Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИХ СТРУКТУР СУДНОПЛАВНИХ КОМПАНІЙ

Загрузка...

УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИХ СТРУКТУР СУДНОПЛАВНИХ КОМПАНІЙ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИХ СТРУКТУР СУДНОПЛАВНИХ КОМПАНІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,31 KB
Завантажень:
435
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Київський міжнародний університет цивільної авіації
МОСКВІЧЕНКО ІРИНА МИХАЙЛІВНА
УДК 33.008.05:656.61
УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИХ СТРУКТУР СУДНОПЛАВНИХ КОМПАНІЙ
Спеціальність 08.06.02 - підприємництво, менеджмент та маркетинг
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Менеджмент, маркетинг та економіка водного транспорту” Одеського державного морського університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент Котлубай Олексій Михайлович, доцент кафедри “Менеджмент, маркетинг та економіка водного транспорту” Одеського державного морського університету
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор Шинкаренко Володимир Григорович, завідувач кафедри “Менеджмент” Харківського державного автомобільно-дорожнього технічного університету;
доктор економічних наук, професор Кулаєв Юрій Федорович, професор кафедри “Економіка цивільної авіації” Київського міжнародного університету цивільної авіації
Провідна установа: Інститут проблем ринку і економіко-екологічних досліджень НАН України (м. Одеса)
Захист дисертації відбудеться 27 жовтня 2000 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої Вченої Ради Д 26.062.02 при Київському міжнародному університеті цивільної авіації за адресою: 03058, м. Київ, проспект Комарова, 1.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського міжнародного університету цивільної авіації (03058, м. Київ, проспект Комарова, 1).
Автореферат розісланий 25 вересня 2000 р.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради Д 26.062.02,
кандидат економічних наук, професор В. В. Родченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Для успішної роботи будь-якій організації необхідна своєчасна оцінка адекватності своєї організаційної структури як зовнішнім умовам, потребам ринку, так і внутрішнім вимогам, що випливають з особливостей її виробництва, організації праці і управління.
Необхідність підвищення ефективності роботи вітчизняних судноплавних компаній на основі широкого використання досягнень сучасного менеджменту, їхня потреба в значних капіталовкладеннях і підвищення ролі інвесторів, як вітчизняних, так і закордонних означає, що організаційна структура повинна бути гнучкою, простою і зрозумілою не тільки співробітникам самої компанії, але й представникам організацій, установ, що формують інфраструктуру їхньої діяльності.
Реструктуризація суб'єктів господарювання не є разовим процесом, а припускає застосування цілого ряду заходів, механізмів і засобів, які спрямовані на підвищення конкурентоздатності. До них можна віднести зміну форм власності, децентралізацію управління, злиття підприємств, або їх поділ на самокеровані структури, що орієнтовані на виробництво і реалізацію окремих видів транспортних і спеціальних послуг, із наданням їм самостійності різного рівня. Таким чином, організаційно-економічна структура суб'єктів господарської діяльності повинна знаходитися в постійному русі, адаптуючись до умов зовнішнього середовища і вимог ринку.
Питання формування організаційно-економічних структур суб'єктів господарювання поки що ще не отримали достатнього розвитку. У працях провідних спеціалістів у цій області, які займаються теоретичними аспектами менеджменту Євенко Л.І., Герчикової І.Н., Шегда А.В., Кунца Г., Одоннела С., Мескона М.Х., Альберта М., Хедуорі Ф., а також Махуренко Г. С., Пєчкурова Є.М., Шинкаренко В.Г., Чекаловця В.І., які займаються їхньою реалізацією стосовно морського транспорту, відсутні визначення самого поняття організаційно-економічна структура й обгрунтування тих або інших критеріїв її вибору для конкретних підприємств. Недостатньо розроблений і математичний апарат для оптимізації організаційно-економічних структур суб'єктів господарювання. Перераховані положення обумовили актуальність дослідження зазначених питань у даній дисертаційній роботі і цінність їх для розв'язання конкретних задач господарської практики.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИХ СТРУКТУР СУДНОПЛАВНИХ КОМПАНІЙ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок