Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат на тему: НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ В ПРОЕКТАХ РОЗВИТКУ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАНЬ

НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ В ПРОЕКТАХ РОЗВИТКУ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАНЬ / сторінка 10

Назва:
НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ В ПРОЕКТАХ РОЗВИТКУ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,42 KB
Завантажень:
285
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Останнє, за відмінних економічних систем, створило об’єктивні умови до диференціації перевізників (експедиторів), а для країн, планова економіка яких зазнала трансформації до ринку, ще й забезпечило свободу їх вибору взагалі.
Встановлено, що задача визначення постачальників транспортних послуг в проектах ланцюгів постачань, в яких інтеграційні відносини поширюються на залучуваних перевізників (експедиторів), в загальному випадку, має складатися з двох взаємопов’язаних етапів (задач), якими передбачається:
- визначення виробничими (торговельними) підприємствами перевізників (експедиторів), яким передається вся відповідальність за забезпечення функції транспортного обслуговування функціональних перевізників (експедиторів)
- визначення підприємствами перевізників (експедиторів), що ідентифіковані за функціональних, постачальників окремих транспортних послуг за субконтрактами.
Запропонована методика визначення функціональних перевізників (експедиторів), яка передбачає послідовне вирішення наступних задач:
- формування системи критеріїв визначення функціональних перевізників (експедиторів);
- оцінка пріоритетності функціональних перевізників (експедиторів) за обраними критеріями, і раціональний розподіл замовлень на транспортні послуги між перевізниками (експедиторами), які визнані за пріоритетних.
В роботі для вирішення першої, в рамках запропонованої методики, задачі - формування системи критеріїв визначення функціональних перевізників (експедиторів) - пропонується використовувати метод експертного опитування. При вирішенні другої задачі, якою передбачається оцінка пріоритетності функціональних перевізників (експедиторів) і раціональний розподіл замовлень між ними, зроблено висновок щодо доцільності відокремлення двох ситуацій, які характеризуються принциповими відмінностями відносно можливостей формалізації даних діяльності функціональних перевізників (експедиторів). В першій ситуації виходять з того, що не існує об’єктивних передумов до коректної прямої оцінки діяльності останніх за ідентифікованими критеріями. При визначенні пріоритетності функціональних перевізників (експедиторів) для цієї ситуації в роботі рекомендується застосовувати такий метод обгрунтування процесів прийняття багатокритеріальних рішень як метод аналізу ієрархій, який, насамперед, дозволяє знизити рівень суб’єктивності відповідних оцінок. В другій ситуації з тих, що є можливими за умовами формалізації даних діяльності функціональних перевізників (експедиторів), виходять з того, що об’єктивні передумови до прямої оцінки їх діяльності за ідентифікованими критеріями існують. Для цієї ситуації в роботі пропонується застосовувати багатоцільову модель визначення функціональних перевізників (експедиторів), якою передбачається, що відповідні рішення приймаються в умовах визначеності або ризику, а стратегіями і політиками споживачів та постачальників встановлюються межі обсягу замовлень на транспортні послуги, які можуть бути передані споживачем окремому перевізнику (експедитору) або взяті до виконання останнім. Дана модель, використовуючи підхід зважених критеріїв до вирішення багатокритеріальних задач, дозволяє встановити ранг функціонального перевізника (експедитора) на грунті визначення показника значущості як інтегрального критерію. Вищезгадуваний метод аналізу ієрархій застосовується в представленій моделі для розрахунку вагових коефіцієнтів відносно обраних критеріїв. При цьому локальні критерії, вагові коефіцієнти та критеріальні обмеження мають узгоджуватися з системою стратегій розвитку інституціонального споживача транспортних послуг. За обставин, коли рішення відносно вибору функціональних перевізників (експедиторів) приймаються в умовах невизначеності факторів зовнішнього середовища як таких, що впливають на параметри системи стратегій розвитку інституціонального споживача (замовника), а обмеження щодо обсягів замовлень є предметом до обговорення, до запропонованої моделі пропонується ввести додатковий блок, який, використовуючи апарат теорії ігор, дозволяє забезпечити раціональний розподіл замовлень на транспортні послуги між функціональними перевізниками (експедиторами).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Реферат на тему: НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ В ПРОЕКТАХ РОЗВИТКУ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАНЬ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок