Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДОКУМЕНТУВАННЯ В СИСТЕМІ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ: ТЕОРІЯ І МЕТОДОЛОГІЯ

ДОКУМЕНТУВАННЯ В СИСТЕМІ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ: ТЕОРІЯ І МЕТОДОЛОГІЯ

Назва:
ДОКУМЕНТУВАННЯ В СИСТЕМІ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ: ТЕОРІЯ І МЕТОДОЛОГІЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,88 KB
Завантажень:
240
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ
УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК
Бутинець Тетяна Анатоліївна
УДК: 657.3
ДОКУМЕНТУВАННЯ В СИСТЕМІ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ: ТЕОРІЯ І МЕТОДОЛОГІЯ
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2001


Дисертацією є рукопис.
Дисертаційна робота виконана в Житомирському інженерно-технологічному інституті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Мних Євген Володимирович,
Львівський національний університет ім. Івана Франка
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри обліку та аудиту (м. Львів)
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Пушкар Михайло Семенович,
Тернопільська академія народного господарства
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку
в промисловості (м. Тернопіль)
кандидат економічних наук, ст. науковий співробітник
Жук Валерій Миколайович
Інститут аграрної економіки УААН,
завідувач відділом обліку і аудиту (м. Київ)
Провідна установа: Київський національний торговельно-економічний
університет Міністерства освіти і науки України,
кафедра бухгалтерського обліку
Захист відбудеться “3” жовтня 2001 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.350.02 в Інституті аграрної економіки УААН (03680, м. Київ, вул. Героїв оборони, 10, конференц-зал, 3-й поверх).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту аграрної економіки УААН (м. Київ, вул. Героїв Оборони, 10, 2-й поверх).
Автореферат розісланий “31” серпня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.е.н., доцент В.А. Пулім


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Бухгалтерія щоденно поглинає велику кількість документів і, перероблюючи їх, не має точного уявлення про обсяги документів, що підлягають обробці, їх характер, види, властивості, походження, а також про якість зафіксованої в них економічної інформації, темпи їх надходження, ступінь захисту та реалізації за допомогою документування; не відомі і не досліджені причини, які впливають на цей темп; немає достатніх даних про взаємний зв’язок документів між собою та питому вагу кожного окремого їх виду в кількісному співвідношенні.
Питанням організаціїорганізація документування в радянський період присвятили свої праці М.Г. Бєлов і В.О. Орлов, Н.А. Бортник, І.І. Ємець, В.Г. Горєлкин, М.К. Козуб, С. Жакіпбеков, Г.Г. Жуйков, Н.І. Іванов, Г.Г. Кірейцев, З.В. Кір’янова, С.С. Кромін, І.С. Мацкевічюс, Ю.С. Румянцев, В.В. Сопко, А.М. Фєдяєв і В.Є. Кириченко та ін. Значний внесок в створення принципівпринципи документуванняоперація документуваннядокументування зробили зарубіжні вчені E. Хелльмунд і К.Х. Клауке. Проблеми автоматизаціїавтоматизація документуванняоперація документуваннядокументування досліджували М.А. Бортник, І.І. Ємець, Т.А. Краєва, В.Ф. Палій, Я.В. Соколов та інші вчені. операціякласифікація операцій
Зміст документуванняоперація документуваннядокументування, його місце і функціїфункція в системі бухгалтерського облікуоблік в українській обліково-економічній літературі до цього часу майже не розглядались, дослідження з цієї проблеми не велись, що негативно відбивається на розвитку теорії обліку, стримується наукова організація бухгалтерської праціорганізація. Лише в Саратові в 1998 р. О.К. Аміров захистив кандидатську дисертацію з цієї тематики.
Існуюча система документообігу є складною та громіздкою внаслідок наявності значної кількості різних видів і форм документів, різниці в побудові аналогічних за змістом форм, повторень окремих показників в різних документах, багатоетапності процесу документообігу. Дослідження показали, що в процесі документуванняоперація документуваннядокументування ряд функційфункція обліку реалізуються недостатньо,облік в більшості бухгалтерій потік документів рухається самоплинно, без регулювання і необхідного поточного контролю. В різних літературних джерелах поняття “документдокументи”, “документування”, “документообіг” мають різне тлумачення, а українська наукова школа за останні роки так і не переглянула своїх поглядів щодо послідовності викладання документування в теорії бухгалтерськогоспостереження бухгалтерськеоблік бухгалтерськийконтроль бухгалтерськийінформація бухгалтерська облікуоблік.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Реферат на тему: ДОКУМЕНТУВАННЯ В СИСТЕМІ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ: ТЕОРІЯ І МЕТОДОЛОГІЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок