтримку управлінських рішень, спрямованих на підвищення конкурентоспроможності підприємства;
модель оптимального розподілу фінансових ресурсів промислового підприємства, що враховує чинники конкурентоспроможності і дозволяє підвищити обґрунтованість управлінських рішень щодо більш оптимального використання виробничих ресурсів;
метод експертного прогнозування потенційних можливостей підприємства, що засновано на урахуванні динаміки і наявності критичних явищ зовнішнього середовища, та дозволяє врахувати вплив навколишнього середовища при управлінні конкурентоспроможностю;
організаційно-економічний механізм управління конкурентоспроможністю підприємства, заснований на використанні паралельно функціонуючих програмно-цільових блоків, що дозволяє забезпечити його стійкий розвиток в умовах ринку.
Практичне значення одержаних результатів полягає в тому, що проведені дослідження і розробки дають можливість підвищити рівень конкурентоспроможності підприємства, що забезпечить йому стійкі ринкові позиції. Універсальний характер розроблених методів підготовки і прийняття управлінських рішень підвищення конкурентоспроможності передбачає їх використання на підприємствах різних галузей промисловості. Викладені в дисертації розробки пройшли апробацію, вони впроваджені і продовжують впроваджуватися на ряді машинобудівних підприємств України. Методи прийняття рішень з управління конкурентоспроможністю промислового підприємства впроваджені і використовуються у ВАТ "Новогорлівський машзавод" і ВАТ "Донецькгірмаш". Ефект від впровадження склав 128,5 тис. грн., що підтведжено актами.
Особистий внесок здобувача. Наукові положення, розробки і висновки дисертаційної роботи є результатом самостійно проведених досліджень автора в галузі управління конкурентоспроможністю підприємства. Внесок автора в колективно опубліковані роботи конкретизовано у списку публікацій.
Апробація результатів дослідження. Основні положення і результати досліджень дисертаційної роботи, висновки і рекомендації доповідались і одержали позитивну оцінку на IV Міжнародній науковій конференції молодих вчених-економістів "Проблеми забезпечення економічного зростання" (23-24 березня 2001р., м. Донецьк), на ІІ Міжнародній конференції "Математичні моделі та інформаційні технології в соціально-економічних та екологічних системах" (18-19 квітня 2001 р., м. Луганськ), на III Міжнародній науково-практичній конференції "Дослідження і оптимізація економічних процесів "Оптимум-2001" (14-16 листопада 2001 р., м.Харків), на Всеукраїнській науково-практичній конференції "Проблеми економічного зростання України на сучасному етапі: мікро- і макрорівень" (20-21 червня 2002 р., м. Феодосія); на засіданнях науково-технічної ради ОЦ Інституту економіки промисловості НАН України (в 2000-2002 рр. м. Донецьк).
Практичні результати дисертації розглядалися на засіданнях науково-технічних рад ВАТ "Донецькгірмаш" і ВАТ "Новогорлівський машзавод".
Публікації. За результатами виконаного дослідження опубліковано 10 робіт загальним обсягом 7 д.а., з них автору належить 6,3 д.а.
Структура та обсяг дисертації. Дисертаційна робота складається зі вступу, трьох розділів і висновків, які викладені на 169 сторінках тексту. Матеріали дисертації містять 16 рисунків, 15 таблиць, список використаних джерел із 132 найменувань і 2 додатки.
ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Розділ 1. - Теоретичні основи управління конкурентоспроможністю підприємства. Реформа господарського механізму, яка здійснюється в Україні, це один із реальних шляхів оновлення її економіки. Перехід економіки України на ринкові принципи господарювання, пов'язаний з глибокими змінами в усіх сферах виробничої діяльності, різко змінює відносини підприємств із державою, фінансовою системою, постачальниками, споживачами і конкурентами.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок