Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІЧНІ ВІДНОСИНИ ВЛАСНОСТІ в СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ сільськогосподарськими ПІДПРИЄМСТВАМИ

ЕКОНОМІЧНІ ВІДНОСИНИ ВЛАСНОСТІ в СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ сільськогосподарськими ПІДПРИЄМСТВАМИ

Назва:
ЕКОНОМІЧНІ ВІДНОСИНИ ВЛАСНОСТІ в СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ сільськогосподарськими ПІДПРИЄМСТВАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,67 KB
Завантажень:
417
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНІЙ АГрАРНиЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені В.В. ДОКУЧАЄВА
Cавченко ІРИНА ВАСИЛІВНА
УДК 631.115:631.152
ЕКОНОМІЧНІ ВІДНОСИНИ ВЛАСНОСТІ
в СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ сільськогосподарськими
ПІДПРИЄМСТВАМИ
Спеціальність 08.07.02 – економіка сільського господарства і АПК
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому університеті економіки та права
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Шелегеда Белла Григорівна
завідувач кафедри економіки підприємства
Донецького університету економіки і права
Офіційні опоненти – доктор економічних наук,
старший науковий співробітник
Калінчик Микола Володимирович
Інститут землеробства УААН,
завідувач відділу економіки, м. Київ
кандидат економічних наук, професор
Соловйов Микола Федорович
Харківський національний аграрний університет
ім. В.В. Докучаєва, професор кафедри організації
виробництва і агробізнесу
Провідна установа – Полтавська державна аграрна академія Міністерства аграрної
політики України, кафедра менеджменту
Захист дисертації відбудеться „11”листопада 2004 р. о 13-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .803.01 у Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва за адресою: 62483, Харків, п/в „Комуніст  ”, навчальне містечко ХНАУ, корп. 1, ауд. .
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва
Автореферат розісланий „9” жовтня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.В. Македонський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах трансформації економічних відносин власності традиційні форми та методи управління підприємствами аграрного сектора економіки потребують докорінних змін, адекватних структурним перетворенням. Сучасна практика управління свідчить про відсутність науково обґрунтованої концепції управління сільськогосподарськими підприємствами з використанням структурного та функціонального підходів на основі реалізації механізму економічної мотивації.
Проблеми управління підприємствами АПК в умовах трансформації та розвитку відносин власності знайшли належне відображення в наукових працях багатьох учених-економістів: В.Я. Амбросова, Л.О. Антоненка, В.П. Галушка, П.І. Гайдуцького, І.І. Лукінова, М.Й. Маліка, В.П. Мартьянова, А.В. Македонського, О.М. Оніщенка, Б.Й. Пасхавера, П.Т. Саблука, В.Д. Савченка, М.Ф. Соловйова, І.Г. Ушачова, В.Й. Шияна, В.В. Юрчишина та ін.
Проте ряд наукових проблем щодо організації оптимальної системи управління сільськогосподарськими підприємствами в сучасних економічних умовах та узгодження економічних інтересів учасників агропромислового виробництва залишаються частково невирішеними. Прискорення процесів перетворення економічних відносин, які відбуваються в народногосподарському комплексі України взагалі та в АПК зокрема, зміна та розвиток форм власності, зростання конкуренції, інтенсивність науково-технічного прогресу призводять до того, що підприємства стає складніше прогнозувати ситуацію, а їх системам управління адаптуватися до неї.
Організаційна структура системи управління сільськогосподарськими підприємствами повинна враховувати індивідуальні особливості господарювання кожного підприємства, оптимізувати економічні інтереси господарюючих суб’єктів, тому що в ринкових умовах їх життєздатність залежить насамперед від якості управлінських рішень та стійкості системи управління до коливань зовнішнього середовища. Взагалі методологічне, методичне та практичне вирішення проблем управління підприємствами аграрної сфери АПК з урахуванням трансформації відносин власності виступає першочерговим завданням в сучасних умовах.
Теоретико-методологічне та практичне значення поставленої проблеми, недостатня її дослідженість обумовили вибір теми дисертаційної роботи, її мету та завдання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: ЕКОНОМІЧНІ ВІДНОСИНИ ВЛАСНОСТІ в СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ сільськогосподарськими ПІДПРИЄМСТВАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок