Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Українською реферат: НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ В ПРОЕКТАХ РОЗВИТКУ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАНЬ

НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ В ПРОЕКТАХ РОЗВИТКУ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАНЬ / сторінка 12

Назва:
НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ В ПРОЕКТАХ РОЗВИТКУ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,42 KB
Завантажень:
285
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 

Аналіз функції прибутку показав, що визначення провізної спроможності закріплюваного парку транспортних засобів функціонального перевізника є оптимізаційною задачею. З , де ставка оподаткування, можна отримати рівняння, яке визначає оптимальну величину провізної спроможності парку транспортних засобів, що закріплюється функціональним перевізником за окремим об’єктом (сукупністю об’єктів) транспортного обслуговування. Для умов спостерігаємого, за опрацьованим в роботі прикладом, нормального розподілу попиту на перевезення у встановлених періодах часу оптимальну величину провізної спроможності закріплюваного парку можна визначити:
, (6)
де - математичне сподівання і середнє квадратичне відхилення величини попиту на перевезення у встановленому періоді часу відповідно.
При вирішенні задач оптимального розподілу замовлень на перевезення за субконтрактами, коли в якості останніх виступають відрядні перевезення, в роботі було зроблено ґрунтовне припущення, що вимогами логістичних стратегій ланцюгів постачань встановлюються жорсткі межі щодо величини критеріїв якості транспортного обслуговування. Даним умовам відповідає підхід, за яким критерії якості переводяться до рангу обмежень, а за цільову функцію виступають витрати придбання послуг з перевезення. Водночас, як можна очікувати, параметри якості перевезень, за якими аналізується робота перевізників, в загальному випадку, мають стохастичну природу. Відповідно, задачу оптимального розподілу замовлень на відрядні перевезення за субконтрактами в роботі було сформульовано як задачу стохастичного програмування. Запропонована модель оптимального розподілу замовлень на відрядні перевезення була застосована в умовах вибору перевізників за субконтрактами для доставки хліба та хлібобулочних виробів, а також інших продуктів харчування з обмежено малим терміном придатності до реалізації. При цьому за обмеження критеріального характеру виступили відхилення фактичних моментів часу прибуття автомобілів в пункти завозу вантажу від встановлених графіком. Залежність витрат, повязаних з наданням послуг з перевезення за субконтрактами, від показників, які можуть виступати за параметри управління, ? максимально допустимих відхилень фактичних моментів часу прибуття автомобілів в пункти завозу вантажу від встановлених графіком (), ймовірності додержання максимально допустимих значень даних відхилень (), максимального обсягу (долі) замовлень, який може бути переданий окремому перевізнику за субконтрактом (), представлена на рис. 5. Застосування даної моделі в рамках відповідної методики дозволило підприємству "Планета-Авто" забезпечити параметри прибуття автомобілів в пункти завозу на рівні, що вимагається його споживачами, при одночасному скороченні витрат на перевезення на 5,4%.
В роботі запропонована аналітична модель оптимізації розподілу замовлень на відрядні перевезення між власним парком і перевізниками за субконтрактами з урахуванням змін у територіальній концентрації перевезень щодо власного парку і маркетингової стратегії перевізників за субконтрактами.
Коли логістичною стратегією ланцюга постачань допускається можливість накопичення замовлень на перевезення, то постановка задачі визначення оптимальної провізної спроможності закріплюваного парку функціонального перевізника має зазнати відповідних змін. Для вирішення такої задачі, якщо попит на перевезення і провізна спроможність транспортних засобів можуть бути грунтовно представлені як дискретні величини (наприклад, при перевезенні вантажів в контейнерах - як кількість останніх у встановленому періоді часу), в роботі представлено математичну модель, побудовану на основі теорії накопичувальних систем. Як засвідчив проведений аналіз, в теорії транспортних систем на сьогоднішній день відомі моделі такого класу ізольованих систем. Проте в них не досліджується можливість використання двох і більше парків транспортних засобів та умов їх взаємодії в залежності від відповідних сукупностей параметрів управління системою транспортного обслуговування, що вимагається умовами функціонування проектів ланцюгів постачань.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Реферат на тему: НАУКОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ В ПРОЕКТАХ РОЗВИТКУ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАНЬ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок